Коледа и Нова година - сладки изкушения !

  • 312 720
  • 2 129
  •   1
Отговори
# 2 100
  • Мнения: 368
ето какво успях да изобретя днес новогодишна бадемова торта

Весело посрещане на Новата Година на всички  Hug

# 2 101
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
 Весело посрещане на Новата Година на всички!   ura santa2  bigdance2

# 2 102
  • Мнения: 438
Весело посрещане на Новата Година!
Много здраве, късмет и сбъдване на всички желания!!!

# 2 103
# 2 104
  • Мнения: 6 020
За много години на всички.
Пожелавам ви здраве и късмет...това е най- важното, всичко останало се постига!

# 2 105
  • Мнения: 28
Честита Нова година, мили дами!
Да сме живи, да сме здрави, да даряваме любов и радост, да сме обичани и обгрижвани! newsm51
А  в този форум да творим още сладки кулинарни изкушения.

Надникнах тук тази сутрин с надеждата да намеря  помощ за рецепта на баница на чешки.
Аз правя разкошна баница, но ми е необходим превод на чешки. Намерих разни рецепти, но не са като моята - тоест с яйца, кисело мляко, сирене и прочие за плънката. Моля, ако има някой, който да може да ми помогне  с превода на чешки, нека ми пише на лични бележки.
Благодаря предварително.

Спорна година на всички мами!  bouquet

# 2 106
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 701
Надникнах тук тази сутрин с надеждата да намеря  помощ за рецепта на баница на чешки.
Аз правя разкошна баница, но ми е необходим превод на чешки. Намерих разни рецепти, но не са като моята - тоест с яйца, кисело мляко, сирене и прочие за плънката. Моля, ако има някой, който да може да ми помогне  с превода на чешки, нека ми пише на лични бележки.
Благодаря предварително.
Защо не опиташ с преводача http://translate.google.com/ може да се получи  Peace

Честита нова година на всички!

# 2 107
  • Мнения: 364
Честита нова година на всички


За Новата година -
здраве до амина,
шарени торбички, пълни със парички,
и гърненце с мед - да е на късмет!!!
 Hug Hug Hug Hug

# 2 108
  • София
  • Мнения: 18 679
Честита нова година, момичета Hug Да е здраве и късмет Hug

Аз се отчитам с една твърде сладка баклава/ Лили, как я ядеш тая баклава, окапаха ми зъбките  ooooh!/ и една съвсем несладка торта Рафаело Sad Въобще не ни хареса тази торта, колкото е красива, толкова ми е безвкусна Confused

# 2 109
  • Мнения: 1 313
Честита нова година! Желая ви много здраве и любов през 2009-а Hug

Беше ми много приятно да пиша в тази темичка Simple Smile Искам да задам един последен въпрос в нея - баклавата на Айля в колко голямата тава я печете? Аз не правих за вчера, защото бяхме на вън, а и имаме още сладки и щолен, но искам да я пробвам при повод!

# 2 110
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Честита Нова Година мили дами!

Нека бъде по-добра, по-мирна и по-щастлива! Много успехи и разбирателство пожелавам на вас и вашите семейства!

Честита нова година, момичета Hug Да е здраве и късмет Hug

Аз се отчитам с една твърде сладка баклава/ Лили, как я ядеш тая баклава, окапаха ми зъбките  ooooh!/ и една съвсем несладка торта Рафаело Sad Въобще не ни хареса тази торта, колкото е красива, толкова ми е безвкусна Confused

belinda да не би да си я правила с неподсладено кондензирано мляко, защото не мога да повярвам, че ви е безвкусна (а и блатовете са бая сладки)?

# 2 111
  • Мнения: 1 461
И аз ще потвърдя че е много сладка торта Рафаело въпреки че бях сложила и крема сирене в крема пак си беше сладка ,  не ми се вярва да е безвкусна

# 2 112
  • София
  • Мнения: 18 679
С подсладено я правих. Грам не ми е сладка Confused Особено блатовете. Кремът иначе не е лош. Но аз не съм критерий по принцип, защото първо ям зверски сладко и второ - обожавам да правя торти, но от десет, една ми е приятно да ям, и то обикновено ако е само яко шоколад Mr. Green За пореден път се убедих, че не обичам торти с тестени блатове, дай ми на мене орехови, бисквитени, целувкови, медени и т.н. Тоя пандишпан не го обичам и това е Sad Време е да спра да се мъча да го харесам Laughing

# 2 113
  • София
  • Мнения: 2 671
ДА ВИ Е ЧЕСТИТА НОВАТА 2009!!! И пак в такава прекрасна тема да се срещаме на есен! Диди, много БЛАГОДАРЯ за усилията ти да я направиш такава!!!

Моят крем карамел/брюле (че е по рецептата на брюлем, но по технологията на карамела) го фламбирах - ммм, чудно стана!

П.С. Получих малко снимки - това меденките на Джули и Райските кокоски:
и още: http://violetovgeneral.multiply.com/photos/album/8#38

Последна редакция: пт, 02 яну 2009, 09:10 от Rumya

# 2 114
  • Мнения: 95
Честита Нова година! Здраве, любов и успехи да съпътстват!

И моята торта не се получи  Confused Крема ми се пресече, не разбрах защо и блатовете не ми бяха много сладки, а станаха едни големи и пухкави.Сиропирах и с карамелен сироп, сложих доста крем, но от цялата торта се усещат само блатовете.  Sad Мисля си, че за този крем по-подходящи щяха да бъдат блатове с орехи или лешници Thinking

Общи условия

Активация на акаунт