Покажете си вратите

  • 22 974
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Враца
  • Мнения: 876
WB, според мен не е трябвало да избързваш, с купуването на пвц врати, след като от фирмата са ви вдигнали цената двойно на дървените. Просто е трябвало да потърсиш друга фирма. Нашите струваха някъде между 350 и 400лв, в зависимост от ширината на касата, а това дори не беше най-ниския клас врати, които предлагаше тази фирма.


все пак погледни от кой град съм...как смяташ дали съм проверила всички налични фирми в града...а защо не съм отишла до Сф например(което ще ме попитат повечето) защото не се занимавам по цял ден с обзавеждане и ремонти "работата ми не ми е хоби", а се опитвам да изкарвам средства (честно и почтено тук БГ), с които да мога да си позволявам неестетични врати...

xenia не се засягам от мнението ти, просто защото то не ме интересува..но мисля че определено на някого му липсват първите седем години, за да може елементарно да изкаже мнението си без да използва обидни епитети ...харесва ми защото...не ми харесва защото...това щеше да е достатъчно, тъй като повечето четящи и пишещи във форума са интелигентни хора и разбират и без подобни крайни изрази...не видях нищо показано от теб за да докажеш че твоя вкус е по - добър от моя...и не знам къде се намираш както неколкократно наблягаш на това (не че ме интересува), но за да не срамуваш ще ти съобщя че отдавна жилищата тук в БГ не се издават от строителите с талашитени врати..

и защо си мислиш, че на някого е нужно точно ти да му "консултираш грозотията" ...консултации и коментари се дават само когато някой го е поискал...прочети заглавието на темата ...не видях да пише Критикувайте вратата ми...момичето иска да избере вариант, но не от тези предполагам за по 10-ина лева, които и предлагаш от обявите, защото съмнявам се някой от тук четящите да е тръгнал да прави основен ремонт, да смени настилки, инсталации, мебели за хиляди левове, но пък на цялото това да цъфне с врати втора употреба, които в повечето случаи трябва да пригажда за нуждите си....

ако искаш нещо да покажеш давай, но не представяй само проекти (които най - вероятно са на чужди автори, не лично твои) извадени от интернет... а покажи нещо което си направила в своя или в дома на роднините си например...

извинявам се на останалите четящи форума за спама, просто не се стърпях

Последна редакция: пт, 12 сеп 2008, 02:53 от wb

# 61
  • Мнения: 1 731
Момичета ,дайте идея за цвета на врата на стая за тийнейджърка. newsm78 newsm78
Стените и са в люляковата гама,пода е розов мокет.Така ги искаше.Ама вратата в какъв цвят да и е? newsm78

# 62
  • Мнения: 1 054
Пак какъвто цвят поиска Simple Smile Аз като бях по-малка и все се надявах един ден да ме питат нашите преди ремонт.. "каква искаш да ти е стаята" и ме попитаха.... казах си идеята и баща ми каза.. "Ето ти четка, мече, латекс... сътвори си го сама точно както си го представяш" Ейй сбъдната мечта беше за мен Simple Smile Та така... на една хубава бяла врата с една четка за рисуване, малко оцветители за латекс и малко въображение може да стане страхотна врата Simple Smile  Hug

# 63
  • Мнения: 1 731
 Joy Дали да рискувам/ Party

# 64
  • Мнения: 1 054
По скоро тя дали би рискувала да я сътвори Wink В крайна сметка стята е нейна... нека я има каквато си я иска... хубаво би се почувствала (дори горда), ако я направи самичка. А ти.. за да не рискуваш много, нека отвън (към коридора примерно) да е с цвят какъвто отива на коридора или какъвто ти искаш, а отвътре да си е нейната идея Wink

# 65
# 66
  • Мнения: 2 498
Ето и моите-2-те входни са блиндирани кафяви, а 5-те интериорни са бели:
http://valia777.multiply.com/photos/album/21/Apartament#24
http://valia777.multiply.com/photos/album/21/Apartament#72

# 67
  • Мнения: 4 380
Ето и моите-2-те входни са блиндирани кафяви, а 5-те интериорни са бели:
http://valia777.multiply.com/photos/album/21/Apartament#24
http://valia777.multiply.com/photos/album/21/Apartament#72


Белите врати са хубави, но се бият с външната. Защо не я направи и нея отвътре бяла? Така или иначе винаги можеш да я боядисаш, което и бих направила на твое място. Фурнира и без това е много "китайски".

# 68
  • Мнения: 2 498
xenia, това и аз го мислих, но не става....върху този фурнир не хваща боя....я и перваза на самата врата е пък тъмно кафяв-метален е......че и 2 са ми входните врати-снимаа съм само едната...

# 69
  • Мнения: 4 380
xenia, това и аз го мислих, но не става....върху този фурнир не хваща боя....я и перваза на самата врата е пък тъмно кафяв-метален е......че и 2 са ми входните врати-снимаа съм само едната...

Не може да не хваща боя- боя хваща върху всичко. Върху металния перваз- боя за метал. Върху фурнира- слой грунд и тогава боя.

Общи условия

Активация на акаунт