ПЛЕВЕН - 60

  • 16 784
  • 285
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 026
Наде, честит рожден ден!
Жива и здрава да си!

Последна редакция: сб, 09 авг 2008, 08:50 от Atrakcia

# 46
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Ставам на 29 години,момичета Laughing Предстоят ми най дългите 10 години. Нали знаете че като стане на 29 г жената,следвали най-дългите 10 г,докато стане на 30 Wink



Атракция,благодаря за втори път Hug

Забравих,че днес имаме и годишнина от подписването . Черпя и за това Laughing

# 47
  • Плевен
  • Мнения: 973
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НАДИ! ДА СИ ЗДРАВА, ЩАСТЛИВА И ОБИЧАНА! ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА !

# 48
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
                                                                                              НАДИ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
                                                     
                                                        ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА!


# 49
  • Мнения: 22 436
Здравейте момичета и от мен. ))))

Аз имам един въпрос - интересува ме кога и как махнахте памперса на децата. Калина вече е голяма, ей сега ще стане на 1г и искам да започна да я уча да сяда на гърне. Слагаме се сутрин, но обикновенно ефекта не е голям. Иска ми се поне през деня, когато е в къщи, да я оставя без памперс, но проблема ми е леглото. Като легне да спи и се върти навсякъде и ако сложа подлаган само под нея, кой знае къде ще я намеря после и ефекта може да е опишкан матрак. )

# 50
  • София
  • Мнения: 9 860
Мира,това кога ще започнеш да учиш Калина на гърне зависи от теб и от детето.Не ти пречи да пробваш.Моите деца започнах да ги слагам различно.Бубка след годинката,Мими на 7месеца.С Мими беше лесно,защото тя гледаше,че кака и е на гърнето и се радваше,че слагам и нея.Не толкова,че разбираше.Аз лично направо се чувствах зле,като си гледах децата в горещините с памперс вкъщи.Просто си представях колко им е неудобно.Но това разбира се си е мое усещане.
За леглото-купи си еднократни чаршафчета,има всякакви размери.Те имат пълнеж като на памперс и са много удобни.Моите деца са големи,но съм им сложила такива чаршафчета над матрака-понякога стават и фалове. Laughing


Честит рожден ден,Нади!
Много здраве,усмивки,късмет и любов ти желая!

# 51
  • Мнения: 668
Мира,като за начало почни първо докато е будна.Нашият го слагам в момента на всеки час или на 30 минутки ..Тя сама ще сяда на него после.Ние още си лягаме с памперса понеже ми се струва,че е малък.Не се усеща

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И ОТ МЕН  bouquet!ЖЕЛАЯ ТИ САМО ХУБАВИ НЕЩА НА ТЕБ И НА ПОЛОВИНКАТА ТИ!!! newsm59 smile3545 1dating

# 52
  • София
  • Мнения: 9 860
Нощното отказване от памперса става далеч по-бавно.На възраст от една година е твърде вероятно дори самото дете да не може да се контролира,да не осъзнава какво се иска от него.Но може и бързо да свикне.Не я насилвай,Мира,когато видиш,че не желае,не я слагай на гърне.И не я оставяй на него за повече от няколко минутки.
Мими на година и 3-4 месеца беше изцяло без памперс у дома,докато е будна,след няколко месеца започнахме и навън без памперс,но едва на две годинки и дни започна да спи без памперс.И това след като имаше няколко дни сух сутрешен памперс.

# 53
  • Мнения: 1 951
Нади, да си жива и здрава и много щастлива!

# 54
  • Мнения: 1 951
Ама, моля ви се, какво говорите за памперсите  Crazy
Аз само мога да мечтая за сухи гащи през деня, камо ли за нощем  ooooh!
Така да се каже, блазе ви!   Grinning

# 55
  • София
  • Мнения: 9 860
Е,Дикси,пък ти! LaughingНадали ще сваля мацки с биба в устата и пълен памперс. Mr. GreenА ако това стане,ще е атракция за мадамите. Crazy

# 56
  • Мнения: 668
 Joy Joy JoyДикси не се притеснявай ние не сме го свалили напълно.Имаме проблясъци щом вече казва пиш ама чак до там,че да излизаме без памперс още не.Инати се като магаре знае,но не иска и това е!

# 57
  • Мнения: 2 111
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,НАДИ!

# 58
  • Мнения: 668
нади_миши  неразбрах от какво я искате,от масив ли?

# 59
  • Мнения: 5 278
Нади,да си жива и здрава   bouquet
Весело изкарване на празника !


Мира,мен ако питаш направи си е загуба на време и нерви отсега да я слагаш на гърне. Иаз имах някакви болни амбиции към годинката,но ми секна ентусиазма на втория ден.Тази година като се постопли на около година и седем месеца сложих първо Ивайла,защото беше започнала да се буди със сух панмперс няколко нощи и се научи за има няма една- две седмици да казва. Но махнах изцяло памперсите,няма сега не слагам,след малко като излезем на разходка - слагам.Запазих се с гащи в чантата и така.Като се научи тя махнах памперса и на Здравко.Той малко по-трудно се научи да си казва и редовно си се опишква,че и досега понякога забравя да каже,но нали си ми е момченце Simple Smile Хубавото е,че два дена се буди със сух памперс нощем  newsm44 Наистина няма ненаучено дете,но и да започваш прекалено рано няма смисъл,само да гледаш часовника и да броиш минутите кога да го сложиш и накрая пак да се ядосваш,че не става и да се чудиш ти ли не правиш нещо като света или дете ти не разбира.А то просто си е малко. Ако му слагаш и махаш памперса няма как да разбере какво се очаква от него -кога може да пишка в гащите и кога не.Това са си мои разбирания де,не ангажирам никой с тях.
Галя,мъжи ми ходи с един приятел,който има автовоз ,но в Австрия.Не знам при вас как ще стане,Испания е много далеко,как сте избрали точно от там да вкарвате кола? Ще ви излезе скъпо и на собствен ход и с автовоз.Ако искаш да питам дали може да го наемете?
За кварталите - аз съм твърдо за Иван Вазов,супер квартал,много нови коопарции,малко движени,училище,градина,на две крачки от центъра,но сигурно и цените са супер Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт