Игли и прежди аз обичам - ПЛЕТАЧКА вече се наричам! - 22

  • 45 177
  • 289
  •   1
Отговори
# 255
  • с. Драгоево, обл. Шумен
  • Мнения: 60
Здравейте скъпи плетачки! Извинете за дългото ми отсъствие! Но предлагам ви да видите с какво съм се занимавала, докато вие напредвахте с плетивата http://www.btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=117310.
Следващото ми занимание ще е да се върна поне една тема на зад и да проследя какво сте плели и сътворили Laughing

# 256
  • с. Драгоево, обл. Шумен
  • Мнения: 60
Още веднъж извинения объркала съм сайта - разгледйете това http://www.snimka.bg/album.php?album_id=278012&pid=7184080.

# 257
  • Мнения: 1 523
Ven4i,Ти ли изработи носиите?Чудни са!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Да са живи и здрави младите,вечно да се обичат както в сватбения им ден!

# 258
  • Мнения: 1 172
Венчи,аз ги гледах вчера по обедните новини и си викам "АААаааа, тая ми подражава!" Laughing

Поздравления за щастливото събитие, нека се обичат вечно и бъдат безкрайно щастливи!!!!!!!!!!!!!

# 259
  • с. Драгоево, обл. Шумен
  • Мнения: 60
Идеята за тоалетите си е на децата. Аз изплетох кошничките.

# 260
  • с. Драгоево, обл. Шумен
  • Мнения: 60
Венчи,аз ги гледах вчера по обедните новини и си викам "АААаааа, тая ми подражава!" Laughing

Поздравления за щастливото събитие, нека се обичат вечно и бъдат безкрайно щастливи!!!!!!!!!!!!!




Благодаря за пожеланията!
И вашите тоалети ли бяха "нестандартни"? Покажи на закъснелите да ги видим. Simple Smile

# 261
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Ven4i моите поздравления и за кошничките и за младоженците.   bouquet

# 262
  • Мнения: 1 172
И вашите тоалети ли бяха "нестандартни"? Покажи на закъснелите да ги видим. Simple Smile


Само моята рокля. Ших си я сама. Етоhttp://picasaweb.google.bg/Amelly82/JLLTXJ

Снимките ми са малко и некачествени, но по онова време все още се снимаше на ленти и почти никой нямаше цифров апарат.

# 263
  • Мнения: 1 072
Идеята за тоалетите си е на децата. Аз изплетох кошничките.

Децата  Shocked ?!
И аз гледах репортажа. Много мило ми стана.
Венчи, ти тъщата ли си или свекървата? Поздравления и респект. bouquet

# 264
  • Мнения: 1 172
Идеята за тоалетите си е на децата. Аз изплетох кошничките.

Децата  Shocked ?!


Някои хора наричат чедата си "децата" дори и след като вече са станали големи лели и чичковци Laughing Свекърва ми е по тая мода - синовете й са на по 40 години,а тя "децата" им вика. Веднъж звъняла у майка ми да пита "Къде са децата,че не ги откривам по тел?" и майка ми докато загрее за кои деца иде реч.....

# 265
  • Мнения: 440
 Ven4i , много любов на младоженците!  bouquet

# 266
  • с. Драгоево, обл. Шумен
  • Мнения: 60
Благодаря от името на "децата" за хубавите пожелания.
 Аз съм тъща, но зетя се обръща към мен на фамилия - Дучева (така му било по удобно)аз нямам нищо против. На събитието със в сиво/зелен тоалет.
На вас всички пожелавам да изжевеете също като мен щастието да видите сватбите на децата си. Да знаете това е велико събитие, равностойно на раждането.

# 267
  • Мнения: 498
Ven4i много здраве, щастие и любов! Всичко е страхотно! Дъщеря ти толкова лъчезана и усмихната ми напълни душата! Пожелавам да плетеш за внучета.

# 268
  • Мнения: 1 287
Венчи,много здраве на новото младо семейство и дълъг и щастлив семеен живот с деца,колкото те искат да имат!

# 269
  • Мнения: 120
Тази блузка е страхота

от каква прежда ли е оплетена ? Струва ми се че пак ще зарежа този топ който плета и ще започна на ново-за зимата.А схемичка има ли някой? Praynig

Летяща-Благодаря newsm51 smile3525

Иаз съм ЗА-носиите,много уважавам народното творчество от времето на прадедите ни. omm

Последна редакция: вт, 26 авг 2008, 20:00 от shampur

Общи условия

Активация на акаунт