пак за ...ЯДЕНЕЕЕЕЕЕЕ

  • 16 877
  • 179
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 238
tornerosse  , гаспачото го правим  едно към няколко Mr. Green
слагам в незаменимата бошка (роботката) глава лук, 2 ск. чесън примерно, 1 краставица, зелена и червена чушка, кило домати червени , пюрирам всички зеленчуци и после добавям на вкус сол, зехтин и оцет. слагам и малко сухар вътре.
после охлаждам в хладилника и  го сервирам с кубчета лед, наситнен магданоз и малко нарязани краставици отгоре за красота.
освен , че е много вкусно и има голям запас от витамини.
моника много го харесва Heart Eyes
с баща си само надигат чашите.

приготвянето му отнема не повече от 10 мин.

Много ти благодаря, звучи точно като за мен! Ето че имало и нещо веганско в испанията ви! Wink Wink Wink Wink
Всичките неща ги имам и след малко като взема оли ще я врътна! само зелена чушка нямам- имам само червени...

# 46
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
http://www.cuisine-french.com/cgi/mdc/l/en/recettes/gaspacho_ill.html
тук го има стъпка по стъпка как се приготвя

# 47
  • Мнения: 7 837
Леле какви вкусотийки. Аз освен да ида да изям един БигМак и да се гръмна след това  Sick

# 48
  • Мнения: 4 244
....
Gruenkohl zимен zеленчук, които пък напр. в Полша го дават само на животните
...
Laughing Laughing Laughing
Я дайте повечко инфо за тая "вкуснотийка" Mr. Green
МНого специфичен остър вкус има. Изпозва се за гарнитура към тежки месни манджи особено зимата. Аз сега го взех замразено и ще го правя с свински врат.
Слага се задължително индийско орехче като подправка че иначе много на треволяк бие
Иначе бих го приготвяла и като лапад (българска зеления като спанака)

# 49
Ммммм, мисля да го опитам. Само не знам как ще се оправям с половинката, че той лук и чесън не яде (по второто и аз не си падам Confused), но ще го пробвам.  Hug

# 50
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
mcdirokcчe ,мамма миа какви манджаре имате ! какво се чудиш : лазаня, пици, спагети ..калцоне малцоне прошуто мрошуто фунги там...ко беше? я давай рецептурника Mr. Green

# 51
mcdirokcчe ,мамма миа какви манджаре имате ! какво се чудиш : лазаня, пици, спагети ..калцоне малцоне прошуто мрошуто фунги там...ко беше? я давай рецептурника Mr. Green
Тя сега ги подрежда по азбучен ред Mr. Green Party

# 52
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Хондич, ами няма да слагате от тез пикантерийки, макар че без тях .... newsm78

# 53
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Най-голямата гордост на датчаните са така наречените Smørrebrød, ........
Брей, че това не е ли типично шведско?

# 54
Хондич, ами няма да слагате от тез пикантерийки, макар че без тях .... newsm78
Те са основната част бре. Абе като ще е гарга - ще е рошава Laughing  superuu

# 55
Най-голямата гордост на датчаните са така наречените Smørrebrød, ........
Брей, че това не е ли типично шведско?
Аз тия неща дето ги пишете с "особенните" букви даже ни ме излизат - само някакви иероглифи и цифри на тяхно място Embarassed Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 265
ами това е зелено зеле тук има картинка

Веднъж в Антверпен  питахме на пазара дали имат и получихме зашеметяващия  отговор " Ама моля ви се това е цивилизована страна Naughty, това нещо не е храна за хора"  #Crazy

# 57
  • Мнения: 4 244
ами това е зелено зеле тук има картинка

Веднъж в Антверпен  питахме на пазара дали имат и получихме зашеметяващия  отговор " Ама моля ви се това е цивилизована страна Naughty, това нещо не е храна за хора"  #Crazy
ААААааааааааааааа , не много моля
Това изобщо не е зелено зеле
Това е Wiersing и не е това което имаше Роза предвид.
В това зеле ако правите сарми стават нещо божествено!

A това е зелено зеле

# 58
ами това е зелено зеле ...
Аз с това зеле правя сърмите

# 59
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
ами това е зелено зеле тук има картинка

Веднъж в Антверпен  питахме на пазара дали имат и получихме зашеметяващия  отговор " Ама моля ви се това е цивилизована страна Naughty, това нещо не е храна за хора"  #Crazy
Gruenkohl ли? Защото той не иzглежда така.
Ето това е

Общи условия

Активация на акаунт