Отговори
# 285
  • Мнения: 367
Ай леле Криси как до 6 тия ? УЖАС НАПРАВО
Горката .
Ами за сметките първи ден на последен цикъл + 40 седмици.
като 2 от тях всъщност не се броят за бременност ама нали не се знае кой кога точно и с кого си легнал е прието това изчисляване.
Друг вариант - ако знаеш кога точно сте спретнали бебо + 266 дни  newsm47
На мен пък рядко ми става лошо и то е като да ми се замайва все едно рязко ми пада кръвното и то най-вече от смрад на аспух на кола.
От газове и гадни цигари.
Аз съм за Света Неделя за Хепито също  newsm10
Питче веднага давам телефони , ти само кажи.
Как върви в "онуй сайтче" - има ли потенциални жертви ?

# 286
  • Мнения: 699
Еййййййй, как сте се разписали брей.
И аз го знам това с колата, наистина е било лекарство против кашлица, продавало се е във вид на прах и някой си сложил не вода от чешмата, а газирана вода и така се е родила колата. Но ме притеснява факта, че има много кофеин в нея. Мойта майка пък си лекува кашлицата с настърган корен от хрян и изцеден лимон и сутрин и вечер по една чаена лъжичка, гадно е, но помага. Държи се в хладилника. Става и за предпазване от кашлица. Малко е люто, ама действа. А а ко питате мен задължително се ходи на лекар, аз докато бях бременна 2 пъти боледувах и моя лекар си знаеше разни илачи и лекарства, които не вредят на бебочко.
Фелинчееее, у нас също има мусака, а днес на обед и в работата в стола пак мусака, явно е ден на мусаката. Из Бъкстон няма да те викаме, мн е сложно, споко.
Аморааааааааа, баси само аз не съм видяла резултата, или съм забравила или не съм го прочела, що  ли така  newsm78 newsm78, ма разсеяна съм и това си е, акъла ми на 100 места. Бравооооооооооооооооооооооооооооооооооо. Герой. Ще бъдеш отличена.
Крисееееееее, тъй като гледам скоро влизаш в 5 ия месец. За кога ти беше термина? Да не те шашкам ама и аз драйфах до края на 4 ия месец, дано отшуми скоро това при теб.
Е, това го пиша от 1 час. Ако съм забравила нещо да ми простите.
Джинджитоооооооо, обади се мила, къде се загуби, много ни липсваш.
Аз нямам претенции за заведението, така че съм за Хепи на Св. Неделя. Единствения ми проблем е, че не мога да помогна с резервацията.
Я да се преброим:
Фелина, Хаяси, Пит, Амора, Илето, Боряна, Льони, до тук 7. Я добавете и вие някой, който съм забравила.
Приятен следобед.

# 287
  • Мнения: 422
Хаяси и аз така смятам - че скоро ще влизам в петия месец. Ама една приятелка ми бърка сметките - та затова се чудя.
Моят термин е за 27 март.
И хич не ме плашиш с това до 4-я месец. Аз имам тренинг вече - и с тази и с първата бременност. Но ми писна вече. Има периоди в които направо незнам дали ще издържа и минута повече.
Виждам среща уреждате в любимото ми Хепи.  Hug
Чудя се да влеза да дойда и аз  newsm78???

# 288
  • Мнения: 304
Момичета, аз също съм за Хепито на Св. Неделя. Peace

Благодаря ви за хубавите думи, но, както сами ще видите, имам още много много за сваляне.  Blush

# 289
  • Мнения: 649
Благодаря много на всички за рецептите  Hug
Аз днес съм значително по-добре. И дано само по-добре да ставам.

Хаясче няма как да ида при доки, защото съм на около 300 кг. от София, но съм се консултирала с такъв. В семесйството имаме двама лекари, единият от които е със специализация гинекология.

krisi99 това с неразположението е много гадно  Confused Сега ще пусна едно линкче, в което пише коя седмица на кой месец отговаря  Laughing

табличка    Heart Eyes

Много ви  Hug и  Heart Eyes мили момичета

# 290
  • Мнения: 290
Добро утро!  Hug  bouquet
Кафенце!

Чайче! Топъл, студен - за всеки вкус

Аз само минавам да ви сервирам и ще бягам, че имаме авария в офиса и да видя какво мога да направя до идването на специалист ooooh!
Аморичка, БРАВОООООООО!!!!
Много  Hug Hug Hug и  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 291
  • Мнения: 699
Добро утро.
От тоя тъп комп не мога да ви почерпя с кафе, тъй че чакам някой друг да го направи.
Как сте момичета?
Криси, ела на срещата. Колкото повече сме толкова по забавно ще е.
Аз уж съм уредила да гледат детето. Но се сещам, че час не сме уточнили, мисля, че за мястото се споразумяхме. Пък то си е понеделник вечер и мисля, че места ще намерим. Най-много да се съберем и ако няма места просто да отскочим до съседно заведение.
Ако и Крието се присъедини ще сме 8.
Желая ви хубав ден.
Охооооооо, то Борянчето направила кафето, докато аз пиша. Мерсиииииииииииии.  Hug Hug Hug

# 292
  • Мнения: 367
Ей разболях се значиии , е..аси гадния бацил дето вилней из цяла Варна.
Ам а поне нямам температура.
Дано утре да съм по-добре.
Вече съм точно 55 кг. Уж по 500 гр на месец би трябвало да се надава - значи съм добре за сега.
Момичета на Хепито познайте в какво нарушение ще се вкараме. Ама повода си заслужава newsm51 smile3534
Айде от мен толкоз за днес .Отивам в леглото.  love001  love001  love001

# 293
  • Мнения: 290
Добро утро!
По едно силно кафе за събуждане

специално чайче за болничките и непонасящи кафенце

Фелинче, това време ни разби, направо! Много болно, бе! Тамъъъъън се пооправи човек от една гад и хоп му се лепне нещо друго. Оправяй се, че ей го 6-ти  Hug
Джинджито отиде до Варна и изчезна?! newsm78
Много  Hug Hug Hug  love001  love001  love001

Последна редакция: ср, 01 окт 2008, 09:43 от БорянаІ68

# 294
  • Мнения: 699
Добър деееееееен.
Слънчево и прекрасно е.
Борянче, мерси за кафенцето, аз ще се възползвам от 2-3 чашки.
Фелинчеееее, бързо се оправяй, дано ти мине бързо и без усложнения и лекарства.
Момичета, казвайте час за срещата. Аз предлагам 19,00-19,30ч. ако някой му е рано или късно да съобщи, да се нагласим да е удобно на всички. А за прегрешението наистина си струва, пък знаеш ли можем да намерим и режимна манджа там.

# 295
  • Мнения: 699
Борянчее, сами си пием кафето и това е. Къде зачезнаха тия моми. newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 296
  • Мнения: 290
Да бе! К`во стана с тия моми?  Thinking newsm78 Аз тамън си викам ей сега ще разбера кой как е, а то само аз и Хаясчето сме се завъртели тук  newsm78 newsm78
На мен 19 часа ми е добре за срещата. Принципно съм на работа до 17 и навсякъде из центъра мога да стигна за около 30 мин. Това е защото се движа пеша  Grinning
Айде идвайте и казвайте какво точно правим. В хепито си има всичко по нашия режим, ама... и да прегрешим лекинко  Blush мисля няма да ни е за сефте...
Дано някой се е научил как става работата  с новата тема, че както и Джинджито зачезна ...
Много  Hug Hug Hug  love001  love001  love001

# 297
  • Мнения: 699
Още сме само ние Борянчеееее, аз по принцип съм до 16,30 на работа, но от понеделник съм в отпуска и ще чакам татито да се прибере и да поеме. А това ще е към 18,30 ч. това означава, че 19ч. ще съм на линия.

# 298
  • Мнения: 572
и на мен часът ми е удобен Simple Smile
пишете ме и мен!

# 299
  • Мнения: 1 218
Тук съъъъъъъъъм  Hug Голямо гуш на всички  Hug Hug
Искам и аз на срещааааааааааа  newsm45 newsm45 newsm45

Още не съм ви изчела подробно, но и това ще стане... утре. И новата темиЦка ще е утре, че сега съм мортал комбат  ooooh!
Гости посрещах и изпращах, чистих на почивки, че и на лекар ходих ... абе пълна програма днеска  #Crazy
Хайде до утре от мен Hug
Лекинка  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт