Отново ще е златна есен, а заливът БУРГАСки - чудесен - 64

  • 13 304
  • 282
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 539
май в сладкарница роза не се пушеше,сега не знам как е.В Tриата долу също не е задимено,в ресторанта им също,поне аз там ходех едно време

# 256
  • Мнения: 917
Рени, Камито е в Софията и аз се присъединявам към нея утре. Иначе с удоволствие бих отразила една Драма. Аз пък да ви се оплача, нали съм кукувица, от 9,30 чакам сутринта пред НХК за билети за постановката със Стоянка Мутафова. В 10,10ч, след като никой не отвори, реших да звънна на обявените телефони и ми заявиха, че те още не били стартирали продажбата, а в последствие се издадаха, че и договор за залата нямат още. А аз първа кипра, та да не вземат да свършат билетите, нали утре заминавам  и до края на седмицата няма да ме има. Ама какъвто съм карък те току виж наистина свършили докато се върна.

# 257
  • Мнения: 1 280

Ние с Мая цяла зима изкарахме навън. 


    И ние така карахме, навън. Облечен в чувала и по разходки.

    Да ви се оплача. Аз съм най-спънатото същество на света. Както си вървях по улицата и се изтърсих на земята, пребих сЪ направо.  Joy хем ми е смешно хем сега ме боли. Коляното ми се поду, тройно е и отивам на снимка  Tired

# 258
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Иве,казах ти аз навремето да махнеш картинката с високите токчета,ти взе,че я смени с мартини... ooooh! Видя ли сега какъв е резултатът,а?Като не слушаш кака си Joy
п.п.
Майтап,майтап,ама ти съчувствам и дано не се окаже нещо сериозно Sad

# 259
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Бубичко, кога започва продажбата на билети? Аз също се бях засилила след работа да купувам  Laughing

# 260
  • Мнения: 644
ммм лошо Иве, отивай!

Коя е постановката със Стоянка Мутафова?

# 261
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Коя е постановката със Стоянка Мутафова?
Парижки лудории

# 262
  • България
  • Мнения: 3 621
Коя е постановката със Стоянка Мутафова?
Парижки лудории
Заинтригувахте ме, ще взема и аз да отида. Кога ще е представлението?

# 263
  • Мнения: 2 660

    Да ви се оплача. Аз съм най-спънатото същество на света. Както си вървях по улицата и се изтърсих на земята, пребих сЪ направо.  Joy хем ми е смешно хем сега ме боли. Коляното ми се поду, тройно е и отивам на снимка  Tired

Ииии, страшно неудобно. Наскоро и аз се изтърсих така и то точно пред един строеж пълен със строителни работници. Голям резил..  Blush

# 264
  • Мнения: 917
Бубичко, кога започва продажбата на билети? Аз също се бях засилила след работа да купувам  Laughing
Ами тая по телефона ми каза че от утре, но от охраната на НХК, които издадаха че още нямат договор за зала, казаха че най-рано в понеделник, защото сега имало там изложение.

# 265
  • Мнения: 1 813
Иве,не се крий,кажи какво стана с крака ти.  Thinking

# 266
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Мммм, да ви се похваля, в неделя вечерта се върнахме  от кратка почивка и мъжа ми още там ми разказваше, че имам изненада в Бургас (той тръгна към нас 1 ден по-късно и през това време ми го взел), та изненадата му е лаптоп. Решил, че много си пречим като сме на един и ми взел нов- само за мен, доста е силен и сега си чакам с нетърпение симс 3  Mr. Green Та похвалих ви се, но сега и да се оплача- стария не  е с Виста, качихме си му ХР, но този е и аз реших да остана с нея. Да, обаче, ми е мн нова, свикнала съм със старите версии и сега ми е странно, освен това си няма нищо и сега вс ще трябва да качвам- от програмите за теглене, до мозилата и музичката....мноооого работа ме чака  Mr. Green, но поне знам че никой няма да ми го пипа и ще си направя всичко по мой вкус, само моя музика, мои програмки, игри....

Иве, как е коляното?

# 267
  • Мнения: 1 813
Честито, Menina ! Много форумстване и симс 3 ти желая!  Crazy  Simple Smile

Впрочем той кога трябва да излиза ? Да кажеш тук,че аз съм на двойката още.  Simple Smile

# 268
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Ренка, честито, със здраве да си го ползваш.   bouquet
Нормално е да си пречите, ние бяхме у дома с 2 компа и познай кой се молеше ту на таткото ту на дъщерята да го пуснат вечер да поседне малко ...  Joy, аз разбира се. Като я приеха обаче на първо място в математическата гимназия Гери,  я питахме какво иска за подарък. Тя си пожела или кученце или лаптоп. Та задружно решихме да е лаптоп... И сега вече от 4 месеца и аз си имам собствен комп, а тя си е на лаптопа. Сега има мир в къщи!
И ние сме с виста, ще свикнеш, интерфейсът му е на български и се работи по-удобно.

Иве, кофти случка, дано да мине бързо!

# 269
  • Мнения: 1 813
На някой да му се ходи на закрит басейн? Може би в х-л Аква или х-л България?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт