Дюканки хубавелки - изкукали лелки - 113 тема

  • 52 809
  • 998
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 406
Дойде моментът да го призная пред всички:

Foli, обичам тЪ! Heart Eyes

# 46
  • София
  • Мнения: 990
Привет ви, в новата ни темичка с пожелание да бъде уютна и ... искам си виИ, ай ма хЪ.. Crossing Arms
Каква ще е темата ни, зависи от всички нас, просто нека да не се хвърляме с рогите напред
Много ви Heart Eyes и шъ съ класирВъм на срещата, тупвам сЪ до Халеевата
Лека и режимна седмица Hug

# 47
  • Мнения: 1 314
Остана ли някой, до когото и Аз да са Тупна?
Вещи bouquet
и на всички, Ягодки, дюканки, дюканец, нови , стари, нервозни, всякакви... Hug

# 48
  • София
  • Мнения: 3 090
Софиянки!
Понеже Горда ще бъде в София в събота и неделя, какво ще кажете за едно дюканско кафепиене в неделя сутринта около 10-11 ч? Какво мислите?
А аз до Цветито на 27-ми! Запазено!

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 14 075
Остана ли някой, до когото и Аз да са Тупна?
Ти - до когото остане място, защото и двата пъти като бях дойде по-късно, та си правя изводите, че пак ще е така  Joy  Joy  Joy 

# 50
  • Мнения: 1 314
Остана ли някой, до когото и Аз да са Тупна?
Ти - до когото остане място, защото и двата пъти като бях дойде по-късно, та си правя изводите, че пак ще е така  Joy  Joy  Joy 

Предричай ти, някой път ще ви изненадам и ще дойда първа. Ама не се знае кога. hahaha

# 51
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Остана ли някой, до когото и Аз да са Тупна?
Ти - до когото остане място, защото и двата пъти като бях дойде по-късно, та си правя изводите, че пак ще е така  Joy  Joy  Joy  Joy

Аз  newsm78 newsm78 newsm78 понеже имам шило в д....то, и ,понеже, много обичам социалните контакти Hug, ще прехвръквам от маса на маса като цветарка hahaha hahaha hahaha  Започвам сериозно да тренирам 

# 52
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
записче..

Еми и Орелия добри постове в предната тема!

# 53
  • София
  • Мнения: 196
На тази среща май няма да имаме нужда от баджове, а от табелки "reserve". hahaha

# 54
  • Мнения: 243
              E, пере ме и мене амнезията! Забравих  две три много важни неща:
           1. ВЕЩИ и компания - благодаря за новата темичка, да сте живи  и здрави и да поддържате фронта. ::  love001
            2. На всички момичета, които имат днес ИМЕН ДЕН - ЧЕСТИТО - много здраве, много късмет и МНОГО СТОПЕНА МАС! newsm51
            3. Ще направя всичко възможно да се дотътря на СОФИЙСКАТА СРЕЩА на 27.07. - утре ще мога да кажа с точност. И понеже не познавам София, момичета ще имам нужда от помощ и  указания!

             Хайде сега да мирясам, че днес цял ден съм в чата, малко почивка и някое и друго домашно задължение няма да е излишно.


# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 14 075
Остана ли някой, до когото и Аз да са Тупна?
Ти - до когото остане място, защото и двата пъти като бях дойде по-късно, та си правя изводите, че пак ще е така  Joy  Joy  Joy 
Предричай ти, някой път ще ви изненадам и ще дойда първа. Ама не се знае кога. hahaha

Когато и аз пусна тема рано сутринта  hahaha

# 56
  • София
  • Мнения: 91
Здравейте на всички! В събота направих месец от както съм с Дюкан и с вас Simple Smile От 86кг. на 5.06. сега съм 77,5кг. Grinning Grinning Grinning Много съм горда със себе си ,не вярвах , че ще "удържа фронта", много съм благодарна и на вас  bouquet
Днес ходих до Пикадили за трици и си взех сирене Talia с нисък холестерол , та въпроса ми е мога ли да ям от него или да го дам на мъжа ми? Wink
Поздрави на всички.

# 57
  • Universe
  • Мнения: 1 556
и си взех сирене Talia с нисък холестерол , та въпроса ми е мога ли да ям от него или да го дам на мъжа ми? Wink

mil_gen, дай го на по-добрата ти половинка, а ти си гризкай извара Peace Peace Peace
Честито 1 месец - хубав резултат  Hug Hug Hug

