ПЛЕВЕН - 59

  • 17 998
  • 284
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 619
Блек чери, смених картинката на поздравлението.  Simple Smile Не знам защо реших, че е момиченце. Да ви е живо и здраво още веднъж!
Мирама, мисля, че Т е ок. Даже доколкото знам малките деца нормално поддържат около 37. Може да е мрънкала заради нещо друго, то и това променливо време ни влияе. Не е нормално да има толкова рязък преход от невъобразима жега към захлаждане.

# 31
  • Мнения: 5 278
Честито момченце и от мен Simple Smile
Да е жив и здрав и много да ви радва Simple Smile
Пламси,да ти дам и от моя да ги изтриеш Simple Smile Как така успя с един замах.Аз си взех телефон втора употреба и три пъти ги трия един по един и като рестартирам телефона пак се появяват.А ако искам да ги изтрия всичките ми иска някакъв пин код,дето аз не го знам.Много досадна работа- трябва да преровя 100 номера докато си намеря моите   Whistling
Аз пак да питам - знаете ли къде е кожното вече? Казаха ми,че било във Втора клинична,но дали newsm78
И Здравко е вече втори ден с температура. Какво му става не знам .Нищо друго няма - нито гърло,нито афти или каквото и да е там,яде си,играе си,весел е,ама си вдига Т. Почна през десет дена да ми ги прави тези работи.

# 32
  • Мнения: 2 111
black_cherry честито момченце!Да ви е живо и здраво!Много хубаво име сте избрали! Peace

# 33
  • Мнения: 22 433
Djina, да, горе във Втора клинична база е, на регистратурата знам, че имат телефон. Обади се на услуги и питай. От там ще ти кажат на кой етаж и т.н.
Макар че и на място да отидеш пак ще минеш при някой лекар, но ако имаш предпочитания все пак.

# 34
  • Мнения: 64
Честито момченце и от мен на Блек Чери! Да ти е живо и здраво, добричко и щастливо да расте!
Аз напоследък нямам никакво време! Ники вече ходи, а ние все още сме в ремонт и е някакъв ужас у дома. Омръзнаха ми и разходките в тези жеги. Хубаво е, че разхлади, но дано до петък-събота се оправи времето, че отиваме на моренце. Запазихме си едно хотелче на плажа в Равда и се надявам да си изкараме добре, безаварийно.
Бихте ли ми препоръчали някакви ефикасни прахчета против разстройство, за да си взема за морето за всеки случай.

# 35
  • Мнения: 5 026
Галя, аз имам винаги Ентерол, можеш да вземеш и Хидрасек, имаше и още едно, но не си го спомням. Съвет-вземи и Натриев цитрат, Воматосхил (свещичките) и дано не се налга да ги ползвате  Peace
Сетих се - Смекта май беше  Grinning

Последна редакция: вт, 22 юли 2008, 11:07 от Atrakcia

# 36
  • Мнения: 4 970
.........само дето смектата е с вкус на глина и не я долкюбват децата Crazy
Това е вместо запис Grinning
Здравейте, момичета! Не съм писала тук цяла вечност, но ...редовно ви шпионирам Blush WinkДано не сте ни забравили..... Rolling Eyes
Включвам се по темата, тъй като Дари в момента е в Плевен при свекърва ми.За жалост  и ния я хвана този летен вирус, та- съвсем  ми е актуално  това, което коментирате Confused
Дари ще бъде плевенчанка  още 10-ина дни, после ще си я вземем за празнуванеот на РД, и накрая- всички дружно в Плевен Hug.Надявам се че не сте ни забравили и ще се видим като акостираме на плевенска земя!
Поздрави на всички мами и дечица  bouquet
До писане...........

Последна редакция: вт, 22 юли 2008, 12:29 от velmar

# 37
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
black_cherry, честит син ! Да е жив и здрав, и много да ви радва!

# 38
  • Мнения: 15
Здравейте и от мен,  виждам, че предстоят още рождени дни и някои питаха за торти и клюбчета. Ще дам линк към снимки от нашия рожден ден. На някои снимки се виждат тортите - ние поръчахме три - две големи и една малка.  За вкуса - идеални бяха. Миналата година поръчах от "Романтика" и ми препоръчаха от там някакви "облечени" торти. Не бяха вкусни. Та ако се колебаете - не ги препоръчвам. С италианска глазура ... бяха с едно твърдо нещо отгоре, което не беше вкусно, а от него не можахме да ги нарежем.
А клубчето срещу хотел "Балкан" предлага всичко, което поръчате предварително - пици от "Наполи", сладки ...  За мамите има всичко, което се предлага в което и да е кафе аператив. Децата се чувстваха добре, играха, дори вместо два часа останахме повече от три. Включват и всякакви допълнителни нещица за децата - шапки, свирки, домина. Исках да го направя като Атракция с "цък" и "цък", но не мога. та ще ги видите от албумчето.

http://mamaasia.multiply.com/photos/album/13/13

# 39
  • Мнения: 5 278
Оле,Теди страшно е пораснал Simple Smile Направо си е мъж вече Simple Smile А още ли е в яслата ? Имам предвид дали това са снимки от Щастливо детство.Ако е там е хубаво наистина. А за клубчето цени можеш ли да кажеш?
И аз да питам за лекарствата за морето - какво взимате и кое за какво е? Аз съм си записала смекта,ентерол и хидрасек при разстроиство и натриев цитрат и вомитусхил при повръщане,така ли е,че за радост досега не ми се е налагало да ги ползвам.Друго какво може да ми е нужно?
Мирама,ако знаеш някой добър лекар казвай,че аз не знам при кой да я заведа. Ходихме при Недушева преди време,но сега ако може при някой друг да отидем.Не че кой знае какво по-различно ще ни кажат - алергия,която не се знае от какво е  Confused
Велмар,как ще те забравим Simple Smile Хайде идвай да си починеш малко и да се видим ,може на някоя срещичка Simple Smile

# 40
  • София
  • Мнения: 9 860
Джина,нашите всички лекарства стоят в една чанта-от тези тип мъжки,беше подарък за ангел,но той не я ползва.Където и да тръгна чантата е с нас,дори за една вечер да е.Вътре имам:
-температуропонижаващи-Калпол,Нурофен,хексалгин,свещчки ефералган
-повръщане-вомитусхил и сиропче натриев цитрат
-диария-смекта,хидрасек,ентерол
-едно пръскало за рани-охлузвания и подобни
-едно кремче смолянско чудо за подсичане,зачервяване на дупета и други подобни анатомични подробности на момиченца Grinning
-сиропи за кашлица
-Кларитин за алергия
-фенистил и аутан
-термометри два
-йодна тиктура,спирт и подобни
-превързочни материали,лепенки
-лекарства за нас
и още дреболии...за радост никога на път и почивка не съм ги ползвала,но винаги,ама винаги чантата е с нас.

# 41
  • Мнения: 5 026
И аз разнасям в една чанта почти същите като на Валенцето неща. + Деган и активен въглен, вит. Ц...абееее, дано не се използват  Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 9 860
Атракция,това Деган за повръщане ли беше,я сподели повечко?Вит с не ползвам аз.а,да,и стеримар,също капки за нос Виброцил. Grinning

# 43
  • Мнения: 5 026
За повръщане е дегана, в сучай,че не спира повръщането. Справки за използването му__Пламси  Wink

# 44
  • Мнения: 5 278
Благодаря много за списъка Simple Smile Сега да питам за тези,които не ги знам за какво и как се използват - Кларитин , фенистил,йодна т-ра, активен въглен.И това смолянско чудо къде се продава и кога се ползва.?
Може да ви се стурва странно,че не знам,но за радост може би аптечката в нас,когато аз съм била по-малка се е състояла от бинт, риванол и някой аспирин/аналгин. Дано и на мен не мисе налага да ползвам за малките разни други лекарства,но да си ги имам за всеки случай.То не че и там,където отиваме няма аптеки,но все пак.

Общи условия

Активация на акаунт