Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 3-та тема

  • 34 578
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Аз да представя таз сутрешната закуска направена от мъжа ми...

Блазе ти  Crossing Arms Моят само изми чиниите тази сутрин  Laughing

# 46
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

Аз да представя таз сутрешната закуска направена от мъжа ми. Heart Eyes

прати или мъжа ти, или остатъка от закуската  Laughing

# 47
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Аз да представя таз сутрешната закуска направена от мъжа ми...

Блазе ти  Crossing Arms Моят само изми чиниите тази сутрин  Laughing
А моя изяде приготвената от мен закуска, взе детето и отидоха на басейн........  Sad

# 48
  • Мнения: 899
За днес: пиле с картофи (без снимка) Simple Smile;

Соленки:



Мъфини с боровинки:



И тарта с шоколадов крем, плодове и бадеми:


# 49
  • Мнения: 212
От соелнките на Умбра ми потекоха лигите.
Ще помоля за рецепта Wink

# 50
  • Мнения: 899
Фреш, соленките са по ето тази рецепта на Йоли от "Гответе с мен", много са вкусни  Grinning .

http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php/topic,2175.msg45184.html#msg45184

# 51
  • Мнения: 4 358
Умбра аз пък ще искам рецепта на тартата Praynig
Багирке - от твоя кебап ми потекоха лигите. Ще го спретна и аз  - ама ти и гъбки нещо за гарнитурка - еееее то човек тука направо така става #Crazy
Диди - ти окончателно си спечелена вече в редиците на неуморните готвачки - не се дърпай много де Wink я виж какви хубави работи  правиш.
Тази картофена торта така ми легна на сърце Peace - ммммм Heart Eyes
Pepika - ако чакам да дойде Коледа за фото направо ще се гръмна #Cussing out - едва издържам тука с вашите снимки - от хубави по хубави Peace

# 52
  • Мнения: 3 770
Бъни , ела да видиш какъв малък бой спретнахме за тези фотоапарати и то в котешката тема !  Laughing Какъв е твоят между другото ?

# 53
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
днес ядахме етиопски плосък хляб с пикантни зеленчуци...

със зеленчуците импровизирах малко, но спазихме традицията да ядем с ръце  Crazy
много ми се услажда така, незнам защо  Sunglasses

# 54
  • Мнения: 4 358
Бъни , ела да видиш какъв малък бой спретнахме за тези фотоапарати и то в котешката тема !  Laughing Какъв е твоят между другото ?

Ха hahahaразсмя ме Hug - какъв фотоапарат. За ожалване съм аз - със GSM съм - ох горката аз Mr. Green Joy.
Тия снимки не ме питай как се въртя и какво чудо е докато що годе за пред хора да стават Joy.
Само да вметна ,че съм в голяма чуденка каквода готвя за довечера с тия картинки тука с това чудо.
Питах мъжа ми - я помогни да избера и той очакваше да кажа 1-2 предложение.
Аз като почнах.....дали Картофена торта, дали Патладжан кебап, а пък може би Пиле с ориз, или.......... ooooh! страшна работа.
То като няма избор лошо, ама пък като има много #Crazy ooooh!

# 55
  • Мнения: 3 770
Бъни , добре ги докарваш с телефона !   bouquet Картофената торта е по-скоро като гарнитура , така че избирай между другите !  Peace

# 56
# 57
  • Мнения: 11 607
Дояждаме вихъра ми от петък в кухнята......

Днес направих само хляба с маслини и домати за едни много специални хора:




Въх какви вкусотии, записах си солените кифлички, а къде я картофената торта?  ***Диди*** (остана и да сме Адашки, защото и на мен така ми казват по моя край)....не си ми подарила плазмата и къта с видеото още, ама се чудя защо изчезна от другата тема........Липсваш!

# 58
  • Мнения: 3 770
Мама Цоцоланка , плазмата и къта ти ги подарявам , ако ми дойдеш на гости ! Иначе такива нещо , по куриери - тц !  Crossing Arms А пък в другата тема , нещо стана много високо нивото на обсъждане и интелект , а пък аз съм по-проста жена - сега реших да се въртя в кухнята !  Mr. Green  За адашки не знам ?!  newsm78  Аз съм ДиЯна , много държа на Я-то !   Mr. Green

# 59
  • Мнения: 1 679
Днес правих сирене по шопски:



За следобедна закуска - плодово кисело мляко със замразени череши, а за заливка  - вишнов сироп.

Малко по-късно обещавам снимки.  newsm03

Общи условия

Активация на акаунт