Лятна Канадска тема -28

  • 20 158
  • 295
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 39
Честито и от мен!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 46
  • Канада
  • Мнения: 494
Честита малка принцеса,Гаргамелчо!

Да расте здрва и послушна и много да ви радва!
Целувки за теб и кака Вики!

# 47
  • Мнения: 74
zdraweite i ot nas
b]KEVIN se rodi na 16 july 2008, 3090g , 50 cm
ne znam kak da kacha snimka za da go widite kato mi ostane powechko wreme shte se pomycha da razucha
izwiniawaite che ne pisha na kirilica,no wse oshte niamam takawa na kompiutyra

# 48
  • Мнения: 313
Честит ви Кевин  -да е жив и здрав  !

Точно 1 г и 1 ден по малък от сина ми.
В кои град сте ?

Предстои ми пътуване до БГ за повечко време. Още пием доста АМ обаче. Кое тамошно АМ е добро. Тук е пил и трите известни марки. Сега е на Симилак 2. Проблеми със смяната не е имало - въпроса е кое АМ е хубаво и с добър състав ?

Последна редакция: ср, 30 юли 2008, 15:49 от smutty

# 49
  • Мнения: 319
Смути, аз на Флоранс започнах да й давам прясно мляко когато навърши 1 годинка. Пробвах първо с малко количество, но не й стигна и се разплака. На другия ден я пробвах с цяла доза, хареса й. И след като свърших кутията АМ, повече не купих от него. Разбира се следях и за алергични реакции, но за щастие нямаше такива Peace  А когато си ходихме до БГ, носех от тук АМ, но все пак ние бяхме за 5 седмици само. Реших, че няма нужда да я пробвам с ново АМ, в Бг все пак има доста видове и аз нямам идея кое как действа, затова реших да не рискувам.
desie111, честит ти момък bowuu Да расте много здраво и весело дете Heart Eyes

# 50
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Деси, честито ти второ синче! Да ти е живо и здраво!
И пак се опитваш да се измъкнеш по "търлъци". Чакаме да разкажеш как мина раждането, вече можеш да сравняваш между тук и там.

# 51
  • Мнения: 313
Ясно  -той е голям вече и няма да се разсърдя ако започне да яде повече твърда храна и да пие вода за сметка на формулата. Сега пие по кутия на седмица.

# 52
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
 Деси, честит син !   bouquet Здрав и послушен да бъде !

# 53
  • Мнения: 5 713
Честит син на Деси!
Да е жив и здрав!

  bouquet   bouquet   bouquet

smutty, ако държиш да си е на АМ детето, Аптамил 3. Маги пиеше след годинката Нестле Джуниър. Но ако сега трябва да избирам АМ, ще взема Аптамила.
Друг вариант, освен АМ и прясното, е киселото. Аз взимах на Герма и на Бор чвор. Има и едно Био. По мое време главно в Пикадили го виждах.

# 54
  • Canada
  • Мнения: 231
desie111, честито синче Кевин!   bouquet Ще се радваме да го видим.
smutty, ако не тръгвате сега, а след 1-2 месеца, май е по-добре да го пробваш с прясно мляко, аз така бих направила. И бих си взела някакво количество формула за всеки случай. А той какво точно пие? Имам предвид дали вече пие АМ за след 1 год. Видях, че си писала за Симилак 2, но просто не знам то за каква възраст е и затова питам.

# 55
  • Мнения: 313
Тук АМ е от 0-12 и 6 -24месеца   -съответно 1 и 2. Общо взето за всички марки е така. Има и едно мляко за 12+ месеца Енфагроу -  ама не е адаптирано , а просто сухо обогатено с витамини и минерали мляко. Май в БГ ще сме на Аптамил 2 или 3 . Новите Апрамил съответстват на тукашния Симилак май - обогатени са с нуклеотиди.  Аз съм въвела прясно мляко, но само в кашите + яде понякога кисело по 100-150 грама с лъжичката - но не всеки ден. За пиене отказва вода и си пие само АМ.Сменяли сме тук 3 марки , че ме гони параноя дали давам най-доброто - човека си пие и не придиря. До 10 месечна възраст давах Енфамил А+ , сега по харесвам Симилак за степ 2. Много хора тук след 9-10 месеца минават постепенно на прясно краве мляко, но мен ме е страх да дам 800-900 мл на ден все още - постепенно може да заменя още 200 мл , но засега не бързам. Като прояде повечко манджи може би сам ще си намали АМ то и тогава ще заменим изцяло с прясно.

Последна редакция: ср, 30 юли 2008, 21:03 от smutty

# 56
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
desie111 , честито бебче! Да е здраво и да ви радва!   bouquet

# 57
  • Мнения: 3 271
Честито, Деси!

# 58
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Деси Честито!
Да ви е здраво, послушно и щастливо детенцето. Много радости да ви носи.

# 59
  • Мнения: 919
Деси, честито и от мен, да ти е жив и здрав малкия Кевин а баткото много да слуша и да помага  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт