Игли и прежди аз обичам - ПЛЕТАЧКА вече се наричам! - 22

  • 45 150
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 903
поздравления и от мен за майсторството  Peace

стейси, не се наспивам, щото като невидяло - книжки да чета, да поплитам, телевизия да гледам..... Simple Smile

# 46
  • Мнения: 120
Кравичке-уууууууууууаааааааааааау newsm09
Хайде и аз да си изразя възхищението от твоята фотосесия. Hug
Просто нямам думи,чак се засрамих малко. Та ти показваш такива красоти,чак ме е изсрам от моите. ooooh!
Маааааааалееееееееее,какво тяло имаш. Как може хем да плетеш,хем да имаш такова тяло,кога ти остава време за тренировки и фитнес бе жена.  newsm39
УАУУУУ. нЯМАМ ДУМИ  bouquet newsm74
Давамти ти 10 точки от скала от 1 до 6 Laughing,та и още 10 отгоре, абе я направо 100 точки.  bouquet

# 47
  • Мнения: 498
 smile3501  smile3501  smile3501 за Летящата! Всичко е прекрасно и супер ти стои!


Снежи, сложих обяснението ти за козирка в библиотеката. Надявам се няма да се сърдиш, мисля че е полезно  Peace

Нищо против нямам, разбира се.

# 48
  • Мнения: 31
Боже какви прекрасни неща си направила Летяща направо са страхотни, браво.   bouquet

# 49
  • Мнения: 132
 newsm10 newsm51 smile3521 smile3501
И моите поздравления Летяща!!!
Аз съм просто .......много щастлива за ......тези красоти!
Пожелавам ти много творчески успех!!!!

# 50
  • Мнения: 1 111
 Crazy и аз да се присъединя към поздравите за Летяща...всичко е прекрасно и плетивата,и ти самата.../нали и преди ти бях споменала,че мъжо ми много те хареса.../ Wink Много си слаба бе жена,супер си...
и аз ще се пирсъединя към "крадене" на модели...
И вярно,Летяща,кажи кога имаш време да изплетеш толкова неща... Praynig

Последна редакция: ср, 06 авг 2008, 10:17 от tuly

# 51
  • Мнения: 129
здравейте момичета  Grinning искам да ви питам дали някой има моделче за дамска жилетка - представям си я горе-долу до под дупето, с колан и качулка  newsm78 моля ви, някой ако е мяркал някаква подобна картинка, да я сподели с мен  Praynig
иначе аз продължавам да си плета чантата, пък и на малкия една жилетка съм започнала ... успявам да поплета вечер, ама нещо май окьорявам и не ми спори на лампа да плета  newsm78

# 52
  • Мнения: 1 287
Привет и от мен!

Тити,благодаря за новата тема!

Летяща,поздравления за новата колекция!Страхотна е!Имам питанка относно дръжките на чантите - в тях пъхнала ли си нещо,което да ги прави по-твърди и устойчиви или са си само плетени?

Дидката,страхотна жилетка!Хрумката ти с музикалните знаци е върхът!

# 53
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Летяща  newsm20 всички думи са излишни.Все съм забелязала, че като съм на гости на мама правиш премиерите на моделите си.
И аз ще се възползвам от описанието за козирка, ама по към зимата. Добре че Мимиту ... го сложи в Библиотеката.

# 54
  • Мнения: 1 072
А, Доци, нищо лично.  Grinning

Дръжките са само плетени. Напълно достатъчно е от гледна точка на здравината. Огъват се, но ако трябва да стоят прави може да се напъха вътре твърда лента или тънък маркуч / като от системи /.

Аз плета много бързо, когато знам какво искам. Докато не ми се оформи в съзнанието модела, плета-разплитам колкото да поддържам форма.  Wink

# 55
  • Мнения: 2 199
Аз плета много бързо, когато знам какво искам. Докато не ми се оформи в съзнанието модела, плета-разплитам колкото да поддържам форма.  Wink

... и ти се отразява добре  Mr. Green Heart Eyes
Прекрасна си!
Прекрасни ръкоделия  Hug

# 56
  • Глоджево/близо до Русе/
  • Мнения: 186
Steisi,би ли снимала пончото и шапката ако не те затруднявам?Летяща,би ли споделила с каква прежда е плетена синята чанта?

# 57
  • Мнения: 1 072
И синята чанта е плетена от тези нестандартни прежди от Овча купел. Тя е памучна, тясна лента, много мека и много наплита. При тях няма вид прежда, каквото има в момента това е, не е сигурно дали пак ще имат от него.

# 58
  • Мнения: 3 550
Steisi,би ли снимала пончото и шапката ако не те затруднявам?
Разбира се! Само остана да мина един украсителен бордюр по краищата, за да имат завършен вид. Няма да стане днес, защото имам празник! Честито Преображение Господне на всички, които празнуват!

# 59
  • Мнения: 1 608
Привет и от мен в новата тема!
Аз сьм на море и творя усилено.

Общи условия

Активация на акаунт