Скарсдейл - 2

  • 112 443
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 737
jd,браво Peace

Nepukistka,и аз съм от утре!

Айде хубав и отслабващ ден на всички! Hug

# 46
  • в резерват
  • Мнения: 3 722

Жд честито ти намаление , чакаме Дани да видим дали няма да те надцака и да каже - 800 гр .  Mr. Green

 Joy Joy Joy Днес нали е неделя, та явно отслабването ми е обявило почивен ден.....няма "фръц" - има "задръж" и "намръщ".....

# 47
  • Мнения: 219
Аз ви изоставям момичета днес ми е седми ден и съм -1кг. ще пробвам някоя друга диета тази вече ми омръзна пък и я пазя втори път т. е. трета седмица с почивка преди това от 2 седмици. Дано го задържа поне това кило. Успех на всички Hug

# 48
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
........Аз ви изоставям момичета Hug

И аз ти пожелавам успех.  Peace
 Ще ни е приятно, ако понякога пак ни навестяваш и похвалваш докъде си я докарала  Hug

........

А при мен днес денят премина под знака на перфектната стриктност, но понеже МЦ-то наближава не знам дали утре ще има радост след премерването. Thinking



# 49
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Кхъ, кхъ, да не забравите, чакам от утре нови участници в наддаването!
Аз днес се отклоних - плодовата салата беше с малко сладолед. Вчера ми липсваха плодовете сутринта и мръвката на обяд замених за биричка с две другарчета по форум.
Нещо се поспекох   Confused. . друг с подобен проблем? Предложение? newsm78

# 50
  • в резерват
  • Мнения: 3 722

Нещо се поспекох   Confused. . друг с подобен проблем? Предложение? newsm78

 newsm78...... При мен всичко е наред, всъщност никога и не съм имала подобни проблеми, но пък хляба ми е домашен и наистина пълнозърнест и сутрин не пропускам плодовете.....
Освен нещо  от "бабешките съвети"...от вечерта си накисвай сушени сини сливи. Хем ще си решиш проблема, хем ще си имаш и плодовете за закуска. Кивито също често го препоръчват за  подобни ситуации.......за сега друго не ми идва на ум. С химиите и чайовете не съм запозната, така че за тях не мога да препоръчам нищо.

# 51
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374

Нещо се поспекох   Confused. . друг с подобен проблем? Предложение? newsm78

от вечерта си накисвай сушени сини сливи. .......
newsm10 имам пресни, ще пробвам с тях. мерси

# 52
  • Мнения: 737
Плодовете наистина са много важни!Комбинирай сливите с вода и успеха е гарантиран! Hug
Е,и аз започнах втори тур от днес.
Дани,ще се похвалиш като мине МЦ-то.Тогава ще обожаваш кантарчето Peace

# 53
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Дани,ще се похвалиш като мине МЦ-то.Тогава ще обожаваш кантарчето Peace

О, то още не е дошло, само усещам как се подувам,  но въпреки това слагам още - 0.400 грама в актива  Simple Smile

Успешна и спорна седмица на всички, които пишат и  четат темичката ни   bouquet


Днес добавих 40 мин. интервално кардио на велоелгометъра. Сега остава да намеря малко време след обед за гиричките.....

Последна редакция: пн, 28 юли 2008, 10:58 от Дани_

# 54
  • Мнения: 2 492
Моят първи ден се отложи за пореден път .
Нямах под ръка нужните продукти .
Вече всичко е на лице и утре остава само да съм стриктна .


От сега си казвам , че аз няма да спазвам единствено едно нещо - в диетата има дадено различни видове меса , които аз не ям - тях ще ги заменя с пилешко месо .

Та в дните където пише примерно агнешко , при мен ще е пиле .
Нямам протеинов хляб , та ще заложа на Бонус - 2 филиики , защото една ми е доста мижаво .
И въпреки всичко очаквам поне 4 - 5 кг за двете седмици , при мен тази диета винаги дава страхотни резултати .

# 55
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Сутринта кантарчето и при мен отчете -400 грама.
Ще видим как ще е утре, че бях на рожден ден. Вместих се в 1000 калории, но не точно като качество ми беше вечерята.

# 56
  • Мнения: 737
 newsm44 Първи ден-никакви прегрешения!!!
и резултатът не закъсня-половин кило падна!
Е,сигурно е само вода,ама друго си е да видиш кантара в минус,нали???

# 57
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Е,сигурно е само вода,ама друго си е да видиш кантара в минус,нали???

 Peace Да, в началото е вода, ама после и сланинките започват да се смаляват

иначе на мен МЦ-то ми е първи ден, и естествено се подух и задържах половин килограм....Но за мен това  си е нормално. Пиша го,  защото може и други да качат когато са в същата ситуация и да го имат предвид......След няколко дена нещата си идват на мястото и място за притеснение няма.
Днес съм на плодове, а за  довечера ще има  печено пилешко.

# 58
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Ето ме и мен! Още 400 грама си заминаха от мен! Общо - кило и половина. Дано не се върнат, да се запилеят в дън гори тилилейски!
Съвсем забравих за спанака, дано намеря по магазините, че иначе глаааад! Или ще рупам чушки.  Mr. Green

# 59
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Днес не намерих време за тренировка, което е за голям мой срам, защото всичко необходимо за целта ми е буквално на една ръка разстояние... И нямам никакво оправдание за прословутия ми мързел.....
Иначе не съм прегрешавала с нещо извън менюто..... Да видим утре кантара какво ще каже.

Общи условия

Активация на акаунт