Отговори
# 225
  • Мнения: 3 743
Здравейте и от нас ние днес сме киселаци изведох я навън уж да поспи а то през цялото време рева и с едната ръка бутам количка с др. я нося абе направо ужас . Затова днес ще си седим вътре най много да я изведа на двора . Засега толкова че пак се разрева Close

това само днес ли е? ние обикновено сме така hahaha. Благославям се, че си избрах лека количка и мога да я управлявам с една ръка Joy

Кори, още нещо за захранването с каша. Можеш и с вода да я направиш. Доколкото прочетох, кърмата се слага, за да излъжеш по-лесно дребчо да я опита. И пак има значение дали захранваш за запознаване с храните или с цел заместване на ядене /аз питах кой как мисли да захранва, ама никой не каза newsm78/, при запознаването - първо даваш кърма, след 30-40 мин нова храна и пак кърма, а при заместване - даваш първо новата храна и после кърмиш. Поне аз така разбрах Thinking

# 226
  • Мнения: 11
Gali80 - за втори път ми се случва но първия поне не бях сама Peace а и моята е лека но незнам какво му става на това дете като тръгна да я слагам в нея започва направо да пищи. Shocked . Чак започнах да препипвам за зъбки Laughing но няма. Чакам с нетърпение момента в който ще ми каже какво й е Praynig

# 227
  • Мнения: 2
Здрасти .
Ние и вчера не пропуснахме разходката , опаковахме малчо и хоп навън . Ама и той така сладко си поспа , само дето ние с баща му си бяхме забравили чадъра и ни понамокри докато се приберем .Гимнастика и масажи се опитвам всеки ден да правя и то по няколко пъти  . Обаче поставянето по корем не ни се получава , защото той като се събуди е гладен , а после пък му се доспива и трябва да го дебна .




   

Аз имам леки съмнения, че не му достига кърмата  Thinking Абе през два часа иска да суче това дете, направо ме побърква. То вместо да удължава паузите между храненията ги намалява - през час и половина-два  Shocked ....Ама те гърдите ми не могат да се напълнят за толкова малко време. Инъче след всяко хранене си връща по малко млекце, ама такова пресечено. И постоянно си лапа юмруците, особено настървено като е гладен. Оф, направо не знам какво да правя! Да му купувам ли АМ или да продължаваме да се кърмим на често?


И валентин е така , аз също вече се чудя какво да правя , но ще поизчакам още малко да видя какво ще стане и да реша .
Пуффф   тоя пост го пиша цял ден , тъкмо седна и става нещо .
Айде ние отиваме на разходка .

# 228
  • Мнения: 33
Забравих да ви питам, знаете ли дали се продават толкова малки чорапогащници, с които мога да обличам есенните роклички?

аз купих по 5лв намалени от Премамам, има и бг на около същата цена, но не знам къде в софия.

# 229
  • София
  • Мнения: 391
ние днес сме киселаци изведох я навън уж да поспи а то през цялото време рева и с едната ръка бутам количка с др. я нося абе направо ужас .  Close
Даа, абсолютно същата картинка бяхме и ние днес. Само че аз реших, че не мога да я нося през цялото време и си я върнах в количката и тя след още малко рев се укроти и заспа. Иначе обикновено рядко  ни се случва така да се дере навън, обикновено се размрънква като и се доспи и аз някак си успявам да я обърна на една страна и да заспи от возенето, ама днес какво и стана не знам.. дано само не и стане навик.

# 230
  • Мнения: 318
Здр. Мамчета Whistling
не мога да си спомня коя от вас си пазаруваше дрешки на бебето от някакъв френски сайт,защото искам и аз да си поръчам от него,казаха ми че имало много хубави дрешки,пък тук при нас във Видин избор на бебешки дрешки няма голям,ако може някой да ми даде линка към този сайт и да пообясни как става поръчването  Blush,ако не съм много нахална  Crazy

# 231
  • Мнения: 194
Привет, момичета  Hug

Днес мноооого ми се спи, защото снощи Марти яде през 3 часа  Shocked Не се беше случвало от близо месец вече. Колики ли бяха, какво беше това чудо - не знам. Обаче днес съм в отбора на вампирите  Twisted Evil Добре че поне се пооправи времето, та бяхме на разходка. Не бяхме излизали от 3 дни и много добре ни се отрази чистия въздух  Peace

Да кажа относно количките - ние купихме обикновена комбинирана количка на Чиполино, която хич не беше скъпа, но както изглежда има да си я ползваме доста време. Доста е стабилна, а и няма кош за новородени, който да ни умалява  Peace Сега я возя на пълно легнало положение, защото още няма кой знае какво желание да наблюдава наоколо  Joy

Bunnie, ето тук http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/index.php/cPath/21_409 има активни гимнастики само с висулки без килимче. На нас ни подариха такава и само се чудя къде да й я сложа, защото няма начин да си оставя детето на земята  Naughty Малко е неудобна, но Марти много се радва на играчките  Simple Smile

Исках да се включа и по други въпроси, обаче мозъкът ми спи и забравих кои бяха. Целувки на всички   bouquet

# 232
  • Мнения: 60
здравейте,

ние всяка вечер правим масаж и гимнастика преди банята.
Мъжките майки как процедират с чурките ми е интересно.
Забихме на едно място и сякаш някаква ципа има отгоре и не можем да мръднем по-надолу.
За размерите - и нашия върви мутантче - преди 20 дни беше 6100/ 61,5. Сега е поне кило повече и не знам колко см.

Ето какво свари да направи снощи моя син:
http://nesybg.multiply.com/photos/album/10/Yavor_September_2008#26

А ето как по-лесно се става прав:
http://nesybg.multiply.com/photos/album/1/Kids#10

Някой ден, като се почуствам по-умна може и да започна да мога да слагам снимките като мимченце, маристута и много други без линкове, а направо да се виждат.

# 233
  • Мнения: 15
Здравйте момичета! Hug
Имам нужда от помощ Confused Моята Борислява наддава малко и се оказа,че кърмата ми е намаляла и трябва да дохранвам.А както ви казах,че се върнах на работа и детето го гледа (от днес) една жена.Обаче...тя категорично отказва да яде от шише... Sad  Какво да прявя.Очертава ми се едно пътуване по работа за три дни и сега съм в безисходица.
Само като и предлжа шитето и почва да плаче.Слагам АМ вътре,пробвах и с изцедена кърма.НЕ СТАВА!!! Реших,че може силиконовия биберон да я дразни и го смених с калчук.Обаче пак няма никакъв резултат.
Оставям я да огладнее напълно,но тя пак отказва
Какво да правя?
Някой да е имал такъв проблем?

# 234
  • Мнения: 922
Вчера Боян се обърна самичък от гръб на корем, ...
Thinking

И Криси от една седмица се обръща от гръб на корем, та се чудех не е ли рано. Като знам, че не сме само ние, ми е по-спокойно.

# 235
  • Мнения: 210
MISHAa , много неприятно  Sad
В кърмаческия няма ли нещо по въпроса newsm78
По принцип като изгладнее няма как да не лапне шишето, то храненето си е инстинкт все пак Mr. Green Би трябвало мишонката да забрави като й се изпразни търбухчето.

На мен от няколко дни ми капе косата, ама като есенни листа  Cry Защо по дяволите не ми падат космите на краката а трябва да се сбогувам с хубавия косъм  Cry

# 236
  • Бургас
  • Мнения: 83
MISHa ние също имахме същия проблем,когато забегвахме с мъжа ми за ден.Просто купи биберон за 3+ месеца-през него по-бързо тече млякото.Или направи допълнителни дупки на стария като за начало,за проба.

# 237
  • Мнения: 60
На мен от няколко дни ми капе косата, ама като есенни листа  Cry Защо по дяволите не ми падат космите на краката а трябва да се сбогувам с хубавия косъм  Cry

аз съм така от около 2-3 седмици. С тва темпо до 2 месеца съм кабрио. Хормона влиза в норма - цикъла дойде, косата пада, сега чакам да си върна килограмите /едва ли само с чакане ше стане де/.

# 238
  • Мнения: 3 743
Здравйте момичета! Hug
Имам нужда от помощ Confused Моята Борислява наддава малко и се оказа,че кърмата ми е намаляла и трябва да дохранвам.А както ви казах,че се върнах на работа и детето го гледа (от днес) една жена.Обаче...тя категорично отказва да яде от шише... Sad  Какво да прявя.Очертава ми се едно пътуване по работа за три дни и сега съм в безисходица.
Само като и предлжа шитето и почва да плаче.Слагам АМ вътре,пробвах и с изцедена кърма.НЕ СТАВА!!! Реших,че може силиконовия биберон да я дразни и го смених с калчук.Обаче пак няма никакъв резултат.
Оставям я да огладнее напълно,но тя пак отказва
Какво да правя?
Някой да е имал такъв проблем?

MISHAa, на мен не ми се е налагало да дохранвам, обаче като пробвам да дам вода или нещо друго с шише, резултатът е същият /а с лъжичка - плюе/. Моят съвет е да я храните с пипета или спринцовка, като тези на Панадол Бебе. Малко е трудоемко и трябва да се внимава да не се задави бебка, но определено върши работа.

Ние днес бяхме при педи, нали сме по-неспокойни от обикновено напоследък Crazy. Не сме болни, слава богу Praynig. Качила е 150г за 7дни, педи предположи, че може да не й стига кърмата. Изцедих с мойта допотопна помпичка около 90мл, а преди това Дидинка хапна малко и педи каза, че е ок /останах без ръце, иначе можеше и още да събера/. Имаме си и бурна пересталтика все още и сега ще даваме Линекс и Еспумизан 2-3 дни, а за рева в 4-5 часа, каза да й давам Панадол няколко вечери под ред. Освен това ме посъветва да й вдигна леглото на 45 градуса и да я оригвам добре. Аз се чудя дали да го тъпча толкова детето с разни хапове newsm78

# 239
  • Бургас
  • Мнения: 83
Линекс?!Gali80 за какво е Линекс'а?

Общи условия

Активация на акаунт