Отново ще е златна есен, а заливът БУРГАСки - чудесен - 64

  • 13 305
  • 282
  •   1
Отговори
# 240
  • Бургас
  • Мнения: 723
sneji20 ама тия красоти ти ли ги правиш?
Ако да то ти свалям шапка bowuu
Евала ти си майстор кулинар  bouquet

# 241
  • Мнения: 275
Здравейте! Мога ли и аз да се присъединя към вас? Термина ми е за 18 ноември, първа бременност ми е в вече почнах да се ошашквам. Можете ли да ме насочите към педиатър?

# 242
  • Бургас
  • Мнения: 723
mari_ana   Hug

Аз съм при Нончева,но днес ни беше първа консултация и засега само това ми е опита с нея.
Но чувам положителни неща за нея.

# 243
  • Бургас
  • Мнения: 5 641
И аз съм при Нончева. И съм доволна. Само за забелването не бяхме на едно мнение. Но тя търпи чуждо мнение и дава съвет ако пожелаеш.

# 244
  • Мнения: 275
Благодаря. Дайте някакви координати на Нончева. Къде се намира кабинетът и?
Sesana, ще ми дадеш ли някои съвети за забелването, защото нямам никаква представа нито кога ще трябва да започна процедурата, нито как точно newsm78. Аз си мислех, че педиатъра ще ми каже, но си права, че и за това си има различни теории.

# 245
  • Бургас
  • Мнения: 723
Д-р Елиана Спасова Нончева, гр.Бургас,к-с Зорница бл.49 ет.1, 0887523583

тел в кабинета и е:86-63-87
Кооперацията над пицария "Зорница" над аптека "Родик"

смените и са:

І-ва на четно число
ІІ-ра на нечетно число

# 246
  • Мнения: 275
Благодаря!

# 247
  • Мнения: 1 813
Ейй,колко много нови мами се присъединяват,супер   Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 248
  • Мнения: 5 713
Sesana, ще ми дадеш ли някои съвети за забелването, защото нямам никаква представа нито кога ще трябва да започна процедурата, нито как точно newsm78.
Ами там е работата, че не се прави нищо. Противно на повечето съвети давани от педиатри.
Ето ти една статия, мнение на Доц.д-р Огнян Бранков от Пирогов:

http://www.bg-mamma.com/site/content/view/966/53/

# 249
  • Мнения: 644
Вери, мерси за статията! Много е полезна!

Можете ли да ме насочите към педиатър?
mari_ana добре дошла, има специална тема в която можеш да прочетеш най-различни мнения и препоръки за детски лекари:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=27447.0

Благодаря Nedialka_81! bowuu
Ама, чак да съм майстор кулинар-не съм!
Wink

# 250
  • Мнения: 917
Много интересна статия. Абе аз от кога се чудя и мая какво е обрязване, а ето че то навред се практикувало.

# 251
  • Мнения: 2 660
Здравейте, бургаски майки и малки и порастнали бебета!  Grinning

Ние снощи въобще не сме спали, сега сме свежи като репички.
Тези, които вече имат опит със зимни бебета, я кажете как прекарвате зимата? Знаете ли заведения, където не се пуши и може да се ходи и с бебета? Добре ни беше до сега, но не ми се иска да се затворим цяла зима между четири стени.

# 252
  • Бургас
  • Мнения: 326
Това наистина е така с пушенето по заведенията. То и за мен се отнася, че хич не мога да седя на задимено. Grinning А някой да препоръча педиатър за из центъра. Препоръчаха ми Караджова. Смятам другия месец да се огледам вече и да се срещна с доктора. Grinning

# 253
  • Мнения: 2 660
И аз чух, че Караджова е добра. Не сме ходили при нея, но така знам от познати.

# 254
  • България
  • Мнения: 3 621
Добре ни беше до сега, но не ми се иска да се затворим цяла зима между четири стени.
Ние с Мая цяла зима изкарахме навън.  По принцип майките ходят в " България" , но мисля че там пак се пуши и е много горещо. Ходили сме 1, 2 пъти, но цялата тази процедура с навличане за студа навън после събличане вътре , пак обличане..... Аз си имах 2 дружки ентусиастки, обличахме децата и навън , като заспят сядахме някъде на кафенце ( пак отвън  Laughing ) И така и ние и децата се калявахме  Wink
Аз пак да дам предложение за "драмата " - биричка  Wink Ходихме в събота и много ми хареса.
Ками ? Айде че срамота половин година не мога да видя  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт