Игли и прежди аз обичам - ПЛЕТАЧКА вече се наричам! - 22

  • 45 174
  • 289
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 810
Коте, драго ми е  Hug

Някой си беше харесал подобна чанта:
http://picasaweb.google.bg/honeymadera/BolsosYCarteras/photo#5205982010360099106
На следващата снимка е схемата.
Има и доста други интересни Wink

# 61
  • Мнения: 23
и аз се включвам,летяща кравичке всичко това е превъзходно  ,поздрави и от мен, smile3501 newsm74,но от каде имаш това време за всички красоти.май навреме съм се включила за да не отърва.червената рокля е номер едно ,но и ти си супер.бях писала ,че ще плета бебешко и ако не ви затруднявам пуснете нещо и за мен,например терлици,гащиризон или жилетка ,но да е лесно с схема.мога на 1,2 и 5 куки да плета.и поздрави на всички mamma

# 62
  • Глоджево/близо до Русе/
  • Мнения: 186
Между другото оплетох една туника на малката,получи се много добре,но снимките са кофти(то не стига ,че телефона ми не прави хубави снимки,че  и сина ми им е намалил размера и аз не знам как да ги оправя ooooh!)

# 63
  • Мнения: 525
mama na dili и туниката , и сладуранката са много хубави!

мимиту с кeрилeзация много интересни неща има тук.Аз си харесах следващата чанта.

# 64
  • Мнения: 1 072
Мамо на Дили, печелиш овации.  smile3501

Коте, приятно море.

# 65
  • Мнения: 3 810
аз пък ей тази съм си избрала от преди повече от година...
http://picasaweb.google.bg/honeymadera/BolsosYCarteras/photo#5207471522198235682
и  все не намирам време...

# 66
  • Мнения: 261
Здравейте от мен все нещо плетящя и все нищо недовършила. Захванала съм куп неща...  сега отлежават и чакат по-добри времена. Всичките неща, които сте направили са прелестни. Ама така е, като си имате девойки да им плетете. Аз за момчета нищо не намирам подходящо.
Ето - най накрая и аз  да се похваля с нещо /то със "запис" става лесно/: последната ми чанта. Е малко не съм спец с едната кука, но като за опит - става.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=190645&pid=6816560&lp=30
 Надявам се скоро пак да ме навести музата. От мен е това. За сега.

# 67
  • Мнения: 120
Здравейте,ето нещо,което го оплетох за нула време.
http://picasaweb.google.com/shampur3/AKnittedBathingCostume/phot … 31764678953540178
Просто модела на Летящата е много лесен,а аз се пинках две седмици със моите моделчета,/е да стават по-нежни  Hug/но и тези лесните са готини.
Тази прежда ,която си поръчах от Статех е много добра. В описанието на преждата пише че става за бански,та и си я поръчах.
mama na dili-туниката на малката е страхотна,а и самата тя е голяма сладурана-пу да не и е уруки.  bouquet
мимиту с кeрилeзация-страхотни чанти си покзала ,поодкраднах си някои моделчета от тях, Благодаря ти Hug

Последна редакция: чт, 07 авг 2008, 16:56 от shampur

# 68
  • Мнения: 1 523
mama na dili,много хубаво моделче за туника,стои много добре на хубавицата ти.
Gerssy,добре се е получила чантата,подплата има ли?
Напоследък и аз се оглеждам да си харесам модел за чанта,купих си прежда и започнах дъното.Това е преждата,има "бобчета" по конеца и затова се чудя как да я плета по нагоре.Какво ще ми препоръчате?Дали да е ажурна или да плета обикновено,а ефекта да е в "бобчетата"?

# 69
  • Мнения: 120
Дидк@-според мен си карай така ,ефекта ти се получава от бобчетата,това ще и е красотата Hug
Били ми казала как така си слагаш малки снимки във отоговороа а после можеш да ги увеличаваш?
А някой ще ми каже ли как под текста слагате линка със снимката?Нещо немога да го направя newsm78

# 70
  • Мнения: 1 072
За двете мой най-любими братовчедки-близначки съм оплела по едно елеченце за прохладните крайбрежни нощи -

         

Цветът перфектно кореспондира с тазгодишните им кроксове........  bowuu

***********
Сега видях питането на shampur

Код:
[url=адреса на голямото изображение][img]адреса на малкото изображение[/img][/url]

това е ВВ код. Трябва ти сайт за хостинг на снимки, където има тумбнайл, т.е. сайта ти прави малко изображение със собствен адрес.

Последна редакция: чт, 07 авг 2008, 22:05 от Летящата крава

# 71
  • Мнения: 1 111
добре дошла на Gerssy ,чантата ти  е много хубава и ефектна с тази прежда и декорация по нея Peace

летяща,прости за въпроса ,ама какво е "кроксове".. Embarassed
.и ако може сподели за моделчето на първото елеченце - от врата ли се плете

# 72
  • Мнения: 1 072
Кроксове......  Grinning
Да започнато е от врата. Нищо особенно, освен скоростта , с която ги оплетох, защото им трябваха преди морето.

# 73
  • Мнения: 440
Gerssy, аз също харесах чантата и украсата ти  bouquet
За братовчедките и кроксовете  Mr. Green добре че ме светнахте и мен... Елечетата са сладки, а това нежно синьото и аз открих, че много им отива на момичетата.
shampur, за текста дали вече си разбрала?! Кликваш на вмъкни връзка (второто бутонче над полето за писане на съобщенията), в скобите за адрес му даваш знак = и копираш адреса, който искаш, а между скобите в средата пишеш текста, който искаш после да се отваря като линк.

Някой може ли да ми помогне нагледно как се свързват мотиви? Различно ли е, откъде се бучи и струва ли си играчката?

# 74
  • Мнения: 1 287
Мама на Дили,страхотна туника си измайсторила!

Герси,чантата ти също ми хареса.Май  си облякла друга чанта или ми се струва само така?

Дидката,сподели откъде си закупила тази прежда и цената и също  Praynig.

Летяща,много сладки елеченца!  bouquet

Венивиди,аз мотивите ги свързвам в процеса на изплитане с нисък пълнеж.Обикновено по схемите са указани местата за свързване,а ако не са,аз ги свързвам по интуиция.Летящата беше давала в по-предни теми начини за свързване на мотиви.

Общи условия

Активация на акаунт