Игли и прежди аз обичам - ПЛЕТАЧКА вече се наричам! - 22

  • 45 176
  • 289
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 172
Здравейте, приятелки!

И аз бях на море!
Само че не с плетен бански. И shampur ,моля те,не говори пред мен за тлъстини, тия твоите гънки кожа не могат да се мерят с моите солидни количества лой.Банския ти стои перфектно,между другото.На снимката необлечен, изглеждаше така,че създаваше усещане,че няма да стои много добре по тялото,но всъщност уляга много точно!

Аз на морето нищо не плетох,но пък си купих плетиво. За моя огромна изненада цените на плетивата доооста са спаднали.В стария град на Несебър няма нищо по-скъпо от 50лв,като това е цена за огромна гръгла покривка. Аз си купих кръгла покривка на обръч с диаметър 80см за 20лв.Безумно ниска цена.Домиля ми за жената,която си вади очите по цял ден на тротоара,а не е продала почти нищо.Мъжа ми й казва"Ами знаете ли,че в София бабите пред Ал.Невски ще продадат такава покривка за 150лв!", а тя с умолителен глас отвръща "Ами кажете им да дойдат да купят от мен по 50 лв,а да си ги продават по 150лв".
Редом с ръчно плетените покривки,на съседни сергии се търгуват китайски дамски чанти,също плетени на кука,но от някаква изкуствена нишка,подобна на жица(кабелче),модел като "овчарската чанта" на  maika mu na titi , някои съвсем изчистени,други с някое мънисто пришито тук-там, по 20 лв, и женорята купуват ли,купуват! Всяка втора носеше такава чанта.Обидно ми стана чак.

# 241
  • Мнения: 120
И ние от Обзор отидохме до Несебър,и какво да видя-наистина са много евтини плетените поакривки,чанти и потници-и на мен ми стана много обидно-та ние си бодем очите за нищо-предпочитам да си оплета нещо,да си го нося и да не го продавам,отколкото да го продам за безпари. Naughty

# 242
  • Севлиево
  • Мнения: 491
shampur банския ти стои много добре и имаш даже по-малко от моите тлъстинки. Hug
Жалко наистина за жениците дето си бодат очите за без пари.

# 243
  • Мнения: 440
shampur , банският ти е страхотен, наистина изглеждаш много добре в него!   bouquet
doci , да ти е жив и здрав момъкът! Много да те обича и слуша!  bouquet
maika mu na titi , изпипана работа, поздравления и от мен!

# 244
  • Мнения: 1 111
Тули на въпроса ти за моделче - разгледах в Осинка-та, има тема такава, всичко плетат момичетата и добре стои. Плетивото е благодатно за всяка фигура. Още повече тип туника, към което ти си се насочила мисля, че ще се получи перфектно. Също и дълга жилетка с ефектно закопчаване.

моля те,би ли посочила линк,защото незнам къде да търся... Praynig

shampur , банския ти стои много добре, до година пак...

не мога да повярвам и аз,че цените на плетивата са толкова ниски Shocked Amelly , невероятна история разказваш за тази плетачка...толкова плетене и накрая за без пари...

Ние  тази седмица ходихме към троянския балкан и посетихме музея на занаятите в Орешак.Там видях плетена блузка на 1 кука,тип ананаси,продаваше се за 135 лв., както и голяма кръгла покривка,която беше със същата цена...Незнаех,че по морето е такава евтиния...

# 245
  • Мнения: 9 905
аз винаги минавам бързичко край бабите, щото си мисля, че много пари ще искат....
ананасовата блуза пък в другата крайност  ooooh! не знам, аз ананаси не обичам.
шампур, много добре ти стои банският. А Амели не беше ли доста фина, да не кажа кльощава?

# 246
  • Мнения: 1 172
. А Амели не беше ли доста фина, да не кажа кльощава?

Беше Simple Smile Преди две години по това време.... Cry

# 247
  • Мнения: 9 905
оф, и аз като мома бях 42 кг, сега съм 59, ама се стремя надолу Simple Smile
шампур, каква прежда е банският?

# 248
  • Мнения: 1 287
Майка му на Тити,тези дръжки у наше село струват около 6-7лв.Аза хастара май си права като се замисля  Thinking

# 249
  • Мнения: 120
Благодаря на всички   bouquet.
 Надявам се и догодина да го разходя по плажа-само да се побера в него. newsm03
Преждата,както писах в по-старите ни теми е от 100% памук от българският.

# 250
  • Мнения: 498
Тули това:

http://club.osinka.ru/topic-34336?&start=4455

това пак е от темата, много ми хареса: http://keep4u.ru/full/080723/c854dc489f298353f9/jpg

Последна редакция: вт, 26 авг 2008, 09:15 от Snejana_G

# 251
Момичета, може би сте го пускали този сайт, но вижте идеите и цените при плетивата!
http://bulgarianeshop.com/


# 252
  • Мнения: 1 072
Много, много ми хареса Шампур.  Heart Eyes


# 253
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Снежи и на мен ми хареса това. Нещо напоследък се замислям за блузки с връзки отдолу в основата, много ме кефят.

# 254
  • Мнения: 440
Момичета, може би сте го пускали този сайт, но вижте идеите и цените при плетивата!
http://bulgarianeshop.com/
Нещо ми простее(като се сетя за последните две рокли на Летящата), като гледам какви рокли предлагат. А за чантите да не говорим - струват колкото рокля #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт