Печено свинско.Супер крехко и умопомрачително вкусно!

  • 154 044
  • 158
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 358
Извинявам се много  Embarassed стори ми се че има и други рецепти.
Не можах да изтрия поста, за това го редактирах.

Последна редакция: нд, 16 ное 2008, 14:19 от Elyah

# 91
  • Мнения: 9 776
 Elyah, сигурно ти е хубава рецептата, но мисля, че не е за тази тема Peace Това си е тема на Селма и тук би трябвало да пускаш коментари за нейната рецепта.

# 92
  • Мнения: 7 420
      Grinning Моята рецепта,изглежда е ,като снежна топка:колкото повече се търкаля толкова повече рецепти се лепят към нея!  Joy
      Лошо няма!Стига това да не обърква тези,които се опитват да ги реализират,защото всяка рецепта си има своя "закачка",която не трябва да се изпуска от вниманието Wink
      Полин@, Heart Eyes .

# 93
  • София
  • Мнения: 6 284
Аз овкусих месото с универсална подправка и го напръсках с оцет.Когато го слагах да го пека,нямаше достатъчно марината за поливане.
    Друг път ще пръскаш по-щедро,значи! Grinning Както можеш и да увеличиш количеството на заливката от майонеза и/или кисело мляко. Peace

Само да споделя, че и при мен нямаше много марината за поливане (само напръках с балсамов оцет, но мисля, че беше достатъчно, аи ме беше страх д ане стане нещо кисело, че мъж ми хич не е фен на киселото, за разлика от мен), но въпреки всичко месото плуваше в течности, точно както Селма е казала. Сложих 1 майонеза с 3-4 с.л. кисело мляко, доста кашкавалче настъргах. Аз се бях притеснила, точно от многото течност, та и доста си го покекох и без капак, но месота стана разкошно, с не много сос. Отлична рецпета си е  Peace

# 94
  • София
  • Мнения: 618
Селма   bouquet

Моето мъжле няколко пъти докато вечеряхме ми повтори, че е много вкусно. А той не е щедър на комплименти Mr. Green и доста бързо станаха за около час. Но в маринатата сложих и бяло винце и пр. мляко.

# 95
  • Мнения: 711
Хмммм, ако не ме домързи като заспи малкия ще се пробвам и аз да направя тази вкусотийка  Hug

# 96
  • Мнения: 2 726
Най-после и аз го направих,и аз и половинката останахме очаровани от резултата,много е вкусно наистина. Peace
Направих го със свинска плешка,която киснах в червено вино.
Селма голямо   bouquet за вкусната рецепта,а сега идва реда и на една твоя изкушаваща тортичка,че само я мисля  Blush

А ето и документирано   chef

# 97
  • Мнения: 7 420
  Браво,Поли 5! Hug Успех и с тортичката! Peace

# 98
  • Мнения: 1 906
....
А ето и документирано   chef



Само аз ли не виждам  newsm78 ?

# 99
  • Мнения: 7 420
  Аз виждам. Simple Smile

# 100
  • Мнения: 4 358
....
А ето и документирано   chef



Само аз ли не виждам  newsm78 ?
Абе и аз не виждам нещо newsm78
Селма утре ще ходя за хубаво свинско.Май май ще правя твоите пържолки Flutter

# 101
  • Мнения: 7 420

Абе и аз не виждам нещо newsm78
Селма утре ще ходя за хубаво свинско.Май май ще правя твоите пържолки Flutter
    Снимката,която не виждате е много хубава и прилича на тези от първия постинг. Grinning
    Давай,Бъни! thumbsup Мъжа ми вече и той е купил свинско,за да му сготвя пържолките утре! Crazy И сега ще ги начуквам и ще ги мариновам с оцет... newsm66  chef

# 102
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
От кога си бях мернала рецептата не е истина. Днес най накрая го сготвих свинското. Благодаря Селма!  bouquet Мариновах с винце розе домашно производство и добавих една шепа печурки в пълнежа. Майонезата ми беше малко но я компенсирах с кисело мляко и кашкавал. Следващият път мисля да добавя за аромат малко манатарки.

# 103
  • Мнения: 7 420
  Мама мима,идеята за манатарки е отлична! thumbsup

# 104
  • Мнения: 4 358

Абе и аз не виждам нещо newsm78
Селма утре ще ходя за хубаво свинско.Май май ще правя твоите пържолки Flutter
    Снимката,която не виждате е много хубава и прилича на тези от първия постинг. Grinning
    Давай,Бъни! thumbsup Мъжа ми вече и той е купил свинско,за да му сготвя пържолките утре! Crazy И сега ще ги начуквам и ще ги мариновам с оцет... newsm66  chef
Давам давам Hug.Отивам да начуквам пържолите.Утре ще ги готвя Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт