Лятна Канадска тема -28

  • 20 171
  • 295
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 96
Честито и от мен Деси:)

  bouquet

# 61
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802



ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА РАЯН !
МrsK, ДА ВИ Е ЗДРАВ, ЗАСМЯН, ДА ПОРАСТНЕ СИЛЕН, УМЕН И ДОБЪР МЪЖ !   bouquet Simple Smile

Весело празнуване ! 

# 62
  • Canada
  • Мнения: 231
Хе-хе, мерси Ели! Аз си мислех, че като нямам лентичка, никой няма да се сети, но ти явно имаш друга система. Wink

Момичета, къде в региона на Монтреал мога да купя балони с хелий?

# 63
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Честит Първи Рожден Ден на Раян!
Много да радва и слушка мама и тати.



Балони с хелий ние купихме от някакъв долар-стор ама от тия за долар и нагоре дето са - нормално връзка балони върви колкото балоните толкова и цената.

# 64
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Хе-хе, мерси Ели! Аз си мислех, че като нямам лентичка, никой няма да се сети, но ти явно имаш друга система. Wink

Момичета, къде в региона на Монтреал мога да купя балони с хелий?

Аааа следях кога ще родиш мин. година, и запомних датата. Нали и мен ме тресеше същата треска  doctor

За балони незнам къде има. Нашата щерка се плаши от тях, особено от червените, и ги избягваме  ooooh!

Последна редакция: чт, 31 юли 2008, 23:27 от Еli===

# 65
  • Мнения: 5 713
Честит Рожден Ден на Раян, MrsK!   bdbaloni
Да е жив и здрав! Много късмет му желая!    baloni

# 66
  • Мнения: 96
Mrsk - Честито и от нас с Ирина Simple Smile Голям мъж си имаш вече, разкажи повече за патилата му и как е минал РД Simple Smile + снимки Simple Smile

Ето ви малко снимки и от нашия РД - голямо вълнение беше! Имам чувството, че колкото по-голямо става детето толкова повече поводи за веселие се явяват..
http://picasaweb.google.com/ekutrovska/PurwiqRojdenDenNaIrina?authkey=3gbBFIFNZ50

# 67
  • Мнения: 319
Честит Рожден ден на Раян bowuu Да е много здрав, весел и игрив Mr. Green Аз също не съм забравила рождения му ден (моята система се нарича "календар" Joy), но днес нямах никакво време за стоене пред компютъра Rolling Eyes
Балони с хелий - За рождения ден на Флоранс искахме да купим (имаше в един магазин "Долар и +" в Лавал), но нямаше как да транспортираме с колата 15-20 надути с хелий балони (преди време едва натикахме 3 надути балона). Затова купихме на пакетчета, надухме ги в нас, и после ги залепихме с тиксо по тавана и стените. Всички гости бяха успешно заблудени Joy Иначе един балон с хелий струваше 1$, а пакетче от 10 ненадути балона също струваха 1$.

# 68
  • Canada
  • Мнения: 231
Много благодаря за пожеланията!
Мерси и за инфото за балоните, намерихме такъв магазин в ДДО по Des Sources, ще имаме балони с хелий, ура! Simple Smile
Ели, и Раян се страхуваше от балони. Вързахме му няколко из къщи на достъпни за него места, първо въобще не припарваше до тях, после започна да ги бута лекичко и накрая ги мачкаше направо. Simple Smile Надявам се вече да е само с настройка за игра.
Еми, Ирина е страхотна! Малка принцеска със зелена рокля! И колко е пораснала само!
За Раян - не ходи сам още, пипа навсякъде, най-вече където не даваме Simple Smile, обожава копчета и бутони, изправя ми косата, когато се е промъкнал до стълбите без да го видя, обича да се изкачва по тях, отваря шкафове, вади разни неща, интересни са му издаващите звуци бутони на разни уреди из къщи, обича да го водя за ръце и става много бърз, има ли стимул пред него - като дете с играчка например.
Ще празнуваме с гости в събота, така че снимки - по-късно.

# 69
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
MrsK, Честит ви рожденик и весело да си отпразнувате!   bouquet
Emi w Ottawa, страхотни снимки!

Растат си маймунките, ех....

# 70
  • Мнения: 160
честита дъщеричка  на Гаргамелчо  Heart Eyes и  първи рожден ден на Раян!   ura



# 71
  • Мнения: 557
MrsK,
за балоните с хелий - има един магазин в LaSalle - на Newman и Senkus - там, където е ToysRus - точно от ляво на TousRus има магазин Giggles. Там може да си поръчаш най-различни балони и да ги надуеш с каквото искаш. А иначе има и в Loblows, при цветята, но там има по-малък избор.

# 72
  • Мнения: 557
MrsK,,
Честит Ви рожденник! Да ви е жив и здрав и малко пакостлив Wink

# 73
  • Мнения: 676
Хайде и аз да се разпиша с пожерания на адашчето

Честита 1ва годинка на Раян

Жив и здрав да е за радост на мама и тати, а те много да го слушкат.

# 74
  • Мнения: 274
Честито на всички рожденици!!!
[b]

Честито и на всички мами с нови рожби!!! Да ви радват и правят щастливи!!![/b]



Много нови бебета са се появили в нашата темичка, докато ние си бяхме в БГ.
Но вече сме си тук и ще следим новините в темата.

Еми , много е пораснала Ина. Не мога да я позная на снимката,станала е малка дама Simple Smile с тази рокля много е сладка.

 

Общи условия

Активация на акаунт