Гоблени-31

  • 48 570
  • 491
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 7 803
mila mimi, ако намериш вземи нещо дребно и за мен (срещу заплащане разбира се)  Embarassed
аз в турция не можах да намеря  Cry обаче едно другарче ми донесе от русия  Hug и едно от япония, и едно от румъния  Crazy та едно испанско добре ще ми дойде

# 466
  • Мнения: 163
ей, момичета, искам да ви се похваля че вчера си взех едно мъничко гобленче с мъниста...  newsm44 представлява щампичка 15 на 15 см и продавачката в магазина ми го коплектова с мънистички, една специална игла (поне тя каза така - една дълга е, много фина и с много тясно ухо), специална макара (пак тя каза така - една сива е, не прозира под мънистото, не много тънка, но не е и много дебела, мнооого здрав конец). снощи побоцках малко и ще споделя, че в началото ми се стори малко буткаво, но като посвикнах тръгна доста бързо...
та за новата темичка (или поне там някъде) ще гледам да го завърша и да покажа какъв е резултата.
айде хубав ден на всички!   love001

# 467
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 104
Пристигна ми китайчето.
Качвам го тук:
http://nestinarka.multiply.com/photos/album/249
Оказа се , че не е 22 цвята, а цели 46. Панамата е поръбена на оверлог - прилича ми на аида.Конците не мога да ги определя какви са. Ще ги сверя довечера с ДМЦ и тези от оригиналните dimensions. Обаче не зная как ще се ориентирам в ключа. Някой има ли идея какво пише на дългите редове- дали по колко нишки от цвят?



ихааа, изглежда добре  Laughing пък и името ми хареса "Краят на света"  Crazy как само звучи  Wink
много ми се иска да го видя на живо  Flutter
а тези, дългите, дали не са мартеничките? например Н: 2 ... 5 и 2 ... 6  Thinking по две нишки от 5 и 6



 Mr. Green хайде, сега като пробихме на китайския фронт ще направим поръчка и от там, че нали малко имам за шиене  Blush има няма 30-40 бройки  Hug

Последна редакция: вт, 21 окт 2008, 15:07 от Goody

# 468
  • Мнения: 316
Момичета в януари моя син ще прави сватба, искам да ушия някакво сватбено мотивче, но се чудя какво да е и по тоя повод моля ви  за съвет какво да им ушия. Вие сте млади и по знаете какво , а и от вас доста шиха такива работи.  bouquet
Да не изброявам имена че може да пропусна някого, но  много красиви работи сте избродирали.Поздравления  Hug
На ново дошлите гобленарки , казвам добре дошли при нас и  да избродирате много  красиви гоблени. smile3525

# 469
  • Мнения: 7 803
ето го дименшъна. топъл, топъл и неизгладен

# 470
  • Мнения: 36
Лелееееее, браво Дъмпи - страхотен е този гоблен. Направо ми събра очите. Дали ще може по някакъв начин да получа схемата  Crazy

# 471
  • Мнения: 7 803
нямаш проблем, по-късно ще я сканирам  Hug

# 472
  • Мнения: 2 116
Сисаче много ее идейно!  Peace Сега може да се опиташ и да го го изрежеш и с лепило по края и да го втвърдиш с лак за коса!  Hug Мале какви идеи ми идеат... Crazy

nestinarka честито да ти е!  Hug Ще чакаме да го показваш и като го започнеш!  Peace

Дъмпи много готина тая балеринка!  Hug

miangelova ще видя какво имам по темата!  Hug И честито!   bouquet

# 473
# 474
  • Мнения: 131

мога това да предложа за сватба,малко е и бързо ще стане.Ако искаш по-големи щи ги пусна.

# 475
  • Мнения: 172
Момичета в януари моя син ще прави сватба, искам да ушия някакво сватбено мотивче, но се чудя какво да е и по тоя повод моля ви  за съвет какво да им ушия. Вие сте млади и по знаете какво , а и от вас доста шиха такива работи. 
Моята сестра ще се омъжва на 18.07 и съм решила да и ушия ето това:
http://media.snimka.bg/1034/008322786-big.jpg
Щампичка е,но от тази по ситната панама и днес вече я започнах..

# 476
  • Мнения: 643
Кики, ти ни сбърка, много бързо действаш !
 #Crazy
Джъмп, страхотна балеринка ! Peace

Миангелова, аз предлагам ето това :

http://ble-k.gallery.ru/watch?ph=vMB-WIZB

или другите  сватбени ръце . Пък и иконка може, както си решиш... Hug

И при хомяков има, но в електронен формат :

http://homyakov.net/Files.html#ajax:Files-Kort-81-page-4.html

Последна редакция: вт, 21 окт 2008, 20:15 от ina221

# 477
  • Мнения: 15
Момичета, благодаря за помощта  bouquet  bouquet  bouquetДано успея да ви почерпя, че то докато се освободя да пиша и вие може и гоблените си да изкарате Simple SmileА иначе Goody е права- нещата са за почерпка.                             http://www.snimka.bg/album.php?album_id=299430&pid=8454393

# 478
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Дж не ме трепи, днес ще е. Мерси за схемата на балерината, много ми хареса.
ихааа, изглежда добре  Laughing пък и името ми хареса "Краят на света"  Crazy как само звучи  Wink


как пък го натърти това, ще трябва да го шия  #Cussing out #Cussing out #Cussing out и без това го бях харесала отдавна, после се отказах и сега  newsm78 с това име  newsm78 newsm78
miangelova, току що попаднах на това, аз лично обаче бих се зарадвала на св. Мина /светеца, който пази семейството/ но гоблен с него не съм виждала. Също така би ми харесало свеки да ми избродира някой от заплануваните ми гоблени.
сисак, тоз елен много убав.
Kiki_andr, я пусни едно фото да те видим, мисля че си поне Шива, и красиво и бързо   bouquet
за пропуснатите   bouquet  bouquet

# 479
  • Бургас
  • Мнения: 765
Зори   bouquet

Не се бях сетила да погледна в сайта им.

Има гоблен на св. Мина, имах  линк само със схеми на икони. На някакъв руски саит бяха качени. Линковете обаче ми се затриха при преинсталацията и не мога да помогна.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт