Гоблени-31

  • 48 520
  • 491
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 131
Марулка ангелчето е строхотно,нямам търпение и моето да дойде в края на месеца.
Ето и аз да покажа докъде я докарах,макар напоследък да не ми остава много време за шиене
още не съм довършила контура

# 31
  • sf
  • Мнения: 10 146
пльос, няма с какво да се отчета, но да питам - Кога ще е срещата за получаване на гоблените  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 24
Здравейте и от мен.Искам да попитам за тези програми за правене на гоблени.

От къде мога да си ги изтегля.Благодаря ви!


































# 33
  • Мнения: 747
Хохо, сега се сетих защо се втурваме да благодарим на Донсита за това-онова, а виновника е Диана- Дианна си е наденала обръча, който Донси захвърли Joy
Диана, и аз благодаря за сайтовете; и те поздравявам със страхотните неща, които си направила.   bouquet
Браво на всички, чудя се само каква програма ползвате за да шиете с такава скорост Laughing
Аз само с тези бодливковци мога да се похваля. Благодаря на Дъмпи за схемичката, и на Кита- за стимула  bouquet
http://media.snimka.bg/0963/008180955.jpg

Последна редакция: чт, 09 окт 2008, 14:16 от Прасчо

# 34
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Да покажа и аз докъде съм стигнала, напредвам бавно, но колкото толкова. Сега може пък да ме стимулират пристигащите дименшъни.
В този ред на мисли да  благодарим на всички,които оказха съдействие за организиране и доставяне на поръчката. newsm51
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=282880&pid=8181947

А Прасчо направо ме застреля с тези бодливковци, много са сладки.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 2 442
Момичета, много хубави неща сте ушили! Сладурски и свежи!

Аз искам малко да оспамя темичката и да честитя на малкия рожденник на Белла - пожелавам на Васето да е здрав, много щастлив, да има много късмет в живота и да има най-хубавото детство!

# 36
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
zornitsa, много е красива тази икона. Колкото пъти я гледам се убрждавам че искам да я ушия.По- нататък ще те питам подробности.

venipuh , кое е първото гобленче, което си показала, много е нежно?

Goody, с тези новини на финансовия пазар и броят на Уолт стрийт, направо ме разсъни. Mr. Green

Честит рожденик на Белла!!!  bouquet

# 37
  • Мнения: 7 803
bella, честит празник   bouquet
zornitsa, иконата е страхотна. на коя фирма е?

# 38
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 060
Цитат
Здравейте,
На тази страница долу вдясно можете да се регистрирате за безплатния бюлетин на Коутс. Така ще получавате всеки месец информация за световните модни тенденции в областта на аксесоарите, облеклото и интериорния дизайн и др. Препратете този мейл и на други Ваши познати, които биха имали интерес към такава информация

http://www.coatsbulgaria.bg/


препращам  Mr. Green - шегата настрана, честичко публикуват безплатни моделчета на големи фирми  Peace свалила съм си малко красотички за хавлиените кърпи, но кага ще е тая  Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 643
Честито на Васето от морето ! Да расте здрав и много щастливо детство .

Гууди, това е много интересно  Hug

Регистрирах се и получих бюлетин в пощата веднага  Peace

Последна редакция: чт, 09 окт 2008, 13:47 от ina221

# 40
  • Мнения: 161
Аз малко да се оплача че на мен ми се скапа компа от някакви троянци, тази седмица админите ми го преисталираха и сега все едно не е моя комп, после имаше някаква прецаквация с интернета, та няколко дни нямахме и не успях да изчета всичко от предната тема. Само уж отгоре-отгоре.

Та, исках да споделя с вас една моя хрумка за пластмасовата панама, понеже виждам че напоследък стана доста актуална.

Та, покрай разни мои бегли опити с декупаж-а,  и като ги приложих към гоблените
....и ми хрумна... smile3555
как всъщност мога да си направя "твърда" панама....
с лепило С-200...... много лесно и евтино.

Както казах, щях да пиша и по-рано, но освен че нямах нет, после нямах и комп, та... през това време взех че пробвах на едно парче.

Мисля че резултата от експеримента е добър. И си заслужава...

Технологията......
Аз намазах едно парче Аида 14 (бяла) с разредено с вода С-200, защото такова използвах за облепяне на един кашон. Оставих го на равна повърхност за да изсъхне. Смятам да продължа с екперимента и да пробвам и без да разреждам лепилото, за да установя как ще е най-добре.....
Панамата не се брида, и става за направата на фигурки за елха. (по мое мнение, де)
Аз лично смятам по този начин да процедирам и да направя такива фигурки за подаръчета. Дано освен желанието, да намеря и време, че нещо все не ми стига.

Ако се намерят други смели експериментаторки, нека пробват и да споделят резултата. Laughing Laughing Laughing
Искаше ми се даже да направя една готова фигурка за елха по този начин и да покажа ефекта, но нещо нямам време сега.

Arrow Една приятелка скоро чака бебе, и съм подхванала едно летящо щъркелче с вързопче. stork-boy

http://handmade.idvz.ru/forum/forum_posts.asp?TID=554&PN=1&TPN=28
Ще показвам малко като се оформи картинката.  Макар че аз работя с тази скорост  Animal Snail.... и дано да успея до края на месеца....   


Arrow Може и да съм пропуснала ако е писано в предната тема, ама прочетох че сега се обсъжда втората пратка към поръчката с гобленчетата. Тези дето скоро ще си получат своите от първата пратка.....усещам как ги сърбят вече ръчичките.... Grinning
Та, аз уж в края успях да се включа със заявката, но не съм получила ЛС къде да преведа пари, и да не пропусна някакви срокове.... Та да си питам. То, може би щеше да е по-добре на ЛС на Дъмпи-то да си питам..... ама сега така и така пиша.....


Спирам че стана много дълго.
Много красиви неща сте показали.

# 41
  • Мнения: 2 924
иконата е страхотна. на коя фирма е?

на Солария .

Имали сме ново темище
Честито и браво за неимоверния труд:)

# 42
  • Мнения: 7 803
Rommi, аз ще ти пиша като стане време  Peace идеята ти за аидата е страхотна  Hug хайде пробвай и да кажеш.

# 43
# 44
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Благодаря, дръпнах си ги. Леснички са.

Общи условия

Активация на акаунт