ЮНИ още е далече, но нетърпеливо чакаме своето човече! Тема №2

  • 12 155
  • 295
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 25
Разлиствах разни сайтова на Англ. и попаднах на инфо, че джинджифила бил лека към гаденето....от къде да го търся сега този джинджифил?????

# 46
  • Мнения: 222
sharky81, спокойно - във всеки магазин, при подправките, можеш да намериш джинджифил. Дано да ти помогне!  Hug

# 47
  • Мнения: 25
Ще потърся, но стига да не трябва да е в суров вид  Rolling Eyes Танк ю Furby!

# 48
  • Мнения: 0
Somebody, благодаря ти, че толкова бързо ме включи в списъка за 16.06.2009 г.

# 49
  • Мнения: 689
Относно килограмите - предния път качих 18, но не ми личаха много. Излязох от болницата с 11 по-малко, една седмица след това свалих още 4-5 и остатъка се стопиха постепенно покрай грижите за бебчо.
Курсове за бъдещи майки посещавах и не съжалявам. Понаучих доста неща. Вярно за храненето всички препоръчват да бъде строго на 3 часа, както препоръчват и ранното захранване със сокчета, пюрета и т.н. Но смятам, че в това отношение всеки има право на избор - има достатъчно инфо по въпроса и в нета.
На упражнения не съм ходила, защото доки не ми позволяваше. Сега ми се иска, но пък не знам дали ще мога да съчетая нещата с гледането на бъдещия батко и работата в къщи. А и гимнастиката покрай него може би ще е достатъчна  Grinning

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 160
Здравейте и от мен! Термин 25.06 (по мои изчисления), втора бременност. На лекар не съм ходила все още, смятам направо да отида да чуя сърчицето в 7-8г.с. При мен няма никакво гадене, но аз и първия път бях така.
Леко бременеене на всички   bouquet !

# 51
  • Мнения: 165
Гери и на мен вече втора седмица ужасно ми се гади/ с първата бременност пак бях така докъм 14-15 седмица/ и днес пих 10 капки Vomitus heel/хомеопатични/, малко понамаля гаденето. На листовката им пише, че може да се употребяват от бременни, но съдържат алкохол и малко се притеснявам. Ще гледам да ги вземам в краен случай.

# 52
  • Мнения: 165
Първо добре дошли на новите момичета! welcome(аз не че съм много стара де Simple Smile )

Да питам нещо newsm78 преди няколко дни се наведох да си облека анцуга в къщи и нещо ми изпука около опашката(нали така се казва тази кост на дупето отзад)..няколко ди по-късно продължава да ме боли, не е постоянно, ама като се застоя на едно място и после като стана е ужасно..дали мога да го намажа с  нещо..

# 53
  • Мнения: 165
Ами аз за счупено съм ползвала Fastum gel и Lidocain за болката, но незнам дали са безопасни, особено сега в първия триместър. По-добре се консултирай с лекар.

# 54
  • Мнения: 9 814
Загряват за това може би са проблем.
Питай в аптеката там ще ти кажат.

# 55
  • Germany
  • Мнения: 7 957
Разлиствах разни сайтова на Англ. и попаднах на инфо, че джинджифила бил лека към гаденето....от къде да го търся сега този джинджифил?????

А как точно се приготвя? Прави се чай ли?

# 56
  • Мнения: 689
Най-добре се обади да питаш доки. Аз не бих се доверила на аптекарката - поне в това състояние.

# 57
  • Мнения: 123
Ето ме и мен в новата тема  Grinning

Утре съм на преглед ще пиша като се върна.

# 58
  • Мнения: 109
*Слънчице* успех утре  Hug

# 59
  • Мнения: 989
И аз да се включа за килограмите.При първата ми бременност качих 17кг.С раждането свалих 9,после още 2,но останалите 6 така и си останаха в повече  Rolling Eyes
Лошото е,че и сега,когато ми се догади,само ядене ми помага.И то не какво да е,а сандвичи  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт