Любители на котки - тема 9

  • 23 823
  • 456
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 951
Сиамка,Честит ти нов ДОМ!Един здрав бебок-мъж+много здраве и късмет!  И една мацка  ти пожелавам да си вземете.

Последна редакция: сб, 12 юли 2008, 18:50 от seat-kata

# 16
  • София
  • Мнения: 39 783
Никой няма да детронирам Simple Smile
Нал пуснах нова тема за подаряване на дом. любимци Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 5 742
Направих албум за нас любителки на котки.В случая албума е за нас,а не за котетата.Който иска да сложи своите снимки там да ми пише на лични. Всички албуми ще бъдат лични,така че само ние да имаме достъп до тях.
Аз вече съм се наредила прилично с 3 снимки,правя опити да сложа още 2,но качването им е много"сложен" процес днес  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 5 173
Това в котки ли е?

# 19
  • София
  • Мнения: 5 742
Не, котетата са си отделно.Това е за нас ,да се запознаем виртуално.

# 20
  • Мнения: 3 770
Рет най-накрая беше изкъпан , подсушен и сресан!  Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 5 742
Честита ви баня.Както е тръгнало Пинко ще бъде къпан до година.Сама не смея и да започна да го къпя,а зимата ще ме е страх да не настине.

# 22
  • Мнения: 3 770
Да не мислиш , че щях да къпя Рет , ако не му личеше ?  Joy Обаче днес след последното и окончателно предупреждение от страна на мъжа , че финансовата ни издръжка ще бъде спряна , докато не изкъпем сина му   Joy , двете с щерката го стиснахме в банята и сега е в белоснежен , пухкав и парфюмиран вид! Обаче каква чернилка изтече от него , не е истина !   Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 1 227
 Hug Hug Hug
Изпусна ви малко от поглед и вие нова тема сте захванали Simple Smile
Шушулче, както винаги оформлението е на ниво Hug
Лебедунче, честит празник на 1/2 на патерици! Да ти е жив и здрав и на ръце да те носи  bouquet А за ремонта се въоръжи с търпение, хубавите работи не стават от раз Hug
Сиамче, много красиви котки си показала, но за моите разбирания са прекалено големички Grinning
Диди, цункай къпан Рети по нослето Heart Eyes
Джони, както никога, е буден и гледа умно в монитора Joy

# 24
  • Мнения: 3 770
Мади , не само по нослето , ами и по коремчето и на всякъде - такъв чистичък и пухен е !  Heart Eyes Ето една снимка след банята и втората , която успях да направя без светкавица , та зениците му са горе-долу отворени !    Laughing


# 25
  • София
  • Мнения: 5 742
Какви дълги мустаци има Shocked

# 26
  • Мнения: 3 770
Какви дълги мустаци има Shocked

Като морж в атака е!
  Joy Joy Joy

# 27
  • Мнения: 2 386
Здравейте, досега не съм писала тук, а съм голям любител на котките. И преди съм разказвала за най-прекрасният Лео, който вече не е жив поради нелепица..
Сега имам(е) Томи, на 2 + годинки. Исках да ви питам дали малцовата паста се дава по схема или когато преценя? Гледам веднъж на сезон поне..

# 28
  • София
  • Мнения: 5 742
Аз за първи пъ чувам за малцова паста.Тя за какво се дава?

# 29
  • Мнения: 3 770
И аз не съм чувала за малцова паста !   newsm78

Общи условия

Активация на акаунт