Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 3-та тема

  • 34 578
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 122
дроб чорба

дроб сърма

телешко варено

Последна редакция: сб, 26 юли 2008, 19:14 от mini_79

# 31
  • Мнения: 4 358
Момиченца ето ме и мен Hug - готвих много, но ще покажа само половината поради гадните снимки #Cussing out - ако не побеснея и не си купя фотоапарат на Ура пък на.......
Та за закуска
Вкусните Козуначени кифлички на Джемма

За обяд и за вечеря
Патладжан с доматен сос на фурна

Пълнени чушки със сирене и яйце

Хляб с маслини и босилек - във машината за хляб обаче Mr. Green

Плодова торта с карамелизирани орехи
   

# 32
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
 вечеря: салата с патладжани  Crazy

     

# 33
  • Мнения: 1 283
Бъни поръчай на дядо Коледа да ти изпрати фотоапарат, може пък да те чуе  Peace
asyalein салатата ти изглежда толкова свежа, толкова вкусна - какво точно има в нея? Ще я направя със сигурност? Grinning

# 34
  • Мнения: 107
Момичета, досега само ви гледах и ви се възхищавах. Реших и аз да се запиша с нещо в темата. Това е вечерята на моето семейство. Патладжан-кебап по рецепта от форума (на Рер-4о).





# 35
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
asyalein салатата ти изглежда толкова свежа, толкова вкусна - какво точно има в нея? Ще я направя със сигурност? Grinning

ето рецептата


аз добавих шунка, моцарела, листо айсберг салата и зелен лук
другата разлика от рецептата е, че не пържа патладжана , а го запичам бързо в сух тиган и мариновам докато е топъл със зехтин, балсамико и сол  Peace

вкусно стана, това беше основното  Wink

# 36
  • Мнения: 3 988
Картофената торта с плънка от моркови, тиквички и червен лук.



Тирамису! Нямаше възможност да снимам парченце. Много бързо изчезнаха всички.  Mr. Green



bagira_bambinas, много апетитно изглеждат твоите гозби.  Peace

# 37
  • Мнения: 3 770
Бъни , страхотна торта !  Peace

Картофената торта на Pety виждам , че е станала хит ! cubbit да ти е сладко - ще ядем едно и също !  Hug

Ето и моята торта с гарнитура от пилешки хапки !
  Mr. Green







# 38
  • Мнения: 1 283
***Диди*** ***Диди*** за тези яйца нямаше да се сетя, ама изобщо.   bouquet  bouquet  bouquetТова е за теб! Heart Eyes newsm51
Слънчогледите много ми харесаха, може ли да ми кажеш от къде са, та и на мен да ми подарят Peace
 Joy Joy Joy

# 39
  • Мнения: 3 770
pepika , малко акъл ,но на време да ти дойде !  Mr. Green Слънчогледите са от една нива и вече 4 ден ги премятам и чистя - бяха повече от 25 !  Laughing

# 40
  • Мнения: 3 770
Багирке бамбинке , първо ще ти изям патладжана , после ще ти гризна вратлето !   Twisted Evil  Joy

# 41
  • Мнения: 3 988
Картофената торта на Pety виждам , че е станала хит ! cubbit да ти е сладко - ще ядем едно и също !  Hug

Диди, депресираш ме с тия украси!  Crossing Arms Може да ядем едно и също, но твоята с тия яйца и поръсена с шарена сол (или с каквото там си я поръсила) изглежда по-апетитна от моята.  Embarassed

Между другото, моята торта беше за снощи. Вече и помен няма от нея. Беше ометена.  Wink

# 42
  • Мнения: 107
***Дидидуцке***, и аз мога да си захапя от твойто. Картофената ти торта изглежда по-добре от оригиналната рецепта. Напоследък много дълбоко си заплувала в готварските води. Много добре се справяш.

# 43
  • Мнения: 3 770
cubbit , няма украси - само половин домат с връхче босилек.Даже това едва сметох от хладилника !  Rolling Eyes а съм я наръсила с къри , защото слезнах до магазина за кашкавал и казах на продавачката , че искам твърд такъв.Избирахме , избирахме и тя най-накрая ми даде някакъв супер твърд.И като го отворих да настържа се оказа масло !  Shocked Беше вакуумирано като парче кашкавал ! #Crazy и трябваше да измисля нещо , та намацах с малко масълце и ръснах къри.  Simple Smile

Багирке
, ти поне знаеш , че не съм по готвенето , но лесни и ефектни неща ме кефят за разлика от ежедневните манджи ! У нас вече ми се смеят , като ме видят с някаква странна гозба и знаят , че в следващия момент ще хвана фотоапарата да я снимам.
  Mr. Green

# 44
  • София
  • Мнения: 3 816
Момичета, страхотни неща сте направили. Hug
 bagira_bambinas, патладжан кебапа изглежда фантастично, ще го направя тези дни. Peace На картофената торта също няма да и се размине. Crazy
Аз да представя таз сутрешната закуска направена от мъжа ми. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт