Диета - "Японско чудо" - 16 част

  • 26 061
  • 371
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 407
Аз още се чудя дали да карам и втора седмица.
Сега да ви призная в момента е 17 часа, но съм си направила едно кафенце Embarassed че много ми се спеше, а имах да свърша едни неща. Дали ще ми повлияе?
Иначе на обяд трябваше да изям 2 яйца и една чаша сок от моркови, но сока го пропуснах. Дали ще замести кафето?

Сега малката спи в спалнята и немога да се притегля, но после като стане пак ще се притегля, защото сутринта кантара показваше минус 3 килограма, а на мен не ми се вярва много.

# 286
  • Мнения: 270
Здравейте момичета с тези чудесни резултати ме изкушихте да започна от утре и аз с вас  Flutter.Имам за смъкване около 5-6 кг. и се надявам да успея  Rolling Eyes,напоследък съм станала такава лакомия че не мога да се позная   Embarassed.Айде от утре и аз съм от японките успех на всички много минуси за напред  Hug.

# 287
  • Мнения: 0
момичета утре сме 1 декември,и аз съм с вас вече бях на една диета и след като я спрях и почнах да си ям нормално и съм напилняла с 3 кг.повече днао да успея този път

# 288
  • Мнения: 0
някои отслабнал ли е толкова килограми за 14 дни newsm78

# 289
  • Мнения: 0
Здравейте, японки moresmile.
Тъкмо си бях написала поста и без да искам си го изтърках. hit..както и да е. Да ви се похваля, че и днес кантарът отчете минуси, не толкова колкото вчера, но все пак и това е нещо.. hahaha..Бързам да ви почерпя с нашето си сутринно кафе lalalala

и да кажа  welcome welcome welcome на новите.

4oko25 не се притеснявай, мила! И аз бях преди така - само ям и ям....не се спирах...но да ти кажа сега си мисля, че е въпрос на самонагласа.....затова и ти ще успееш.... smile3525.
pepa_ilkova като пишеш за кафенца да си призная, че вчера и аз злоупотребих с количеството и то през целия ден newsm53. Но като цяло не мисля, че ще навреди кой знае колко. Hug  bouquet

Хайде идвайте да пишем......
  bouquet

# 290
  • Мнения: 309
Здравейте , момичета .
Приемате ли нови попълнения във вашите редици ?
Твърдо съм решила да отслабна за празниците в края на годината .Те не сами "проблем" - откакто се помня по време на коледното и новогодишното плюскане  Grinning нямам апетит.
Та - искам да сваля 5 кг.
Днес ми е първи ден .
Успех на всички !

Последна редакция: пн, 01 дек 2008, 10:09 от бибиЯна

# 291
  • Мнения: 0
бибиЯна добре дош Hug и успех...можеш ли да кажеш колко кг си сега, тоест откъде започваш?  bouquet

# 292
  • Мнения: 309
52 кг съм.

# 293
  • Мнения: 407
Момичета днес ми е 5 ден, а месечния цикъл ми дойде.
Дали ще има някакъв проблем ако продължа с диетата.
По принцип ме боли понякога корема като ми дойде, но сега се застраховах и пих един Нош па.
А дали ще свалям пак както си свалях и първите дни?

# 294
  • Мнения: 407
Добре дошли на новите мами!

Ще видите, че тук ще си прекараме добре.

# 295
  • Мнения: 0

Мила, не си ли си добре на тези кг. Аз се извинявам, че така реагирам...но като се замисля сигурно си по - нисичка, така ли е?

pepa_ilkova браво на теб щом ти е 5ти ден, мен ми е едва 3ти. За месечният цикъл, аз ако бях щях да си я продължа, не е кой знае какво ( поне при мен, де). И да ти кажа, че може и по по-малко да сваляш, докато си в МЦ, защото задържаш вода....но пък като ти мине, ще се "очистиш" от водата и тогава даже ще се радваш,че си смъкнала. А да ти споделя, че на мен като ми идва, по принцип качвам 1-2кг, но това е само заради задържаните течности ( това предполагам, че си го знаеш)...
newsm51

# 296
  • Мнения: 270
Добро утро момичета  Hug.Пийнах си кафенцето и съм спокойна,за сега не съм гладна и се надявам да успея да издържа до обяд.rainfall много ти благодаря за подкрепата  Wink.БибиЯна успех и на теб,и аз искам за празниците да съм във добра форма,айде момичета до после пък дано още утре да съм смъкнала малко сланинки  Rolling Eyes.

# 297
  • Мнения: 309
Да , по-ниска съм - 159 см.
По-късно пак ще пиша ,че сега детето не ме оставя намира.

# 298
  • Мнения: 0
бибиЯна тогава те разбирам, пък да ти кажа и аз не съм от най-високите Embarassed
4oko25 мила, аз като си пийна кафенцето и после не се сещам много за ядене, но пък обикновено, за да си разсея мислите или си правя чайче, или се занимавам с други неща, например домашна работа-наистина действа...пък  и да ти кажа, че ако си стрикна няма и да усетиш как са минали първите няколко дни....

И да си ви питам, тъй като виждам, че всеки се гласи за някъде, ви моля да споделите кои са тези събития, които ви стимулират....аз например се глася за рождения ми ден (на 26), а иначе най-желая да се вмъкна в едни дънки, които ги купих по-малък размер. newsm53....а вие?
smile3525

# 299
  • Мнения: 407
Момичета днес съм с 3,5кг по-лека.
Вече съм 56,5кг.

Общи условия

Активация на акаунт