ПЛЕВЕН - 59

  • 18 031
  • 284
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 556
Да, най-добре при Димитрова във Фемина! Тя наистина е добър специалист. И аз ходих при нея.

Аз самата бях алергична точно със страшни обриви като малка точно като Теди. Обривах се цялата от всичко - шоколад, ядки, цветя, мед, каквото се сетиш. Постепенно всичко отшумя след 5-тата годинка някъде. Имам известен опит и затова не се стреснах особено, когато разбрах, че Кари е алергична - нормално е при такава майка като мен  Mr. Green Но нейния случай за късмет се оказа в пъти по-лек - тя реагира само и единствено на изкуствени сухи млека и на купено от магазина кисело мляко. Яде без проблеми всичко останало - бисквити, шоколади, риба, яйца, месо, кайма, кремчета и т.н. Може да яде без проблем домашно кисело краве мляко, затова не знам как хем е с алергия към белтъка на кравето мляко, хем само купешкото я дразни, някакви консерванти ли има там, белтъци или какво. Затова съм решила -докато мога - никаква градина за нея, защото там е ясно, че млякото е от магазина, защо да поемам излишни рискове. Нека стане на 4-5 години, тогава ще може да хапва и детско градинските млека  Simple Smile

# 61
  • Мнения: 22 462
Здравейте, Плевенски мами.
Извинявам се, че спамвам темата ви, но искам да ви помоля за следното - препоръчайте ми добър специалист по фетална морфология в Плевен. Първото ми дете се роди с увреждания и сега много се притеснявам дали всичко е наред с второто, което чакам.  Така че, който знае добър ехографист, нека да сподели. Предварително благодаря на всички, които ще се отзоват   bouquet

В София при Димитрова във Фемина, това е и моят съвет.
Изключително доволна съм.

# 62
  • Мнения: 1 951
Привет от мен! Докопах се до РС и използвам да ви видя  Grinning

Тук времето все още е повече от страхотно, плажуваме си и няма и помен от облаци и дъжд. Дано така да остане до неделя, пък после все ми е тая.
Митко много, много се радва....само крещи "гоямо мойенцеееее.....". Малко трудно влиза във водата, но като влезе не можем да го изкараме  Laughing
Аз съм като чадър на Кока-кола червена. От мазане на деца забравям за себе си.
Общо взето сме една подвижна лудница и не мога да кажа, че си почиваме, но важното е , че децата са много щастливи  Peace

Блек Чери, честито ти момче! Да расте здраво и щастливо! Борис беше другото име, за което се чудих. Любимо ми е, но реших да е на баща ми. Някой ден живот и здраве мога да го използвам  Grinning

# 63
  • Мнения: 5 026
Оххооо, морската сирена Маргаритка се е появила  Laughing  Налитат ли ти гларусите, като си така огненочервена?  Wink

# 64
  • Мнения: 1 951
Гларуси не, но от бикове не мога да се отърва Mr. Green

# 65
  • Мнения: 5 026
Гларуси не, но от бикове не мога да се отърва Mr. Green
Joy
Мнооого целувки на  Мити  Heart Eyes

# 66
Здравейте,
включвам се по темата с лекарите.
За ФМ мога да препоръчам Клиниката по педиатрия към Медицинска академия в София
А най-добрият детски алерголог в България е д-р Мустаков, също в Медицинска академия в София

# 67
  • Мнения: 57
Благодаря ви много, мамчета. Ясно - в София ще е. Искаше ми се да си спестя километрите, но щом няма варианти в Плевен, ще отида там.
Честно казано, съм малко скептично настроена към т.нар. софийски "светила". Покрай проблемите на малката доста пообикаляхме и установихме, че повечето лежат на стари лаври, ударили са го на печалбарство и хич не ги е еня за пациентите. Разбира се - има и добри лекари, но напоследък е доста трудно да се отсее "семето от плявата".

# 68
  • Мнения: 4 970
mamma_eva , аз бих ти препоръчала и друг лекар за ФМ- д-р Марков Peace  Дурги често спрягано име е Томова.В края на краищата ти е рано за ФМ все още.Стига лекаря зад ехографа да е добър, би могъл доста  добре и обстойно също да прослети развитието на плода. Желая ти успех и безпроблемна бременност Hug
А за алерголог- като напатила по темата Crazy,бих препоръчала няколко имена на заинтересованите.Но си и зависи за проблемите, които ще лекувате Peace
МОмичета, как е времето в Плевен?тук е стууууууууд Sick

# 69
  • Мнения: 5 285
Велмар, мен ме интересуват алерголози,но в Плевен.Иначе ние сме атопичен дерматит,но те май тази диагноза я дават за всичко,което не се знае какво е. Ако имаш някой  предвид казвай.Иначе и тук е студ и дъжд.

# 70
  • Мнения: 4 970
За Плевен не мога да помогна Rolling Eyes НО пък искам да те успокоя, че и Дари уж беше с диагноза АД, но, за щастие се оказа себореен и ( да чукна на дърво) вече забраих за кожните й проблеми Praynig
И всичко това благодарение на една "обикновена" лекарка- дерматоложка, а не на прословути "светила" Crazy ( за Мустаков пък не искам ида чувам #Cussing out)

# 71
  • Мнения: 2 556
Аз изобщо и не мисля да водя детето си по алерголози, защото тя няма никакви алергични прояви (освен ако не хапне киселото млекце от магазина).

# 72
  • Мнения: 248
Здравейте и от мен!
Ние се завърнахме от моренцето. Изкарахме си страхотно. Имаше само един по-хладен ден. 
Честито на всички празнуващи, които съм пропуснала  Hug
Отивам да чета назад, че доста съм изпуснала.

# 73
  • Мнения: 22
здравеите плевенски мами ,аз си тарся такава вани4ка,моляви ако някоя плевенска мама има такава сини4ка или зелена и ве4е неи трябва да ми пи6е на ли4на да се разберем да я купя!благодаря предварително

http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=263216&cat=6

# 74
  • Мнения: 5 632
glivo4, ти момченце ли чакаш? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт