Отговори
# 270
  • Мнения: 153
Здравейте момичета  Hug

Аз скоро не съм писала, но наминавам да ви чета от време на време.
Да ви кажа старая се да съм режимна и имам малки прегрешения, но вече си мисля да го карам по-отпуснато.
Тази седмица бях в МЦ и както обикновено ми се отрази доста добре.
Успях да преборя още едно кило, което много ме радва.
Днес пак се мотах навън, та преди малко обядвах и най-вероятно ще пропусна закуската.

Хаясче, като каза за О'Шипка на Бъкстон се сетих за една много хубава пицария наблизо. Намира се близо до локалното на "Цар Борис". Може би сте ходили там. Казва се Casa Pizza (ако не греша). С моя приятел все там ходим и ни е много приятно.
Иначе нямам претенции къде ще е срещата. Само и аз имам молба да бъде някъде където има синя зона и може по-спокойно да се намери място за паркиране. А и между другото, за коя дата говорим, за да видя дали не съм на английски тогава случайно.

Борянче много вкусна маса  Heart Eyes

Фелинче, ще стискаме палци жената да е познала и този път и да си имате момченце.

Джинджи, няма да се плашиш. Още малко остана и ще си имаш едно сладурско бебешоче  Peace

А сега да се похваля. С колежката от известно време се чудим как да си поискаме повишение на заплатата, но за щастие не се наложи.
В началото на седмицата тя каза на шефа, че е бременна и той каза "Значи е време да увеличим заплатите, защото едно бебе си иска не малко пари." По принцип не ни бяха високи заплатите. Но отново хубав жест - помисли за бебчето от рано  Heart Eyes

Сега ме подиграват шефа и сина му, че съм останала единствената жена в офиса, която не ги е изненадала все още.  hahaha
И само повтарят, че не се знае и аз какви съм ги свършила  Joy Joy Joy
Успокоих ги, че съм още малка и не ми е дотова  baby_neutral

# 271
  • Мнения: 572
ааа, кога е срещата?
аз поканена ли съм?
 Flutter
Simple Smile

# 272
  • Мнения: 290
Добро утро! Hug
Днес още по-светло временцето. Хапе, ама... лекинко  Heart Eyes
Да пусна ли по кафенце? Заповядайте!

Специално и чайче  Wink

А, Иле, Ели, как не сте разбрали, бе душки?! Фелинчето ще ни навестява на 6.10 и за тогава се гласим. Пада се понеделник. Специални покани не раздаваме  Whistling Само трябва да определим мястото на срещата и заведенийцито.    bouquet  chef Имаме още почти една седмица  за уточнения.
Желая ви режимен и слънчев ден!  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug
Утре ще пропусна кафето сутринта, ама.... налага се още от сутринта да съм в разход.
Много  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 273
  • Мнения: 367
Добро утро - голям стуууууд.
Само се търкаляме по леглата и филм след филм.
Нещо климатика не може да стопли , дали не се е прецакал  newsm78
Вчера на индийски ресторант. Направо свиреп глад и след две хапки ми стана тежко  newsm78
Ама дъвках някво пиле там с ориз малко.
Нещо не знам и аз кво ми се яде.
Не мога да хапвам по 5 пъти нещо - удъвква ми се .
Ще видим .
Килцата още са под контрол .
За срещата - където решите. Аз съм за само да се видим  Hug
Джиндж гачката ще чака - мамата не казва какво иска за подарък. Ама аз ще я затисна като ги изпишат. Всичко ще си каже - искам да е нещо дето и харесва.
Иле кава покана бе муци - донасяш се естествено  Hug
Момичета ние колко сме всъщност ??????? Може би ще е разумно да се преброим и да се направи резервацийка.
Я всеки който ще дойде да се заплюе и да се изброим  Heart Eyes

Пу за мен хахаахахах
Борянаска , Питчето, Хаяси, Лиони,Илето,кой още се е отзовал веше ?
Който не е да пише  Hug
Жалко за Джинджарчето и Деси
Криси 99 , Тумпи, Антоняфаиър, Аморичкааааа къде сте  wavey wavey wavey


