Гоблени-31

  • 48 526
  • 491
  •   1
Отговори
# 480
  • Пловдив
  • Мнения: 647
аз не мога да ви видя някои от нещата - като кликна на линк към пикасауеб ме изхвърля даже от БГ-мамата  Sad проблемът май е в моя телевизор, ама не знам на какво се дължи и как да го оправя. Ако някой има идея, моля да ми каже  Hug

ПП: Много сладка баРеЛинка  Flutter

# 481
  • Мнения: 2 116
аз лично обаче бих се зарадвала на св. Мина /светеца, който пази семейството/ но гоблен с него не съм виждала.

Кита  това е моя Св. Мина на Гинокардия:  Peace



а гледах че е в плановете и на Милена стил............ Rolling Eyes

# 482
  • Мнения: 747
miangelova, моят фаворит сред младоженските е тази лилипутска къщичка:



Имам я в ПМ, от Хомяков съм изтеглила архива:
http://homyakov.net/Files-Category-192.html#ajax:Files-View-6375.html
 Но съм сигурна че и в графичен вид може да се намери.
Сисък, браво за лоса! Колкото по- идва Коледа, толкова повече тия лосове завират роги в мозъка ми smile3536

Последна редакция: вт, 21 окт 2008, 22:42 от Прасчо

# 483
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Мда, неподготвена се изказах.
Здравче много е хубав!
Моят св. Мина /дървена икона/ си няма кон. Sad
Всъщност такава икона-гоблен не съм виждала.
Прасчо, как ша ти ръгат из мозъка бре?? Вземи да ги набодеш на панама, та да не мърдат, амаха
Много ми харесват тези лилипутски къщички, ама както съм 1,75 и свеки ако ми подари такава ще се замисля /шегичка това/
И като съм почнала да спамя, да ви покажа моята дундава Елена

# 484
  • Мнения: 747
 Joy Joy Joy
Да ти е жива и здрава, и всички край нея! Heart Eyes
Иначе и аз на ръст съм колкото тебе (даже т'ва лято 1 см добавих  Laughing), ама дет' съ вика- на дълги крака- малко акъл smile3537, та хич не се притеснявам- отма са завирам в таз къщичка  Laughing
А като се появи новата тема, ще ви покажа едни испански къщички, дето завърших скоро (гобленче тип въшка, според гуудино- съседската класификация) Laughing

# 485
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Ейййй Прасчо мерси. Дай на лични да видя въшката.
Мен пък Wiehler-овата гобленарка, ме обвини в 100 гряха. К'во било т'ва, недовършено, тук таме бодено, трябва всичко да е запълнено. За дъждовните хора, каза еййй най-сетне да видя нещо твое свястно, аз и обяснявам, че това е. Повече няма да шия, а тя вика запълни го де. Наградата ми е, че дъщеря и е в нашият лагер. Все я бъзикам, че я е яд за безсмислено ушитите фонове и че ако не ги беше бола, щеше и за мен да е нашила гоблени.
Е така валеше преди 10 мин, аз докато снимам и кача снимките се поизясни.

# 486
  • Мнения: 439
Добро утро на всички Simple Smile
влизам на бързо и крадешком само да попитам,някой срещал ли е тези сладуранки някъде?



името е Ballerina-Sisters май
после ще пиша още...

# 487
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
кафенце?



Кито ма, що мЪ плювгаш ма  Heart Eyes два поста, два пъти мЪ закачаш с рогИ  Hug и момата да не си ми обидила повече, ама ха, детьето 'ем убаво, 'ем сгодно, баш кат'за наш' Мишко  Laughing
прасчо - въшки, ама от по-дребния сорт, да не уточочнявам кой, че ще ме баннат  Wink за неприличен език  Mr. Green
белла - ще се оглеждам, но сигурна ли си, че точно това искаш? ХАЕД са с мноооооооого цветове иникак не е лесно да се шият  Confused а са красииииви  Hug

искам да се хваля, има още две готови джуджета  Party , дребчо не ми дава да снимам и снимковия материал ще позакъснее  Heart Eyes

  bouquet  bouquet   Tired тез букети само ми вехнат, ей ви друга китка
   

# 488
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Хайде дами,заповядайте в  новата 32-ра тема.. Hug
Подозирам,че има какво да покажете. Wink

# 489
  • Мнения: 36
Много голямо БЛАГОДАРЯ на Дъмпи за схемата  Heart Eyes  Аз сега приключвам една фея Фелисити, естествено ще се изфукам като е готова, и мисля да започна Африканката на Ленарт.

# 490
  • Бургас
  • Мнения: 610
здравейте мили момичета  bouquet
ние най накрая се прибрахме от странство  Simple Smile нямах търпение вече да се добера до компютъра Whistling
не съм ви чела доста сте пописали но се надявам да наваксам...утре ще кача вече и във рамка 'момичето с книгата'
не че е кой знае какво но пък да покажа и азз нещичко (ако успея да кача тук де..понеже съм пълен инвалид в това отношение  Embarassed)
поздрави от мен аз отивам да разтоварвам багаж докато малкия спи още.. newsm07 и после в банята  bath
чао и лека нощ

# 491
  • sf
  • Мнения: 10 149
има нова тема. НОмер 32

Общи условия

Активация на акаунт