ПЛЕВЕН - 62

  • 15 735
  • 298
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 668
Djina ние сме с такава кашлица гадна.Почна със хрема.Ходихме вчера до доценткатаи ни изписа много неща ooooh!.
В диснито на мара денчева да попитам работи само за рожденни дни ли или може да отидеш по всяко време?

# 46
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
В диснито на мара денчева да попитам работи само за рожденни дни ли или може да отидеш по всяко време?
Mоже да отидеш по всяко време. Peace

# 47
  • Плевен
  • Мнения: 69
Здравейте момичета,и аз не съм се подписала но не знам къде,нали някой предложи да постои няколко часа,така мисля че ще има по-голям ефект.Аз ще снимам площадката в парка на 10ти Декември или по-точно мястото където беше.За почистването и аз съм ЗА,само кажете Peace
И среща искам да организираме,дано този път дойда.
Сега малко встрани от темата,преди ви питах за цитонамазка и понеже съм в края на цикъла отидох до личната да ми даде направление,нали знам че веднъж годишно трябва да се прави(не че съм я правила  Embarassed), и какво беше моето учудване когато ми каза че по здравната каса се полага веднъж на 3 години  #Crazy,освен ако нямаш показания за по-често.Сега ще си я платя,не че е болка за умиране,но все пак.Тази година се полага на 72,77набор или нещо такова,извади един списък и гледа и понеже аз съм 76 ми се полага догодина,живот и здраве.

# 48
  • Мнения: 765
Добър ден и от мен!
Люси, как мина операцията? Как е майка ти? Стискам палци всичко да е наред.
Някой ще ходи ли във въпросното детско клюбче днес?
Ани, ще я снимам площадката още днес.
sisa788, ние сме ходили през седмицата и почивните дни и няма проблеми. Забавно е там по всяко време.

Последна редакция: чт, 11 сеп 2008, 11:34 от evak

# 49
  • Мнения: 248
bambukita, и аз ходих при моята лекарка миналата седмица за направление за гинеколог и отговора беше абсолютно същия. Да не сме при една и съща  Mr. Green На мен вече ми омръзна, досега за толкова години съм я молила 2 или 3 пъти за направления и все ми отказва.

# 50
  • Мнения: 1 196
Ей, много пишете, едвам смогвам да ви изчета.  Crazy    Аз съм се затрупала с работа и не мога много да следя инициативите ви, но ако някой се сеща за нещо, с което мога да бъда полезна да ми пише   Peace

# 51
  • Мнения: 668
а заплаща ли се вход или нещо подобно или работи като кафе?

# 52
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Няма вход, консумираш си каквото искаш. Вход има за детския кът - 3лв/ч, има и за половин час.

# 53
  • Мнения: 5 026
Цитонамазка аз си правих преди няколко месеца-понеже съм 75 набор, ми се полагало тази година задължително.

# 54
  • Мнения: 668
Мерси за отговорите  Hugкато се оправи ще го заведа.Дано му хареса.
За цитонамазката аз си правя всяка година не чакам здравната каса за това нещо.

# 55
  • Плевен
  • Мнения: 69
Предполагам че за всеки не е голям проблем да си плати цитонамазката,но нали затова си плащаме осигуровки.Аз съм на мнение че всичко което ми се полага по каса  трябва да си го получа,друг е въпроса че аз не знаех че това е на три години Peace

# 56
  • София
  • Мнения: 9 866
Момичета,аз да не ставам нахална...ама някой да може да ми подари Mr. Green една Метро карта.Ще черпя,обещавам. Flutter

# 57
  • Мнения: 69
Здравейте,от доста време само ви чета,но сега искам да ви попитам-знаете ли кога ще отварят метро или вече е отворено?
 

# 58
  • Мнения: 22 454
Люси, пиши как е майка ти, дали всичко е минало добре.

За цитонамазката, никога не съм ходила да си искам направление за подобно нещо. Отивам на преглед и си плащам, изобщо мразя да се занимавам с личната лекарка, направления и т.н. Сега ходя заради малката и консултациите.

didka_banditka, Метро още не е отворило, не знам точно кога му беше пусковият срок, но мисля че октомври месец ще отвори.

Валенце, трудна работа някой да ти подари метро карта. Издават ги на фирма, като на всяка може да се издадат 3карти. Гледам, че раздават едни карти в момента на вид като тези от началото на появата на Метро, но те отдавна не са валидни. Тоест когато отидеш за първи път да пазаруваш ще издадат нова карта. Със снимка и т.н.

# 59
  • София
  • Мнения: 9 866
Мира,аз такава карта от старите имам,но тя не вАжи вече.А и е на името на свеки.Искам от новите,ще си платя дори,само да си намеря.Не че ще изтрия праговете на Метро,но веднъж да реша да ида,не искам да съм зависима.

Общи условия

Активация на акаунт