# 274
  • Мнения: 422
ООООООО Фелинче как си???  Hug
Аз съм тук и редовно чета, но толкова ми е лошо, че не ми се пише. Пък и ако пиша само ще се оплаквам.  Embarassed
Вече станах  #Crazy Sick
При теб виждам положението е нормално - много се радвам.
Винаги съм си мечтала за лека и  спокойна бременност - ама явно няма да ме огрее.
Поздрави на всички   bouquet
Аз сега ще изляза да се разходя малко, че се сраснах с дивана.
Хубав ден на всички!!! newsm51

# 275
  • Мнения: 699
Ехааааааа, тъкмо ми се пиеше кафе. Привет.
Аз съм от вчера на педали, чистене, пране, гледене, готвене и всички подобни. Баси работата. Гаднооооооооооо. Днес продължавам.
Бройте и мен за срещата, само дано да има кой да гледа жужето. Мъж ми се гласи за едни командировкииииииииии дългииииииии и ако и майка ми я няма ще се наложи да пропусна.
Иле, срещата е без покани, но ако се налага и покана ще напишем.
Хубав ден момичета.

# 276
  • Мнения: 304
Здравейте момичета   bouquet

Аз отдавна не съм ви писала, обаче не съм ви забравила със сигурност lovekiss

Минавам да ви се отчета, така да се каже. При мен нещата са -18.5 кг Flutter

Дочувам нещо за срешичка, аз такова....отдавна не се храня като Симеоновка, но пък...ако ме искате може да се присъединя към вас Blush

Сега се връщам пред телевизора да догледам формулата, после ще изчета и пак ще ви пиша  bouquet Hug

# 277
  • Мнения: 699
Аморче, може пък да започнеш пак да асе храниш като симоновка след срещата с нас. Заповядай.

# 278
  • Мнения: 649
Здравейте момичета, доста сте се постарали с писането, но това може само да ме  радва Simple Smile

Волна пеперудке здравей, отдавна не си ни навестявала newsm78 Я идвай тук при нас да вкараш още едно бебе в отбора  Simple Smile

Аморче бравос за клицата. Страхотна си, а и на това му казвам воля  Hug На снимката изглеждаш страхотно, ако това си ти де  newsm78

Криси
ще се оправиш мила. Все в един момент трябва да започне да става по-добре и съответно ти да се чувстваш така.

Джинджи стискам палци да уговориш доки и когато се наложи той да бъде номер 1 и всичко да мине успешно  Flowers Four Leaf Clover
Абе Джиндж дай да ти дадем по едно номерче та кът се позагубиш и родиш все пак и нас да уведомиш. Пък и ние да се почерпим за вашата радост  Hug

Фелинче да е живо и здраво бебишочето на твоята приятелка, а догодина и ти да гушкаш твоя юнак  Simple Smile

Хаясче, Борянски, Иле, Лиони  Hug Hug Hug
Момичета направо се възхищавам на шефовете ви. Моя е такъв ...... че си прави планове как ще му работя и януари месец  #2gunfire ама ако може да е и за без пари ще му е още по-добре.
А такова нещо като увеличение на заплатата щот съм бременна е направо виц в тая фирма  Crossing Arms

Момичета аз съм болна от три дни и нещо не ми поминава. Пазя леглото, пия чайчета, залъгвам гърлото с някакъв Стрепсил ама нещата май стават по-зле. С ужасна кашлица съм, всичко ме боли, абе една развалина  Sick
Надявам се по-бързо да се възстановявам, за да не стане някое усложнение  Praynig

Лека вечер  Heart Eyes

# 279
  • Мнения: 572
десика, за кашлицата ще ти кажа нещо изпитано и е бабешка рецепта ... малко е гадничко, но ако искаш пробвай...
преди две години бях три месеца с кашлица и нникакви хапчета и антибиотици не ми помогнаха, спомняш си, че последния, който пих струваше 6 хапчета - 25 лева ... и пак не помогна ..
и тогава бабето каза да настържа една ябълка, 1 малка глава лук и една супена лъжица мед ... това се обърква и се яде сутрин обед вечер по 1 лъжица ... за 3 дни нищо няма да ти има, но е гадничко  Peace
Предполагам няма да опиташ, но се сетих, защото си бременлийка и нали хашчета много не можете да употребявате

# 280
  • Мнения: 304
Добро утро момичета   bouquet

Да кажа и аз нещо за кашлица. 2 литра кола в една тенджера докато заври. Изключваш, чакаш да се охлади и пиеш. Странно звучи, но наистина помага. Все пак колата е била сироп за кашлица в самото начало Peace Не е гадно между другото, все едно разгазирана кола. По никакъв начин вкусът и не се променя. Дано съм помогнала Hug  bouquet

Как сте момичета? Аз сега закусвам пред компютъра и отивам да newsm79 newsm28 wash hang 1dishes , а после смятам да изляза да се порадвам на хубавото време днес. Пожелавам ви прекрасен ден Hug

Десика, аз съм на снимката, да. Благодаря за комплимента Blush

Хаясче, за храненето като симеоновка не знам. Много храна (като количество), а малко енергия. Ще видим, може пък да успеете да ме вкарата в правия път Flutter

 lovekiss

# 281
  • Мнения: 367
OOOOO кой се появил, къде се криеш бе АморичкаHug
18.5  #Shocked #Shocked #Shocked браво на теб.
Това са си направо чудеса от храброст.
БРАВО ПРЕД СТРОЯ НАПРАВО
Да дойдеш на срещата чу лииии  Heart Eyes
Деси какво направи бе девойко? Къде те заразиха с тос бацил.
Крий се вече в къщи че идват бацилни времена цяла зима.
Моя мъж е със запушен нос горкия и е изгонен в другата стая  smile3516 ама какво да правим.
До третия месец тр да се внимава.
Благодарско на всички за поздравите за бебе Ники - предадени са на мамата всичките  Grinning
Сега чакаме Джинджи  Hug Hug Hug дано вс да мине леко  Heart Eyes
Джиндж питай майка ти как е било . Често дъщерите раждат като майките - поне може да има нещо за което да си предупредена.
При мен беше така ама разбрах в последствие.
Днес набих една здрава мусака - гревна съм ама кжо да направя , ще жнимавам до края на деня ха ха ха
Криси да издържиш 3 месеца му е майката . После вс ще е наред  Hug Hug
Айде девойки да взимаме решение и да се разбираме за тая среща.
Само из Бъкстон ми пълна мъгла.
Айде хубав ден и целувки  Hug Hug Hug

# 282
  • Мнения: 3 118
Дубрютрише!
Аз викам на Света Неделя в Хепито и тва е.
Само трябва да видим наистина колко човека сме, че да резервираме. Няма как. шъ ги докараме до 10 май  Flutter

Абре Аморче, бре, ма ти изби рибата! Пу-пу! Машаллах! Аферим! Евалла!  Mr. Green  Hug

Фелинче!   Hug Как си ти? Нема се даваш на никви бацили! Шъ казваш координати на твойта дружка Пепи, пък ще му премисля три-четри пъти дал да ида  Mr. Green

Айде със здраве всички!  Peace

# 283
  • Мнения: 572
аз съм "ЗА" срещата... и за мен може да се каже, че няма значение къде ще е
за предложението Хепи на Свера Неделя, също съм съгласна

# 284
  • Мнения: 422
Добър ден и от мен!   bouquet
Аморче, браво! Кажи как става тия неща с килограмите??? Страхотен резултат.  Hug
Фелинче може ли едно въпросче, и към другите бременни или който знае. Как се смятат тия месеци от бременността??? Уж съм минала по тоя път, пък каква съм невежа.  Embarassed
Сега съм по изчисленията на докторката в 15 гест. седмица и няколко дни. Според мен смятам че съм го минала 3-я месец ??? И не ми минава неразположението и повръщането. Но като се сетя че с първата бременност повръщах до 6-я месец направо  #Crazy
Хубав ден на всички!  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт