Коледа и Нова година - сладки изкушения !

  • 312 722
  • 2 129
  •   1
Отговори
# 2 070
  • Плевен
  • Мнения: 973
Момичета и аз няма да мога да пиша повече тази година. Желая Ви много весело посрещане на Новата година! Щастие, здраве и късмет през новата 2009г. Много кулинарни и лични подвизи  Mr. Green!

# 2 071
  • София
  • Мнения: 2 435
Petia_taq, Диди,   bouquet благодаря много. Незаменими сте момичета, без вас щях да объркъм нещата Embarassed
Весело посрещане на Новата година  Heart Eyes

# 2 072
  • Варна
  • Мнения: 1 417
Ето и моите коледни сладки, които направих с много желание и вдъхновена от тази тема и от всички вас - меденки, рохлички, линцерови, ореховки, кокосови целувки и щолен
Весело посрещане на Новата Година Hug

# 2 073
  • София
  • Мнения: 18 679
Вчера правих торта Рафаело за НГ, стана супер, да видим как ще е и на вкус. Само с разрязването се изложих - не можах да ги докарам до 3 блата, направих я на два. Другият десерт за НГ ми е баклавата на Лили. Ужасно е сладка. Вчера я опитах и ми окапаха зъбите Crazy

# 2 074
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Хехех, и аз след малко подхващам Рафаелото - на нас ни е любима Peace!

# 2 075
  • Мнения: 940


Toва е пънчето, правихме го сега с моя приятел. И той е запален по кулинарията, но няма много време да се занимава.

# 2 076
  • Мнения: 91
Mомичета,много се изложих-правих Коледната звезда на Мистерия и пълен провал Cryблата се спихна,като го залях с крема направо се стопи,къде сбърках newsm78обаче пък на вкус е божествен Laughing

# 2 077
  • София
  • Мнения: 2 658
аз днес ще пека рохлички, за Коледа нямах възможност да ги направя, но снощи си замесих тестото и отлежава в хладилника. Аз го направих с бадеми, мисля, че ще стане доста вкусно.  Simple Smile

# 2 078
  • Мнения: 569
   

   Mомичета, моля ви за линк към рецептата за торта Рафаело Praynig
   Този , който открих в търсачката в тортената тема не ми се отваря Thinking

# 2 079
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
   

   Mомичета, моля ви за линк към рецептата за торта Рафаело Praynig
   Този , който открих в търсачката в тортената тема не ми се отваря Thinking

ТОРТА РАФАЕЛО

# 2 080
  • Мнения: 1 170
Dina767 , предполагам, че за тази става дума Peace :
http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php/topic,249.msg3048.html#msg3048

# 2 081
  • Мнения: 940
А това е баклавата по рецепта на Айля, днес я залях, до утре трябва да е абсолютно готова. Хиляди благодарности за рецептата, много сполучлива баклава.   bouquet

# 2 082
  • София
  • Мнения: 2 658
няма да снимам рохличките, защото са на вид като останалите. Но са много вкусни  Simple Smile, някои ми се начупиха и ги изядохме. Предполагам, че като всички масленки, колкото повече стоят, по-вкусни стават. Не че ще изкарат повече от 3 дена де, а направих двойна доза.

# 2 083
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Малка,сладка,новогодишна подготовка:
снежни топки
  виненки
меденки от тестото на медените мечета на Пеполина
баклавата на Айля в мое изпълнение

# 2 084
  • Мнения: 18
Здравейте момичета, за пръв път пиша тук, но затова пък прочетох доста. Благодаря ,че споделяте рецептите. Сладките ви са направени с толкова много любов и майсторлък. Аз се вдъхнових и направих една медена къщичка. Искам да я споделя с вас, да благодаря на Роси за рецептата и да ви пожелая Весели празници!

Общи условия

Активация на акаунт