Диета - "Японско чудо" - 16 част

  • 26 046
  • 371
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 0
здравейте момичета днес ми е 1 ви ден ,знам че ще успея ...  bouquet

# 301
  • Мнения: 0
Момичета днес съм с 3,5кг по-лека.
Вече съм 56,5кг.

А колко кг. гониш? newsm78  bouquet

# 302
  • Мнения: 0
Момичета днес съм с 3,5кг по-лека.
Вече съм 56,5кг.

А колко кг. гониш? newsm78  bouquet
[/quote

7 килограма ми са достатъчни,толкова кг.никога не съм била но такова е

# 303
  • Мнения: 309
здравейте момичета днес ми е 1 ви ден ,знам че ще успея ...  bouquet
Успех!!!
И да си ви питам, тъй като виждам, че всеки се гласи за някъде, ви моля да споделите кои са тези събития, които ви стимулират....аз например се глася за рождения ми ден (на 26), а иначе най-желая да се вмъкна в едни дънки, които ги купих по-малък размер. newsm53....а вие? [/i] [/color] smile3525
Моят рожен ден е на 17-ти този месец Wink .Надявам се до тогава да съм се повталила .Ако не от към килограми , то поне откъм сантиметри.
Пепи, браво за постиженията! Hug

# 304
  • Мнения: 0
бибияна--аз се нагласям поне до новата година да отслабна купила съм си рокля и ми излиза от всякъде и за това мисля че ще успеем заедно

# 305
  • Мнения: 0
asil и аз така, само че с панталонче....хайде всички на хорото  smile3525 smile3508

# 306
  • Мнения: 309
Браво , момичета .И аз си правих такива стимули след като родих и наистина действат.
На мен всички дрехи ми става с тази разлика ,че паласките много излизат, а за дупето да не говорим как е изхвръкнало .Бразилско си го отглеждам.  Laughing
Никога съм нямала коремче , а сега имам . Sad И то от скоро - пих едни хапчета и доста качих от тях.С неядене вечер се справих с някои друг килограм , но не се харесвам такава раздута. Винаги съм била слаба и пак искам да съм такава .
Аз пък да ви питам - вие какви салати си правите ?
И още нещо .Искате ли сега да си напишем мерките и да ги сравним с тези , които ще имаме в края на седмицата ?

# 307
  • Мнения: 0
бибиЯна това за мерките е страхотна идея...особено ако някой ги направи в един пост, за да не е много разпиляно, а пък ако някой желае може и в табличка. Това наистина ще е стимул за нас, а и за новите които искат да се присъединят. Ако искаш ти, можем да ти изпратим мерките си на лични, но да те питам какви по-точно...само кг или и обиколки???

Относно салатите, каквото намеря го бамкам на ситно нарязано и става вкусно......

# 308
  • Мнения: 309
Ок. Аз съм за таблица.
Ако искате аз ще я направя .Пуснете ми на ЛС мерките си на ханш , талия , тегло .Още днес ще направя таблицата.






# 309
  • Мнения: 2 631
Момичета, от сутринта ви чета и се надъхвам да вляза във вашите редички, че тази сутрин като се премерих - 2 санта на дупе имам качени  ooooh! ooooh! ooooh!
Направо ужас!
Сега съм и предменструално, така че съм още по-надъхана, като се има предвид, че тогава може да се свали и до половин килограм.
Имам няколко въпросчета, като ще почна с този за водата.
Вие по колко вода пиете средно на ден??
Защото все бях чела, че е хубаво да се пие колкото се може повече вода, но скоро пък от някакъв китайски доктор четох, че не трябвало да се пие прекалено много вода (повече от 1,5л. на ден), защото организма не можел да я разходи и се натрупвала към мастните депа (или нещо подобно)...  Tired Беше се обосновал човека...
А с вашата японска диета и съветите за водата - пиеш - пикаеш - пак пиеш (извинете за речника Blush) излиза, че аз вече съм си взела почти 1,5 литра вода....  Tired
Иначе след малко смятам да ходя да си платя интернета, и ако в къщи има яйца, да си сваря в обедната почика за обяд...  Party

# 310
  • Мнения: 0
бибиЯна радвам се, че се съгласи.   bouquet Значи само за тези мерки се разбираме- ханш, талия и кг. Аз предлагам да сложим и височина...... Ей сега ще се измеря и ще ти ги пратя Hug Crazy

kafe ако решиш да се присъединиш, добре си ни дошла   bouquet Относно водата, да, и аз четох за този китайски доктор и да ти кажа съм склонна да му повярвам...но пък всеки организъм си е различен и един по-тежък човек вероятно ще се нуждае от повече вода, от един по-слаб. Но аз не съм експерт и това е само едно мнение..... И да кажеш после какво си решила -дали се присъединяваш
Hug

Последна редакция: пн, 01 дек 2008, 12:07 от rainfall

# 311
  • Мнения: 407
Браво!
Колко много ставаме.
Сега немога да ви прочета какво сте изписали, но после като свърша с домакинската работа ще ви прочета.

# 312
  • Мнения: 407
Момичета днес съм с 3,5кг по-лека.
Вече съм 56,5кг.

А колко кг. гониш? newsm78  bouquet
Искам поне 54-55 да стана.

# 313
  • Мнения: 0
pepa_ilkova значи скоро може и да постигнеш целта си.   bouquet Peace

# 314
  • Мнения: 407
Аз пък да ви питам - вие какви салати си правите ?
И още нещо .Искате ли сега да си напишем мерките и да ги сравним с тези , които ще имаме в края на седмицата ?

Аз си правя салата от домати и краставици.
А за мерките аз немога да се включа, защото в началото на диетата потърсих метъра но не го намерих и сега незнам...

Да мога скоро да постигна 55кг, но колкото повече толкова по-добре.

Общи условия

Активация на акаунт