Коледа и Нова година - сладки изкушения !

  • 312 658
  • 2 129
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 106
Диди, страшна си  Hug! Темата е страхотна!

# 16
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Хайде и аз в страхотната тема - едно голямо благодаря на авторите  bouquet!

Някой питаше за коледната къщичка - и аз миналата година я сложих върху подложка от торта:

Обаче стана ужасно корава и накрая я изхвърлих...някъде сбърках Confused. Сега ще чета пак рецептите, че тази година и малкия ще иска да си гризне, не бива да разочаровам момчетата Grinning.

# 17
  • Мнения: 7 474
Браво Диди, благодаря за труда  Hug  bouquet

# 18
  • Варна
  • Мнения: 567
Благодаря и аз за темата, определено така е по-лесно и организирано!  bouquet

Диди, супер е станало Hug

Крисче, в предната тема те питах на кой щанд в Метро има боички за украса?

Не съм Крисче, но във Варна в Метро, са на щанда на подправките, пудингите, нишестетата, кремовете и т.н.!

# 19
  • Мнения: X
Благодаря ,Диди!  newsm51  Страхотно си я оформила,толкова е стилна...и подредена!  Peace

# 20
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Обичам този празник.
Благодарности на автората за темата.  bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 3 816
* *•● Диди ●•* *, страхотна си, браво за труда и разкошната темичка!  bouquet

# 22
  • Мнения: 229
Диди  bouquet  bouquet, благодаря, толкова време и труд си ни спестила, че тези, дето ядат коледните изкушения не траят майките да четат дъъъълги теми!
Благодаря и на Биляна, че направи предложението!
Успехи със сладкишите, наслаждавайте се на всеки един момент и ухаен аромат при приготвянето!

# 23
  • Мнения: 3 770
Благодаря , момичета ! За мен беше удоволствие !  Grinning

Jujka и аз не съм Крисче , но и в Пловдив боичките са на същия щанд , като във Варна  Wink - при кремовете , желатините и есенциите , точно срещу сухите подправки.Значи и в София е много вероятно да са там !  Peace

_Пепи_ , добавих двата линка на първата страница , вторият е със страхотни снимки !
  Peace

# 24
  • Мнения: 1 440
_Пепи_, очите ми залепнаха във втория сайт.....уникални красоти...произведения на изкуството...дано поне 1/10-та да осъществя аз за Коледа Peace

По повод медените къщички, кажете ми каква е разликата дали ще отрежа прозорците преди или след печене? Преди Печенето няма ли да се деформират някак newsm78

# 25
  • Мнения: 3 770
Narina , аз не съм правила коледни къщички , но си мисля , че от гледна точка на естетика , няма разлика кога ще изрежеш прозорците.Нали ще им направиш дограма от глазура и ще опушиш всички дупки да не вее вътре мразовитият вятър ?!   Laughing Пък и да ги изрежеш преди печенето , после може пак да ги дооформиш и разшириш , примерно .

# 26
  • Варна
  • Мнения: 567
И аз имам въпрос относно красотите на втория сайт, с какво се оцветяват, аз имам боичките за украса,
но за да постигна този ефект, ще ми трябва един кашон боички?
Някакви идеи?

# 27
  • Мнения: 3 770
lolii , в линка за Меденките на Джули има подробно обяснение на Наталина за глазурата !  Peace Сигурно може с тези боички да оцветиш голяма част от нея ?!  newsm78 Не съм ти купила още и не знам какво пише на опаковката.А можеш да си направиш бяла украса , а цветната за акцент.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 567
lolii , в линка за Меденките на Джули има подробно обяснение на Наталина за глазурата !  Peace Сигурно може с тези боички да оцветиш голяма част от нея ?!  newsm78 Не съм ти купила още и не знам какво пише на опаковката.А можеш да си направиш бяла украса , а цветната за акцент.

Благодаря ти!  Hug

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Момичета, вторият сайт е на Джули, чиято рецепта за меденки е преведена от Наталина. Тази жена прави големи красоти  Simple Smile

И аз имам въпрос относно красотите на втория сайт, с какво се оцветяват, аз имам боичките за украса,
но за да постигна този ефект, ще ми трябва един кашон боички?
Някакви идеи?

Оцветяват се със сладкрски бои. Тези които са от Метро за писане е готова за употреба глазура.
Вижте в тортената библиотека адреси откъдето може да закупите боички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт