Диета - "Японско чудо" - 16 част

  • 26 009
  • 371
  •   1
Отговори
# 345
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Кафе малко по горе съм писала че днес ми е 9 ден   Peace Не съм включвала физически упражнение , изключвайки тичането след две деца . Laughing

# 346
  • Мнения: 37
 wavey Добър ден на всички и от мен.Днес ми е първи ден и се надявам да успея до 14-я Praynig Аз не съм се мерила със сантиметър.и мога да ви кажа само че съм висока 1.70 и тежа 77кг. Embarassed Обещавам да си купя сантиметър и да дам данни.Наистина е по -лесно да отслабваш в група дето се вика.Сега ще си направя и линийка(дано успея).А искам да попитам 3в1 може ли-май не,ама дано не ми се карате. smile3525 Приятен ден  и много минусчета на всички.  love001
Що се отнася до спорт-аз 3 пъти в седмицата ходя на аеробика.  Peace

# 347
  • Мнения: 3 314
Здравейте,


# 348
  • Мнения: 309
Здравейте , момичета.
Браво на всички за свалените сантиметри и килограми.
Аз вчера бях стриктна , но днес кантара пак показа същото като вчера - 52 кг .До един - два дена трябва да ми дойде МЦ .Женска му работа значи , по време на МЦ не стига другото , ами и да отслабваме не можем .А аз винаги съм 1-2 кг нагоре .Добре ,че за сега стоя на едно място .Няма да се откажа , но ако след третия ден не мръдна с половин килограм поне .... Rolling Eyes ще изчкам да ми свържи МЦ и започвам наново .
Късметлийски ден  без прегрешения желая на всички ви!  bouquet
А също и целувки на японската дружинка .

Ние можем!!!

# 349
  • Мнения: 2 631
Ммомичета, току - що си изядох варените яйчица, с черно приперче и малко чубрица, без сол!  Peace
Отивам да си пускам чисто кафенце и водичка, и да продължавам с режима!  Peace
Мисля да си купя и 2 дъмбела по 2кг. и да правя упражненията за целулит от първата страничка.

Ети, добре дошла.  Hug
Ще те пиша и тебе в табличката, че да сме повечко  в отбора  Heart Eyes
Още събирам данни, защото засега сме само 5.  Sad

# 350
  • Мнения: 270
Ехо японки как сте,аз още удържам фронта ама съм много гладна  Embarassed не знам как ще издържа 14 дни.Хайде момичета пишете така се подкрепяме повече  Hug

# 351
  • Мнения: 407
Здравейте и от мен японки!
Аз нали съм с МЦ и днес кантара пак показа -4кг. Е да аз съм 6 ден, но все ми се искаше и днес да покаже минусче.
Как мислите дали заради МЦ не свалам?
Иначе днес да си призная на обяд трябваше да ям пилешко месо, но изядох 2 яйца, които са за вечеря, защото не ми остана време да си изпеча месото.
Дали това ще е проблем как мислите?
А за табличката: Ръст:160 Тегло: в началото 60кг, след 6 дни 56кг.
А други мерки не мога да дам, защото хлапетата са ми сейнали някъде метърра и сега не мога да го намеря. Но определено моиечта корема ми го няма. А знаете ли какъв ми беше, като бременна в 4 месец. И бузите ми ги няма. Но искам още, особено от бедрата, а аз там съм си пълна по рождение?! Rolling Eyes
Иначе някой питаше за 3в1-не може, там има захар.

# 352
  • Мнения: 2 631
Ето ме отново. Удържам си фронта като за втори ден!  bowuu
След малко се прибирам и се яхвам на таратора.
За утре за обяд съм си купила 2 домата, репички и един банан.
Прекрасна вечер на всички!  Hug

# 353
здравейте момичета,искам и аз да се включвам при вас тази диета е супер и гледам че доста слабеещи има надявам се и аз да свалям с вас ,отначало имам един въпрос,примерно на обяд като не ми се ядат яйца може ли една ябълка и за вечерта да речем

# 354
 newsm51

Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 18:40 от santra

# 355
  • Мнения: 407
Мисля, че може santra.
Добре дошла в редиците ни.

Пожелавам ти много много късмет.
И сега се сещам, че има и други новодошли-пожелавам ви късмет.

А колко добре се чуствам сега в тази тема, а в началото когато почнах бях почти сама.

Ей каква групичка си заформихме.

Момичета сега отивам да лягам, че бебо ще ревне утре в 7 и на мен пак ще ми се спи.

Чао и леки сънища!

# 356
  • Мнения: 205
Браво на всички японки-герой. Аз съм японка вече 10 дни, уж съм стриктна с много малки изключения (мед в кафето и чая, някоя друга ябълка), а пък само -4 кг. Нямам сантиметър под ръка, но определено намаляха малко бузите Laughing, както и бедрата, съдейки по дрехите. Знаете ли че на 5.12-06.12.08 започва нова фаза на луната, а се замислям дали да не се възползвам, а и следващия месец би било полезно за разтоварване. Как се чувствате? - По-леки и ефирни, нали?  bouquet

# 357
  • Мнения: 0
HugЯпонки,  Hugздравейте! Hug

Няма как ще си признавам, вчера си наруших диетката, хапнах нещо съвсем извън посоченото на първа стр. Но след това, тоест от1 и 30 следобед не съм яла, само в 6ч една мандаринка и пих и 1 чай САНИЕ. Днес отново съм си 53кг., дори със много малко минусче. И така реших и днес да карам така, само че с по-приемлива храна и утре пак при вас, като ще си почна отначало. Затова не си помисляйте, че ще ви оставям.... newsm51

silvi mama ами те и 4кг. си е резултат, трябва да се радваш. Но не мисля, че заради ябълката и меда не си успяла да свалиш повече. Може и да си под стрес, и това оказва влияние. А доколкото лунната, аз съм я правила  и е имало резултат, ама сега може и да пропусна...ще видим...  bouquet

pepa_ilkova наистина, колкото сме повече е по-забавно и се подкрепяме повече , и ентусиазъм и всичко. Едно УРА за голямата дружина  smile3501

santra ами основното при диетата да яйцата, но не виждам причина да позаместваш от време на време  Peace О, и  welcome


kafe къде си, мила? Има ли днес минусче?   love001

4oko25 ами ти, мила, къде си? Успя ли да издържиш на глада?   love001

Душки, ето да се почерпите с кафенце



# 358
  • Мнения: 2 631
Добро утро, гълъбчета  Laughing
Кафе??


Да ви кажа за себе си - тази сутрин кантара ме отчете около минус 1кг. Не го фиксирам, че е точен, защото кантара понякога мери каквото си иска. Но това, че все пак отчете минус, си е стимул!  Peace
Снощи изпълних вечерния план с таратора и шунката  Sick, но на таратора сложих малко сол, че млякото беше някакво воднисто 2% и ми беше адски безвкусно и незадоволително.
За сметка на това въртях велото 20мин. за загрявка и после направих няколко упражнения от целулитните, макар и без гирички. Ефекта?? Мускулна треска на бедрата!  Crazy
Днес определено отивам да си взимам гири, че както ентусиазма ми бързо преминава, току виж съм се отказала от всичко...  ooooh!
Затова пишете повече за диетата и как се справяте с нея, а не само за домашните ни и ежедневни случки с хората  Wink Нека наистина се мотивираме и четем и пишем повече, нека си даваме съвети - кой каквито може  Hug

Колкото до табличката, аз реших, че е най - добре да си ви събирам мерките (кой каквито е дал или даде) и в понеделник да пусна една кратка статистика тук за всички отчели се потребители. После за следващата седмица пак така  Flutter  Peace

Сега съм се зарибила и гледам сезоните на 2-ма мъже и половина, ама там на всяка серия ядат  ooooh! И като се зацелиха с едни препечени филийки и кюфтета..... глад, глад.......  Joy


П.С. RAINFALL, дублирали сме си постовете, но ще си разменим по кафенце Grinning

# 359
  • Мнения: 270
Добро утро милички много благодаря за кафенцето  Heart Eyes,а сега да ви кажа вчера след обяд ми стана много зле причерняваше ми и ми се виеше свят и аз седнах и хубаво си хапнах  Embarassed и сега толкова ме е яд на мен че направо ми идва да се ускубя  Close,но мисля пак да почна от шести ,тъкмо ще го съчетая с лунната диетка на мен много добре ми влиае.Кафе браво 1 кг за два дни супер  Peace,и аз снощи се премерих и съм с 1кг по-лека макар че се наплюсках  Rolling Eyes.rainfall нищо че си прегрешила важното е че пак почваш  Hug,а на другите момичета браво за резултатите   bouquet.

Общи условия

Активация на акаунт