Василики, какво е това филютки newsm78 newsm78 newsm78

# 58
  • Мнения: 3 071
Такаааааа..
Виждам, че разбуних духовете... Не съм тук, за да се обяснявам, извинявам.. Каквото съм казала - казала съм го и думите си назад не взимам.. Защото подчертавам специално за дамата, която постна тук ЛИЧНОТО МИ СЪОБЩЕНИЕ, което се отнасяше главно до нея, това не е лицемерие... Никого не съм хвалебствала, а и не бих го направила без да имам причини за това... Лошото е, че сте така бездушни, повечето! Само, когато някой ви обиди му обръщате подобаващо внимание.. Инак - пета глуха!
Благодарна съм на много жени, които са ми писали и съветвали (Фоли, Крикри, Sagittarius, Киара.., Goody, rokipagane, sanny3, Орелия - за прекрасната рецепта за крем), както и на тези, които са ми дали стимул да започна режима, макар и косвено...
Темата понамирисва! Мисля, че и Ори го каза (Ори, извинявай ако неправилно интерпретирам думите ти), но на нея не й се сърдите, не я хулите, предполагам - не я нападате на лични! Но явно много от вас четат избирателно и не вникнаха добре в думите й! В никакъв случай не казвам, че тя взима нечия страна (да не си помислите, че смятам, че тя споделя казаното от мен), но явно аз съм причината доста кирливи ризи да излязат наяве! И да се разсмърди... Та и някои хора да се пробудят!
Истината е, че на лични получавам съобщения, които доста биха смутили комфортната ви обстановка! Има момичета, които не смеят изобщо да зададат въпросите си в темата, защото често били "овиквани"... Предполагам не от новодошлите!
Ако сте тук да си чешете езиците, обяснете го на първа страница с червени букви и напишете ясно "На въпроси не отговаряме!" (в главата ми изведнъж изникна и надпис "Зло куче", не знам защо....)
Така "идилията" ви ще бъде неприкосновена и пълна!
Искам да отбележа още нещо.. Някой тук отбеляза, че имало хора, които питали през три поста.. Аз самата не съм от тях и смело мога да го заявя! За престоя ми в темата през последните две седмици не забелязах такива хора! Забелязах присъствието на едни и същи хора, които обикновено няма какво да кажат! Тези, които имат - го правят! Явно просто не си дават сметка в какво се е превърнала темата......
Съжалявам, че накарах и хора, които не заслужават да се почувстват обидени и съжалявам, че няма да мога да стана пълноправен член на вашето общество... Ягодовите нощи ме изпълниха с желание да стана част от тях, но уви - не съм си платила билета... И съм прекалено откровена... ВИНАГИ! А това на някои лелки няма да им понесе... Най-вече на тези, които ме нападнаха гнусно на лични и ме изкараха луда, дебела, незадоволена, невъзпитана, невротичка и прочие..... И защото съм възпитана - няма да спомена кои са .. Те си знаят и това ми е достатъчно! То те са и визираните плужеци .... (не толкова физически, колкото душевно!)
Само на дамата, която наруши неприкосновеноста на кореспонденцията ми ще кажа, че съм й благодарна за рекламата и да продължава все в същия дух! Ама да чете постовете на потребителите в темите и да им отговаря, а не в профила им, че да има защо да ги оплюе.... И да не дава акъл, когато никой не й го иска!
Не мога да толерирам човек, който се подигра с майчините ми притеснения! Това за мен е груба проява на невъзпитан човек и е странно, че този човек е жена и то майка! Жалко! За нея!
Останете си със здраве!

п.п. и моля - не коментирайте, ако това нарушава вътрешния ви мир.... просто подминете поста ми, както останалите....  Peace

# 59
  • София
  • Мнения: 9 111
Привет и в новата темичка.
Момичета преди малко си взех дигитален кантар. Реших се, след като се претеглих на кантара във фитнес салона на работа и той ми показа 95.7 , при положение, че моят ми показва 90  Shocked . Вярно, че беше през деня, а не сутринта на гладно и след тоалетна, ама все пак почти 6 кила...  Rolling Eyes  Embarassed Лошото на механичния кантар е, че в зависимост как стъпя, много се мести и може да покаже при няколко последователни измервания над 2 кила разлика. Та след като получих заплатка днес  Party се заредих в един ТСМ и си взех дигитален. Първо пробвах дали показва едно и също при няколко последователни измервания и тогава го нарамих.
Утре ще си сменям лентичката като се изтегля сутринта, защото ми показа 94,3 като го купувах. Явно наистина моят не мери правилно  Cry . Малко сдухващо, но така или иначе съм си свалила 18 кила. Просто явно съм тръгнала от повече  ooooh! . Чак ме е срам да сметна от колко #Crazy .

От споровете се абстрахирам. Назиданията и порицанията във връзка с режима не са в мой стил (аз самата често не успявам да съм режимна), а и да отговарям на новите момичета нямам време, евала на тези, които намират такова и го правят   bouquet . Друг е въпросът, че някой момичета са си направо нагли- нахълтват в темата и ако не им се отговори до 2-3 часа почват да държат тон, все едно някой им е длъжен (не визирам никого конкретно). Все пак всички сме тук доброволно. И малко добро възпитание не е излишно на моменти.

Общи условия

Активация на акаунт