Скарсдейл - 2

  • 112 430
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
 Embarassed нещо се оплете и ми излязоха 2 поста

# 31
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Здравейте, бързам да се похваля още преди да съм закусила.
......
 фук и фръц Simple Smile


Кокон, с това фук и фръц можеш и мен да ме накараш да повторя, още преди морето  Laughing

# 32
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Стига да искаш  и на морето можеш да  спазваш диетата без да  изпиташ някакво неудобство, че нещо може да ти липсва.  Обаче има разни летни изкушения по плажовете и коктейл-барчетата и трябва да си с много яка психика, че да им устоиш.....

Последна редакция: пт, 25 юли 2008, 12:46 от Арбанашка кокона

# 33
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Почивката е за почивка. Мисля да не мисля там за порции и диети. Няма да се уливам, щото вече не мога, не ме влече сладкото. Ама бира с рибка край брега . . няма да пропусна. Като цяло - няма да си слагам на сърцето и това на почивката.
Впрочем, мисля си за ефекта от една седмица, после 2 седмици умерена почивка и 2 седмици - пълен курс на диетата. . . .  Thinking
А бе, май пак почвам, пък ако не устискам на почивката, ще го мисля . .

# 34
  • Мнения: 737
Това фук и фръц и на мен ми хареса Joy


На почивка с диета?
При мен това е мисия невъзможна!
Но аз това лято няма да ходя на почивка Rolling Eyes


# 35
  • Мнения: 219
Момичета утре ми е шести ден и на обед трябва да ям плодова салата. Чудя се вие как си правите салатката колко плодове слагате и какви? Слагате ли банан казват,че бил калоричен,а в диетата пише,че няма ограничения.Аз през втория ден когато ядох плодова не сложих банан ама сега ми се е прияло.Аз моята я правя така 2 праскови,1 ябълка,1 киви,1 круша много ли е? Да знам,че няма ограничения,но ми е интересно вие как си я правите

# 36
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
 Аз днес например изядох почти половин диня. Иначе не знам защо предпочитам да ям само от един вид плод.......Но пак казвам, че е въпрос на вкус, не си падам много по плодовите салати  Simple Smile.....

Иначе как се получава  при тебе диетката? Аз засега скромно отбелязвам завършека на вторият си ден и чакам с нетърпение  да се претегля, че да имам пак поводи за приятни сутрешни емоции.

Последна редакция: пт, 25 юли 2008, 22:54 от Дани_

# 37
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
От сутринта почвам пак, пък до къде ще стигна  newsm78

# 38
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
От сутринта почвам пак, пък до къде ще стигна  newsm78

Как до къде - до нови минуси, естествено,  и до по-елегантен външен вид.  Peace

 Simple Smile....и как го обичам този кантар сутрин, ако знаете....Един килограм за два дена вече ми го няма... А толкова много диня изядох вчера......

# 39
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
От твоята клавиатура, в божиите уши  Laughing
Имам по-малко от 14 дена до морето. И никакви плодове у дома. Закуската беше само препечена филийка с кафе.
Кафе?

# 40
  • Мнения: 737
Мерси за кафето! Hug

Браво за минуса,Дани Laughing
От понеделник идва и моят втори тур.
Резултат от първи-варирам + - кило,две.Та всъщност 3 кг задържани твърдо за сега!

# 41
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Да си напиша менюто за вчера

закуска - кафе, праскова, препечена филийка
обяд - половин диня
вечеря - нарязано домати и печено кюфте от телешка кайма, смляна пред мен в магазина  Laughing
(естествено се разпадна и стана като на трохи, обаче с малко повече черен пипер доби малко по-приемлив вкус и се изяде)......Изпила съм и някъде около 2 л. вода, чай и кафе
-----------------
днес за обяд трябваше да имам салата с риба тон, обаче аз си пекох сьомга в плик и реших че става да се замени, и отново си нарязах пресен домат.....
За вечеря ще пека агнешко- натюр.......

# 42
  • Мнения: 2 492
Утре и аз почвам .
До почивката имам доста време и мисля да го оползотворя .  Laughing
Я сега да прегледам менюто и какво трябва да се напазарува .

# 43
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Фук и фръц  Mr. Green
-0.700
Кафе?

# 44
  • Мнения: 2 492
Ъъъ аз таковата - от утре - нали е понеделник .
Днес салатки надявам се .

Жд честито ти намаление , чакаме Дани да видим дали няма да те надцака и да каже - 800 гр .  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт