Ей го Юнското дете - иска вече на море!

  • 14 706
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Ето ме и мен!

Моя човек си припомни как да се обръща  от гръб по корем(бях писала, че се научи на два месеца и след две седмици забрави как се прави) и сега няма удържане  Mr. Green! Все по корем го намирам. Спи и се обръща  Shocked! Какво е това чудо не знам! И главичката си държи вече изправена като е по корем и много му се пълзи  Joy! Много смешно се движи из цялата спалня  Joy!

Тази вечер заспа и след малко се чуха странни звуци по бебефона. Нашия по корем и се набира като червей на буца  hahaha! Като взех да го местя, ми памперса му нещо мекичък ми се стори   Crazy! Нацъкан до ушите милия  Laughing! Извадих го от леглото, избърсах го с мокри кърпи и го преобух, а той само ме гледа любопитно  Laughing! Върнах го в леглото и пак заспа душичката.  Дано вече да заспиваме лесно  Praynig!

Лека нощ от мен  Hug!

# 286
  • Мнения: 4
МИМЧЕНЦЕ да ти кажа,че и Симонка от няколко дни през деня почти не спи.Но не мрънка,играем си,гука,пее,смее се е и чат пат помрънква Heart Eyes.И вечерта след банята заспива вече от въздуха. LaughingАми вече и е интересно всичко и е любопитна да разглежда света Wink.Гледам за подсичането си говорите.
Моята кукла никога не ми се е подсичала. През деня като я сменям бърша с мокри кърпи и мажа с бочко, и вечер се къпем.Много съм доволна от този крем.Дори вчера Симонка се одраска  по нослето и я намазах и днес вече нямаше нищо.
За проходилките и моето мнение е противоречиво.Имаме каиши и мисля с тях да караме- по практични са пък и са напълно безвредни Simple Smile.Това си е мое мнение де.
Много шавлива ми е станала принцесата.Преди я оставях на спалнята сама за малко,а сега несмея PartyВърти се от гръбче на страни и се извива като дъга-вдига дупето и опъва крачета та и се изтласква.Лелее голямо шило е значи. Heart EyesВашите бебоци така ли са или само моето е такова hahaha ШИЛЕ.
Приспа ми се,ще си лягам. Хайде лека и до утре. bouquet

# 287
  • Мнения: 12
  Добро утро!

  Ние засега се обръщаме само от гръб по корем, обратното ни е все още трудно. През деня не можем да издържим повече от 2 часа будни, иначе започва да става много крива.
  Проходилка ползвах с първата си дъщеря и смятам и сега да ползвам, не съм имала проблеми, но всеки сам взима решение.
  Вчера четох в една книга, че може да се започне първо захранване с каша, а не със сокове. Моята Елена понякога повръща и мисля, че като се сгъсти малко храната може да е по-добре. Следващия път ще питам на консултацията.

 Лек ден желая на всички!  Hug

# 288
  • Miami
  • Мнения: 412
Добро утро  Simple Smile

Вече няма да задавам въпроси, само ще се отчитам, че с въпроса ми за играчката за прохождане, отиде към проходилката, а оттам - добра майка ли съм!

 Що бе rallii, няма лошо. Та нали за това са тези форуми, няма само комплименти да си разменяме   Grinning

Днес в Русе е много ветровито, не знам дали ще се успокои да излезем малко.  Дали все пак да не излезем и да не му сложа шапка  newsm78

# 289
  • Мнения: 3 743
Добро утро Hug.
Диди, тази нощ в какъв филм ме вкара, направо не знам. Събуждаше да яде на час, два /в 21, 1, 3, 4, 5, 6 Shocked/. Та пишете ме и мен в отбора на недоспалите. През деня, и ние много малко спим вече. Но и сами рядко се заиграваме, с мама е по-интересно Heart Eyes.
Нанси, нашата мадама, преди беше много шавлива, а сега е повече говорлива. За движенията само мята ръчички и краченца и се извива на дъга. Понякога, когато я сложа по корем, успява да се търкулне по гръб, но самостоятелно не се обръща.
Даниела, и аз съм решила да започна захранването с оризовата каша на ХИП. Не мисля, че соковете са най-доброто решение за захранване. Те на мен понякога ми дразнят стомаха, а какво остава на мъничко бебенце. Аз плодовете ги признавам само в натурално състояние Mr. Green. Единствено не съм решила кога точно да започна, но тъй като вървим по-дребнички и ми се ще поне да си удвоим теглото от раждането.  Peace
Вчера за пръв път сложих малката в кенгуру и излязохме малко пред блока. Сякаш й хареса, но по едно време започна да мрънка. Явно на ръчички все пак е по-хубаво.

# 290
  • София
  • Мнения: 2 901
Извинете ме предварително, но ще си призная, че много добре знаех накъде ще тръгнат нещата след като написах поста си за проходилките.  Sunglasses

Не че ме дразните, но само седя и си викам - ще дойдете до времето за проходилките и повечето от вас ще забравят как са им били върли противници. Както някои забравиха, че само ще си кърмят детето и никога, ама никога, няма да дават АМ, както забравиха, че са имали желание да си гледат детето естествено (онова със следването на естествените нужди на бебето и изхождането му не в памперса, а нейде другаде), както вече нямат доводи и смелост да кажат на педиатъра си какво мислят за ранното захранване със сокчета, а преди се биеха в гърдите със следването на принципите на СЗО. Говоря за онези които преди и сега мислят различно.

Само да кажа - и АМ и проходилките, и залъгалките, и каишите и какво ли още не е било провокирано за улеснение в гледането на детето, и само тези които вече с 1 дете са минали оттам вече знаят за какво говоря. И децата на АМ стават умни човеци, и децата със залъгалка един ден я изоставят, и децата с каиши и проходилки един ден прохождат и се научават как да посрещат земята при падане.  Peace

# 291
  • Мнения: 657
Ех, най-накрая ми се сбъдна мечтата и аз да пусна нова тема! hahaha Mr. Green

Заповядайте!

Общи условия

Активация на акаунт