Кое е наи-странното име на дете което сте чували?

  • 104 740
  • 1 247
  •   1
Отговори
# 1 020
  • Мнения: 1 064
Имах един учител по виолончело - Бисер Чернокожев. Май е достоен за горния списък.

А една приятелка на майка ми се казва Ванилия, все я подиграваха, че трябва да кръсти дъщеря си Канела. За щастие, роди само момчета.

# 1 021
  • Мнения: 1 393
Пондьо
Дженьо  hahaha

# 1 022
  • Мнения: 109
ha ha aaa..posmjah se zdrawo!!!
а аз познавам жена от Сливен с име КОРТЕЗА....гръцко име е ...но странно все пак!!!

# 1 023
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Когато се е родила майка ми, без малко да я кръстят ЧЕРЕШКА  Mr. Green Слава богу са решили друго

# 1 024
  • Мнения: 1 370
Мадхур - така се казва едно детенце от групата на сина ми. За тяхната националност може би е хубаво име, но за мен звучи странно newsm78

# 1 025
  • assenovgrad
  • Мнения: 254
Щильона - счетоводителката ни така се казваше. Все си мислех, че е прякор, докато не го видях на документи...

# 1 026
А моята съседка се казваше Щиляна... Майка й се казва Кина.

# 1 027
  • Мнения: 1 546
 Grinningхехехехе, и аз добре се посмях!Сега се сещам за една Пенка-Памела,всъшност това име го про4етох в някакъв вестник.А пък моя мьж имаше сьу4ени4ка мисле му бе6е-Горица

# 1 028
  • Бургас
  • Мнения: 605
А пък моя мьж имаше сьу4ени4ка мисле му бе6е-Горица
Често съм срещала името Горица и не го намирам за странно, но ми беше забавно, когато зълва ми споменаваше състудентите си Горан и Горица от Лесотехническия университет... специалност Горско стопанство  Laughing

# 1 029
  • Мнения: 1 546
Ми да..те не 4е са 4ак толкова странни тези имена-Горица или Горан, но все пак...Аз имах комшия Горан  Laughing

# 1 030
  • Мнения: 222
Имаме един съсед и се казва Спасител. А в селото на баба има Бърза, Дойка и Марула

# 1 031
  • Дива Индия
  • Мнения: 623
1.съседка - Свитирка newsm78
2.баба ми (Бог да я прости)- Тетрада (името идва от билката тетра или още т.н. смрадлика);
3.Свекърва на позната- Лимоня #Crazy
4. Чучулига Whistling

# 1 032
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Веднъж като чаках с бебката пред един лекарски кабинет, едно малко момиченце чакаше също с баба си. Заговорихме се и питах как се казва, ей така - от любезност.
Бабата ми вика - "Усмивка". Аз се засмях и казвам - "Много е усмихната, да, с право й казвате така, а как е кръстена?" Бабата пак - "Усмивка". И аз -  #Crazy
Бабето била "Голямата Усмивка", а детенцето - "Малката Усмивка", кръстена на нея.  Rolling Eyes Shocked Всичко това беше съобщено с подобаваща доза гордост!  Laughing

# 1 033
  • Дива Индия
  • Мнения: 623
Ей сега това с усмивката ще го проверя newsm78!!!
......................................
Ами да! bowuu - няма шест-пет. Две са Усмивките в Бг.  Grinning

Последна редакция: чт, 18 май 2006, 13:56 от Jumanji

# 1 034
Имената на баба ми и нейните две сестри - Въла, Тота и Итка

Общи условия

Активация на акаунт