ПЛЕВЕН - 60

  • 16 785
  • 285
  •   1
Отговори
# 30
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Здравейте,момичета Simple Smile Ние вчера се завърнахме от Сандански. Не съм особено впечатлена,но изкарахме добре.Даже един ден ходихме на море в Гърция. Толкова беше хубаво,водата топла, хубави шезлонги,чадъри,както трябва да бъде.Това е един от най смотаните им курорти,а беше по-хубаво от Златните където бяхме на море миналия месец. Шезлонгите и чадърите не се плащат,а си поръчваш нещо от заведението и мое д стоиш цял ден.Паркинг за колите също не се плаща. Далече сме от истината все още в България.
Ето ви и малко снимки от Златните
и малко от Сандански

dareland , аз също съм ЗА кв.Мара Денчева. Живяла съм в 6-ти блок,точно преди кръстовището 25 години, ами никъде не съм видяла по хубаво място. Скоро ще ми се наложи в центъра и не съм особено доволна,но няма как.

# 31
  • София
  • Мнения: 9 860
Нади,къде ходихте в ърция-Аспровалта,Тузла...?Ние миналата година нали отскочихме до Аспровалта,много беше хубаво,чисто и приятно.

# 32
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Валенце, точно в Аспровалта ходихме. Не го бях чувала,но много приятно се изненадах.

# 33
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Здравейте и от мен. Heart Eyes
Преди малко се завърнахме от Чифлика,починахме си перфектно,ако може да се каже така,
за почивка с дете. Laughing
Честито на всички празнували.  bouquet
Добре дошли на всички нови майки. Hug

# 34
  • Плевен
  • Мнения: 973
Привет и от мен!
Завърнахме се от почивка преди 10-тина дни, но ни сюрпризираха с една много неприятна новина за здравето на майка ми и още не сме се окопитили.
Снимки от почивката ни все още не съм качвала, но в най-скоро време смятам да го направя.
Хубав ден от мен!

# 35
dareland, аз бих препоръчала квартала около ВМИ, но той е по-скъп и нямам идея от наемите. Подкрепям и положителните мнения за Мара Денчева - много добър квартал за малки деца.

# 36
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Къде си правихте мебелите по поръчка,който е правил разбира се? Кухни, гардероби и другите му там неща. Голям проблем,голямо чудо. Толкова мързелив народ не съм виждала. Ако не е от ПДЧ не им се поглежда. Оферта даже не могат да дадат. Днес един казал на мъжа ми"Готова е офертата ти,но сега гледам Олимпиядата .Просто абсурд да не я гледам.Обади се към 18,30"  ooooh! тези хора луди ли са,какви са?  А не можем да купим от магазин,защото имаме няколко нестандартни модула заради скоса.

# 37
  • Мнения: 22 436
За апартаменти и квартали вече достатъчно мнения си събрала, най-доброто е да звъниш в агенциите наред и да видиш какво ще ти предложат.

нади миши, ние имаме приятел дърводелец, но всеки момент чака бебе и едва ли ще приеме поръчка ако ви е спешно. Имам и още един познат, който прави нашата кухня, мога да ти дам координати, а и магазинът му се намира като се тръгне нагоре по ул. Шипка и се завие в първата пресечка, магазин за обков, механизми и т.н., Калоян се казва момчето.

# 38
нади-миши, аз преди няколко месеца правих мебели за спалня. Фирмата се казва "Диана". Много точни и любезни бяха хората. Качеството и цените също са добри. 

# 39
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Да ви кажа,че забравих, проблема е в пустия му лак дето го искаме за кухнята. Не им се занимава и това е.
Давайте координати, пък дано отнякъде се появи някой ентусиаст да поеме поръчката.

И друго забравих да кажа. Мъжа ми е проектирал всичко,даже няма да си правят труда да предлагат нещо. Само да кажат колко им струва и в какъв срок. И пак ги мързи и увъртат и все за апартаменти в София разботят ooooh!

Последна редакция: пт, 08 авг 2008, 17:21 от нади_миши

# 40
  • Мнения: 5 619
Запис и от мен. Като заговорихте за детски стаи - и аз искам да взема на Митака легло-кола, ама  тези на Явор нещо не ми допадат. Да сте мяркали нещо подобно, но на друга фирма?

# 41
kati_v, има страхотни легла-коли на фирма Gautier, но магазинът им е в София

# 42
  • Плевен
  • Мнения: 239
Нади,ние си поръчахме спалня от фирма Мебел Стил. От дърво ще е. След 20 дни ще е готова. Но съм виждала техни готови спални и хората са много доволни. Та мисля,че там може да проверите. Намират се в индустриалната зона.

# 43
  • Мнения: 5 026
 Люси, дано всичко е на ред  с майка ти!  Hug  Peace

# 44
  • Мнения: 64
Здравейте и от мен! Много се загубих, но напоследък нямам никакво време. Ние също се върнахме от почивка от родното Черноморие и не останахме очаровани. Лудницата беше пълна.
Добре дошли на новите майчета! Hug
Имам една питанка - мъжът ми иска да си докара една кола от Испания /засега варианта е на собствен ход/. Много ни се иска да е с автовоз, затова ви моля сърдечно ако имате някой познат да ни свържете. Благодаря ви предварително!

Общи условия

Активация на акаунт