ПЛЕВЕН - 59

  • 17 984
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 951
Деси, тази снимка много ми хареса. Много  Grinning http://deshtovidi.multiply.com/photos/album/4#30

sweetheart, от Плевен ли си?

# 271
  • Мнения: 22
много благодаря Simple Smile

# 272
  • Мнения: 2 070
на 3ти родих в 2 база, свидетел бях как раждаха още 5 жени след мен - с и без уговорки. отношението към всички ни беше прекрасно, особено на акушерките, да са живи и здрави. храната е ясно че си ядете ваша. имаше проблем с едната жена, губеше много кръв, действаха светкавично, се едно гледаш спешно отделение.извините,че така нескопосно пиша, кърмя...
горе най-готини са детските лкари, които минават на сутрешните визитации, най мн обясняват, особено за кърменето.  Peace

# 273
  • Мнения: 5 026
ДеЩо, страхотни снимки  Peace

# 274
  • Мнения: 189
От Плевен съм,да.Защо?

# 275
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 797
И аз раждах във Втора база. Първия път беше д-р Пенков, втория д-р Аспарухов и жена му. Страхотни. Без уговорки и т.н. Аз също станах свидетел на "Спешно отделение" и просто се изумих как сума лекари се изсипаха изведнъж и момичето и бебето бяха спасени.

# 276
  • Мнения: 5 278
Ей,за това родилно никога няма да се разберем Simple Smile Аз също от лекарите в родилна зала нямам никакви оплаквания,макар че преди да родя една бременна жена с близнаци беше загубила едното бебе,защото е отишла да ражда в неделя през нощта и не е имало кой да й обърне внимание и са изпуснали едното.Знам,че не е хубаво така да се плашат бъдещите родилки,но според мен има или поне е имало различно отношение към някои жени. А и явно и горе са сменили персонала,защото на мен за три дни никой не дойде да ми помогне,да ме пита как се справям,първия ден едната акушерка ни показа за 2 минути как да кърмим и това беше.И тя беше най-милата. Другите само идваха и се разпореждаха и едва ли не ни се караха,че не знаем как да си гледаме бебетата,а в стаята бяхме все с първи деца. А от неонатолозите само Йонов имаше супер отношение и обръщаше внимание на всички,другите  набързо ни претупваха,а пък сестрите с тях изобщо нито ни помагаха да събличаме и обличаме бебтата,нито нищо,за разлика от тези на д-р Йонов. Така че по отношение на персонала горе аз изобщо не съм доволна.А за храната - и да имаше хубава пак нямаше да я ям,защото изобщо не ми оставаха 2 минути свободни да седна да се наям като човек,а трябваше да ги кърмя. Не знам дали през живота си съм имала по-изтощителни пет дена. Иначе и там стаите са хубави .Така че въпроса с хотела изобщо не стои. А за лекар аз съм за Любомирова,макар да е от най-нашумелите имена  Peace
Деси,голяма е кукла малката Елена,също като кака си Simple Smile

# 277
  • Мнения: 2 111
Съгласна съм с Джина.Точно така е както го описва в Авис Медика.Родих там и не съжалявам,персонала е чудесен,само да заплаче бебето и веднага идват,имаш си бутон до главата и като имаш нужда от нещо го натискаш и идват.Втората нощ ги помолих да  вземат Симона,защото не бях спала 24 часа.Храната е много хубава и включва супа,основно и десерт и то съобразени с храненето на кърмачката,а във Втора База ядях само принцеси с кашкавал от кафенето 5 дни.Получих хиперлактация и не можех да се справя с изцеждането и една акушерка ме цеди няколко часа.Не мисля че във Втора База това може да се случи-да ти обърнат такова внимание.Всички лекари и акушерки са мили,внимателни,отзивчиви,усмихнати-постоянно минават да те видят и питат как си.А за д-р Бързашки просто нямам думи.Страхотен човек!

# 278
  • Мнения: 1 951
Не знам дали през живота си съм имала по-изтощителни пет дена.
Laughing Laughing
Аз пък все казвам, че от раждането на Митко, това са ми 5-те най-спокойни 5 дни  Grinning

Така, че при всеки си е различно  Peace

# 279
  • Мнения: 5 026
Добър ден!
ЧРД на Дари на Велмар, жива и здрава!   bouquet
Бужака изкара цели 3 дни на ясла и а познайте?  Sick

# 280
  • Плевен
  • Мнения: 69
Здравейте момичета, благодаря на всички за пожеланията Peace.И друг път съм ви писала,че компютъра ми е в офиса,в къщи въобще не желая да имаме, само мъжа ми си носи лаптопа,затова понякога не пиша по няколко дни.Рождения ден мина горе-долу добре.Беше в Холивуд,понеже имахме много деца и много възрастни ми се искаше да бъде някъде където има и кухня,че в тези детски клубове няма кой знае какво да се поръчва.Като цяло не съм особено доволна, но това е положението.За клоуна - този няма да го повторя.Това е една кака срещу ГУМ,в магазинчето за парти джунджурийки.Цената й е 60лв.,който в никакъв случай не мисля че си заслужи.И без това ми бяха дали отрицателен отзив за нея,но тъй-като ми беше последен възможен вариант я ангажирах.Иначе знаете че когато си домакин(или поне аз)никога не мога да обърна достатъчно внимание на гостите си,и не мога да кажа в действителност,дали всичко мина по най-добрия начин.Иначе тортата беше много хубава и на външен вид и на вкус,поръчах я в цеха зад Статистиката, мисля че са Романтика,но не съм сигурна.Снимки не мога да кача,че съм страшен индианец,а пък ако някой иска да ми обясни може на лични.
Сега видях ЧРД и от мен на Дари на Велмар,да расте здраво дете за радост на всички.
Приятен ден за сега.

# 281
  • Мнения: 872
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,ДАРИ !мНОГО ЩАСТИЕ,УСМИВКИ И ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО   bouquet nbirthday  ura

# 282
  • Мнения: 189
Здравейте,мами.Хиляди пъти благодарско за мненията,които ми споделяте.Спор няма-при всяка една раждането протича различно и дава естествено различно мнение.И аз си мислех да раждам в Авис Медика,но се оказа,че нямат специалист хематолог и не успяха да намерят за 3дни.Ужас.Иначе персонала е много грижовен и внимателен.Но не мога да рискувам да и да да раждам там и да ме прехвърлят после във 2ра,заради проблеми,с които не могат да се справят.Поразпитах насам-натам/притеснявам се доста-не е шега с тая мойта кръвчица Sad /и ми препоръчаха доц.д-р.Стойков/само неговото име чувах/.Говорихме доста и с нашия тати,склони ме той да си харесам доктор и сега търся мнение за Стойков.....Напредвам определено....Благодарско пак за вниманието,отделено за моя проблем.

# 283
Честит Рожден Ден на ДАРИ! Много усмивки и забавления!  bouquet

По темата за раждането: Аз не съм раждала в Плевен, но където и да ражда човек, най-важното е да си е избрал предварително лекар и да му има доверие, за да се чувства спокоен.

# 284

Общи условия

Активация на акаунт