Диета - "Японско чудо" - 16 част

  • 26 008
  • 371
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 407


По-късно ще дам моите мерки.

# 331
  • Мнения: 407
Момичета някъде бях прочела, че мед не може да се слага в чая.

Аз също си правя чай, но го пия така, без нищо.

По-късно ще дам моите мерки.

# 332
  • Мнения: 3 314
Здравейте ,
приемате ли още една ЯпОнКа при вас  Laughing 
Аз снощи си харесах диетата и от днес я почнах  Peace   
пожелавам ви мноОого свалени килограми  Hug

# 333
  • Мнения: 2 631
Ммомичета, искам да ви се похваля, че много леко ми мина първият ден  bowuu
2 чисти кафета, 1 билков чай с 1 медче, доста вода, 2 сварени яйца за обяд, а след малко отивам да ям липешка пържола със зелена салата!  bowuu
Приятна вечер на всички!   bouquet

# 334
  • Мнения: 3 314
kafe   

аз съм на 1 кафенце (чисто) , на 2 яйца  и мноооооооого вода и още не ми е гладно

# 335
  • Мнения: 37
 Hug Здравейте на всички!Преди две години една моя приятелка отслабна мн бързо с тази диета,аз тогава обаче нямах за сваляне,даже май имах за качване-Но дойде и моят ад -кг от бременноста-качих цели 40 кг. Cry За изминалата година успях да сваля близо 25,но ми тр още поне 15. ooooh! Та сега и аз мисля да се включа към вас,дано успея. Praynig Дали може толкова мн килограми,някой свалял ли е?Лека вечер на всички Peace

# 336
  • Мнения: 0
Душки, да ви се похваля минах още един успешен ден...
 welcome на всички нови.  bouquet
kafe браво, мила, ще видиш, че така ще минат и останалите.....  bouquet Дано утре се похвалиш с -, ако се теглиш естесвено....   bouquet
eti_88 ами доколкото знам, от тази диета се смъкват до 10 кг. за двете седмици. Ако я приложиш отново след определен период след първия тур, може и още да свалиш Peace
черен шоколад , мерси за пожеланието. Да ти се връща  newsm08
Хайде, япончици, от мен лека и мека.... 
love001

# 337
  • Мнения: 0
Добро утро, японки....къде се губите из редиците.........
Аз бързам да ви се похваля, че отново имам минус, тоест за 3 дни на японското чудо съм минус 2кг. И да ви кажа много се радвам........Хайде, идвайте и вие, и вас искам да ви видя 
  bouquet

# 338
  • Мнения: 270
Добро утро и от мен, rainfall браво за свалените килограми продължавай само така  Peace.Вчерашният ден и за мен мина добре нямам никакво прегрешение и се радвам че нищо не ме изкуши а изкушения имаше много  Rolling Eyes.Момичета да ви попитам правите ли някакви упражнения,спорт?

# 339
  • Мнения: 2 631
Добро утро и от мен!  Hug
rainfall, браво за постигнатото, продължавай в същия дух!!!
Вчерашното ми прегрешение беше бира с вечерята, но аз нея не си я смятам за прегрешение  bowuu
Нямам минус, вероятно защото очаквам цикъл. Прибрах се и късно и нямах време и за спорт, но днес с болки, без болки - лягам на земята за каланетика!  Naughty Или поне ще повъртя велото.
И се опитвам да откажа асансьора отново, но понякога забравям  smile3555
И за днес съм си приготвила 2 яйчица, а сега отивам да пълня водите и после чая....  Flutter
Ще пропусна и сухара, аз такива неща не ям  Sick, а за вечеря смятам вместо салата и кисело мляко, да  ги комбинирам и директно да се нафраскам с таратор! Какво ще кажете?  Crazy


Момичета, днес до обяд събирам мерки за табличка, който желае да се включи, да ми пише на ЛС  Hug[/b]

# 340
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Добро утро и от мен.Днес ми е 9 ден .Коментирахте за кафето , ами аз си пия кафе без захар през целият ден, просто без него не бих издържала.
Първият път когато правих диетата тренирах страшно много и заедно с диетата и чай инхуа успях да сваля 12 кг за около месец. Сега нито тренирам нито чай пия , ама май беше добре да си купя пак чайчето.

# 341
  • Мнения: 2 631
Хайде мацки, пускайте ми мерки за табличката, нека да си я направим за сравнение за след седмица, после за след 2......  Hug
Засега сме само четири японки  Tired

# 342
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Ми кафе , аз малко кофти така , като не съм се мерила на всичко в началото знам че почнах с талия 78 и ханш 94 , а сега са ми т-68 и ханш 89 .А кг , бяха 58.5 , а сега 53.9 кг, други мерки нямам от стартовите , но може и да не ме включваш в табличката все пак след няколко дни спирам вие сте доста след мен .

# 343
  • Мнения: 122
Здравейте момичета.Аз вече приключих с японската,но още хвърлям по някой поглд  #Crazy,надявам се да нямате нищо напотив  Mr. Green
kafe,давай смело с таратора.И аз така си го правех,но без никакво олио или зехтин!!!Просто айрян с краставица и точка.Отделно обаче си хапвах и доматче(като част от салатката),че само таратор не ми държеше.
Зечова,и аз при диетки си пийвам инхуя.Много добре ми действа на перисталтиката,а дали помага за намаляване на апетита май не съм сигурна,но съм за чая  Peace.
Успех с -,дано са повечко,а после ско се чудите на къде ами каня ви в Скарсдейл Hug,такова хапване има,чак не смогвам.И килцата са добре.

# 344
  • Мнения: 2 631
Ми кафе , аз малко кофти така , като не съм се мерила на всичко в началото знам че почнах с талия 78 и ханш 94 , а сега са ми т-68 и ханш 89 .А кг , бяха 58.5 , а сега 53.9 кг, други мерки нямам от стартовите , но може и да не ме включваш в табличката все пак след няколко дни спирам вие сте доста след мен .

Както си прецениш  Wink Ако искаш ще те включа за тази седмица  Flutter
Резултатите са ти много добри... Колко време прави диетката и включваше ли физическо натоварване??  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт