ПЛЕВЕН - 62

  • 15 739
  • 298
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 111
Люсил дано всичко мине добре Praynig

# 31
# 32
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Момичета какво става няма ли да си направим една среща с децата долу в хотел Плевен,че му зябрявих името на детския кът там?

# 33
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Люси,  fingerscrossed

# 34
  • Мнения: 668
да се запиша да не ви опусна пак.Ние сме болни и нямам време да пиша

# 35
  • Мнения: 103
Люсил , дано всичко да мине добре.

# 36
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Сиси бързо да оздравявате.
Марио за щастие след 10 дена кашлица най-накрая се оправи, но аз реших и на своя глава му купих един Бисептол.

# 37
  • София
  • Мнения: 9 869
Люси,всичко ще е наред! Hug Praynig

# 38
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Добро утро!!!
Люси как е майка ти?

# 39
  • Мнения: 5 278
Люси,и аз да питам има ли резултат от операцията? Дано всичко е ОК  Peace
Евче,сега е момента да снимаш площадката за която пишеш и да пратиш снимките на ДеЩоВиди .
vesi@,каква беше вашата кашлица? Моите така бухат,а личната каза,че нищо им нямало на гърлата и на гърдите и било от секретте,които им се стичат от носа,а на мен ми се стува много яка кашлица,за да е само от това. Чудя се дали да не им взема нещо на д-р Таис  newsm78 И аз мислех да питам има ли някой желаещ следобед да се видим в клубчето? На хората ще им стане мъка от нас,ама като са направили детски кът ще ни търпят Simple Smile
sisa788,бързо оздравяване  Peace
Атракция,аз все забравям да те питам - защо не влязохте в Авис медика? Ти ли не искаше или ? Защото мен много са ме наплашили с това отделение в болницата и ако недай си боже ни се наложи да влизаме там не знам как ще издържа. Предпочитам макар и да е скъпо в Авис да отидем там,но не знам как са специалистите там в тази област. Ох,дано не ни се налага Praynig
vig, да разбирам ли,че си момче,а не момиче ? Аз какво съм останала с грешно впечатление newsm78 Шеше да е голям смях да се срещнем за подписката ,щях да гледам стерео  Laughing Няма лошо де,даже се радвам че има такива като теб Simple Smile

# 40
  • Мнения: 5 026

Атракция,аз все забравям да те питам - защо не влязохте в Авис медика? Ти ли не искаше или ? Защото мен много са ме наплашили с това отделение в болницата и ако недай си боже ни се наложи да влизаме там не знам как ще издържа. Предпочитам макар и да е скъпо в Авис да отидем там,но не знам как са специалистите там в тази област. Ох,дано не ни се налага Praynig


 Нямат инфекциозно. А с такива симптоми, по някаква нова мода, се приема в инфекции.

Люси,  Hug

# 41
  • Мнения: 1 951
Джина, когато Митко е бил малък, иска да каже vig  според мен  Grinning

Миленка, ние с Митко със същите симптоми миналата година лежахме във Второ детско  Rolling Eyes

# 42
  • Плевен
  • Мнения: 1 357

Миленка, ние с Митко със същите симптоми миналата година лежахме във Второ детско  Rolling Eyes


И ние с подобни,а може и същите да са били,но в Авис Медика.
Дано не се случва повече.
Незнам ви се хваля ли или да плача,но Меги ще тръгва на ясла.

# 43
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Джина и на нас джипито ни каза, че кашлицата е само от секрети в носа но 10 дена и три сиропа_АСС,Флавамед и Демефан  отделно капки и спрейове в носа и гърлото и без ефект просто реших да мина на нещо по сериозно. Вкрайна сметка да ти кажа не знам точно от кое му мина.
Слънцед не се притеснявай за Меги, ще и хареса на ясла с децата. Е, В НАЧАЛОТО ЩЕ Е МАЛКО ТРУДНО, НО ПОСЛЕ ВСИЧКО СЕ ОПРАВЯ.

# 44
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 865
Запис

Общи условия

Активация на акаунт