бебето не отговаря на гестационната седмица

  • 28 893
  • 88
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 4 720
През цялата ми бременност бебето беше с две г.с. по - малко. Роди се 4 дни след термина , 3 кг.

# 46
  • Мнения: 317
Момичета не зная вече какво да мисля , и не смея вече да се надявам, но след днешния преглед доктора иска да изчакаме до другият понеделник , така че не ми остава нищо друго , освен да се моля да има някаква надежда ................

# 47
  • Мнения: 69
Мели, настръхнах... наистина ли има шанс?! Господи, дано! Дано! Дано! Дано!!!! Моля се силно за теб!

# 48
  • Мнения: 1 475
И аз настръхнах, наистина е страхотно, насълзиха ми се очите, явно на мъничето му се живее, само така, ще стискаме всички силно палци, всичко да е ок! Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 49
  • Мнения: 88
Мели, съжалявам много. Знам колко ти е мъчно и страшно сега. Моята първа, много желана и чакана бременност беше неуспешна. При мен завърши много по-рано в 7 г.с. със спонтанен аборт и медицински интервенции не се наложиха. При втората си, вече за най-голямо мое щастие, успешна бременност се наложи да ми направят серклаж. В реанимация бях с две други жени след кюртаж - прави се с пълна упойка и както казаха те усещането е като при по-болезнена менструация. Едната си тръгна за вкъщи веднага след като излезе от упойка.

Пожелавам през Новата година да се радваш на ново хубаво и здраво бебе. (Тук  мисля, че съветват да се чака 6 м. след неуспешна бременност, преди да се подновят опитите за ново забременяване. В САЩ, където живях няколко години - този период е значително по-кратък. На мен ми казаха да изчакам един нормален цикъл, а при кюртаж мисля, че е само 3 м.)

# 50
  • Мнения: 88
Не разбирам! Що за доктор е този, който поднася толкова разнопосочни новини??
Стискам палци и се надявам най-лошото да се размине и бебчо да е добре.

# 51
  • Мнения: 9 814
Мели, стискам палци.
Дано всичко да е наред.
 Praynig Hug

# 52
  • Мнения: 47
Мели дано мъничето се пребори,защото както каза вече somebody явно му се живее. Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 53
  • Мнения: 165
Мели, моля се за вас..нека го бъде..

# 54
  • Мнения: 143
Мели стискам ти силно палци и се моля заедно с всички да има добри новини и бебо да е добре Praynig Praynig Praynig

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 4 493
Мели, как така бебето ту има пулс, ту не? Да не би докторът да го е страх да прекъсне бременността, за да не бъде обвинен, че е недогледал? Трябва да е много уверен в себе си, за да ти дава напразни надежди. Прости ми откровеността, но имам две такива загуби и не е ставало и дума да се чака нещо си. Просто беше ясно при един преглед и толкова- или се вижда пулс или не,няма среден вариант.
Между другото откъде си? При кой док ходиш?

# 56
  • Мнения: 482
Мели стискам палци всичко да е наред  Praynig

И моля те поискай и второ мнение. Ако си от София мога и аз да ти препоръчам някой лекар ... но това чакане мен лично щеше да ме убие ... Ако има шанс - да се направи всичко необходимо за успешна бременност, ако не - поне да не се удължава агонията.

Ако мога с нещо да помогна, каквото и да е, ще са радвам да го направя ...

Още веднъж стискам палци  Praynig

# 57
  • Мнения: 961
Миличка, задължително отиди и при друг лекар. Стискам палци притесненията да са били напразни.

# 58
  • Мнения: 641
Дано имате късмет.Пиши.

# 59
  • София
  • Мнения: 679
Потърси второ мнение. Какво значи да изчакате до другия понеделник, или  има сърдечна дейност или не. Преживях същия ужас през юли напълно ти съчувствам дано при теб нещата се развият в положителна посока. Стискам палци всичко да се оправи.

Общи условия

Активация на акаунт