Любители на котки - тема 9

  • 23 819
  • 456
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 770

Има ли някаквъв начин да поспим тази нощ ?

Водка + приспивателно !  Peace

# 46
  • София
  • Мнения: 39 783
Лео прилича на Харо. Мисля, че предната тема започваше с една приказка...

Гъбке... ще се умори бебето и ще заспи. Взе ми го пригушкай и спете заедно Simple Smile
Аз така свикнах Харо и сега няма отърване  Joy

# 47
  • Мнения: 3 791
Ама то изобщо не дава да го гушкаш-бяга бързо като го взема в мен.
Сега се забавлява като притичва из целия хол и драска по паркета с нокти  Rolling Eyes.

# 48
  • Мнения: 3 770
гъбка , ако смяташ да го задържиш , в никакъв случай не му позволявай да драска , където и да било ! Скарай му се и с едно вестниче лекичко по дупенцето , не с ръка ! Ако сега не го свикнеш ще имаш проблеми после !В един дом има правила и те трябва да бъдат научени още в началото !  Peace

# 49
  • София
  • Мнения: 39 783
Предполагам, че драска... без да иска.
И Харо кат почне да ръмжи и пили гуми по завоите Simple Smile

# 50
  • София
  • Мнения: 5 742
Направих албум за нас любителки на котки.В случая албума е за нас,а не за котетата.Който иска да сложи своите снимки там да ми пише на лични. Всички албуми ще бъдат лични,така че само ние да имаме достъп до тях.
Аз вече съм се наредила прилично с 3 снимки,правя опити да сложа още 2,но качването им е много"сложен" процес днес  Mr. Green

Аз да се самонапомня.Имали желаещи.Само аз и Диди се мъдрим чинно там.

Добре дошли на новите котета и техните стопани.Наш Пинко гладен не ме оставя 2 реда да напиша.Върви и реве.Не стига ,че ме събудиха по телефона и ще яде доста рано днес ,ами и ми се кара ,че не е веднага Crossing Arms

# 51
  • София
  • Мнения: 1 951
Много ми е притеснено.Не съм вкъщи ,на работа съм.А децата плачат,че котанката е с  разстройство.Мъжът ми  ремонтира колата,вкъщи е,но не иска да я заведе на вет.Мога да я  заведа чак довечера на лекар.Могат ли да й дадат нещо и какво?Помогнете ми?Сутринта ,като излизах и нямаше нищо.

# 52
  • София
  • Мнения: 1 951
Обаждах се на вет док.Каза да я заведем на място.Препоръча Сулфованидин.Някой ползвал ли го е?Дори и да го купи ,мъжът ми няма да се справи с даването на таблетката.
Много съм се притеснила,че сгреших и отчета,в службата.Мисля,да си тръгна.стоя съвсем самичка в един офис и плача.А днес  съм и извънредно на работа.Правя услуга на колежка.

# 53
  • Мнения: 5 173
Не мисля, че е много колегиално да си тръгнеш. И разтройството на котката поне за мен не е основателна причина.

# 54
  • София
  • Мнения: 1 951
Няма да си тръгна.Имам един час обедна почивка,и тогава мога да  изхвърча до вкъщи.Но трябва да  стане поне  един часа.Поне да имах работа.А аз от сутринта съм забила поглед във  форума.

# 55
  • Мнения: 4 916
Ева на сцена,

Ние не сме давали малцова паста на нашата котка, даже не бяхме чували  Embarassed Но тя си има едно сандъче, засадено с котешка трева, която също помага за изхвърлявено на космите  Peace когато иска трева, ходи и пасе там  Hug много е удобно.

Гъбка,
Първите няколко дни ще мяука и ще търси семейството си, но след това ще свикне.

# 56
  • Мнения: 5 173
Няма да си тръгна.Имам един час обедна почивка,и тогава мога да  изхвърча до вкъщи.Но трябва да  стане поне  един часа.Поне да имах работа.А аз от сутринта съм забила поглед във  форума.
А, така става, тичай тогава до вас Peace

# 57
  • София
  • Мнения: 1 951
След  малко  си  тръгвам.Според  мъжа  ми  състоянието  й  с  е   е  влошило  рязко  през  последния  час.Намерих  лекар,който  да   я прегледа/приеме  тази  вечер.Стискайте  палци,да  с е оправи,котаната  ми.Много  ми  е  тъжно.

# 58
  • Мнения: 3 770
seat-kata , успех !  Praynig Пиши , когато имаш възможност и дано всичко свърши благополучно !  Hug

# 59
  • София
  • Мнения: 5 742
Ева на сцена,

Ние не сме давали малцова паста на нашата котка, даже не бяхме чували  Embarassed Но тя си има едно сандъче, засадено с котешка трева, която също помага за изхвърлявено на космите  Peace когато иска трева, ходи и пасе там  Hug много е удобно.


За тази цел аз имам метла.Пинко от време на време си я дъвче.Първото ни коте така и не оважи тревата и си ходеше на балкона да търси метлата. Реших да взема метла и за Пинко,така и не му купих трева да пробва Thinking.Някой друг ползвал ли е метла?

Общи условия

Активация на акаунт