Дюканки хубавелки - изкукали лелки - 113 тема

  • 52 810
  • 998
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 2 749
Отслабваща тема на всички!!!

Момичета, някой от вас открил ли е отсъствието на Стевия в магазините? Колежките ни от Дир-а споделят, че е изтеглена от търговската мрежа, поради липса на някакъв лиценз. Фирмата - вносител се подготвяла за издаването на такъв, за ЛЕКАРСТВЕНО СРЕДСТВО... Странна работа  newsm78 Кой ли пък се е погрижил да доказва, че Стевията точно не е хранителна добавка?  #Crazy

Ако това е коментирано, моля за извинение, аз доста изтървах.

# 31
  • Лом
  • Мнения: 235
Една мацка /да ме извини-забравих коя/ така си загряваше повечко и после с чиста съвест си го пийваше...




Хубава смешка rotfImboБраво. Ама не ми се вярва да е правилно.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 746
      Аз пия отводняващи,но използвам тези с дълго действие-спиронолактон или тертинзиф.Фурантрила и салуретина ме правят на парцал,много бързо ми действат.Но аз съм хипертоничка и отоците не са ми спадали от години.Така съм свикнала с тях,че откакто съм на Дюкан,и ми е нужно по-рядко да ги пия се случи рязко да ми спаднат отоците и рогава се чувствах много зле.Но вече свикнах с по-малки отоци и сега съм добре.Надявам се да дойде ден,когато няма да имам никакви отоци.Знаете,че мазнините задържат вода и за това спомага и солта.Така,че тези,които сме с по-вече кг.имаме по-вече задържана вода.

# 33
  • Мнения: 109
За виното - аз лично си слагам като правя неща в торбички, но по малко - примерно половин чаша. Четох из рецептите (на изпитани дюканки), че го ползват и се престраших, но всеки си решава сам - ако не пречи на свалянето, смятам, че няма проблем. При мен това може да се каже, че е единственотот нережимно нещо (и понякога вакуумирани пушени меса - знам, че са солени, но понякога се налага да си взимам) и засега не се отразяват зле, даже леееко почвам да се притеснявам от темпа на сваляне, горе долу по 2кг на седмица стават (пу, да не ми е уроки и да взема да се спра  Praynig )

# 34
  • Мнения: 1 027
Честит имен ден на Нели, Нелина и VK - живи, здрави, винаги усмихнати...само положителни емоции ви желая!  Hug
Татитче, пу записана и аз за Софийската среща на 27.07.08г. Peace
и само да кажа( не че моето мнение е решаващо)- не искам никой да си тръгва от темата- нито Орелия, нито Еми, нито никой...
хубава вечер и до утре! Hug

# 35
  • Мнения: 3 216
За подсладителя-позлвам Суитли и течен и на хапове

Сьнче  Hug

Гледам,честитите именни дни. Какьв ден е днес? Embarassed

# 36
  • Лом
  • Мнения: 235
summer_girl78 пу-пу-пу да не ти е уроки.  bouquet Що всички не бяхме така. Аз се радвам на по 200,300 грама.Добре е ,че и тях ги има.

# 37
  • Мнения: 109
Жозефа, мерси!
Но и при теб според мен върви съвсем добре, все пак аз гледам от висотата на 38 кг за изхвърляне... Simple Smile Понякога си правя труда да смятам проценти свалено тегло  - мое и на другите хора (явно съм пристрастена към математика Wink ) и ако гледаме така нещата, резултатите са си съвсем логични... просто всеки има различна цел
Успех на теб и да върви и при теб така!

# 38
  • Мнения: 1 890
Привет момичета newsm51
Честит Имен Ден на Нелинка, Нели и ВК,бъдете живи и здрави и много обичани  bouquet
Малко ми е трудно да пиша,  не съм влизала отдавна в темата, пък и едва ли скоро пак ще пиша.
Така и така влязох, исках да споделя и аз впечатления от срещата и що да видя, нова война.
Та за срещата. В неформална обстановка и на живо се добиват най-правилни впечатления за всеки. Та , виждайки ги лично останах очарована от всички, невероятно лъчезарни hug:
Оскарите -   Heart EyesИскам да изкажа благодарност на Фенси, която се потруди доста и въпреки умората се включи в купона. На Славето, благодарение на която успях да отида и на Бачи, благодарение на която се прибрах Hug
Всички останали ги прегръщам и целувам по няколко пъти,  да не ги изброявам поименно love001 lovekiss
Това може и да не го четете, излияние ще е Grinning
По темата- предлагам да не се нервите повече. Може да съм изкукала, може да съм плужек, може да съм нервозна лелка , може да съм некомпетентна, може да съм неграмотна и каквито още епитети се сетите, но това не ме прави по-малко част от вас. Написала съм хиляда и незнам колко си поста и всичките са тук, само при вас . Запознах се с доста момичета, обичам ги всичките , чувствам ги много близки, знам какво са изстрадали, знам как са постигнали резултатите си, как са се разколебавали или нахъсвали. Всички те са дали част от сърцето си за режима и за темата персонално. Може да ни нападате, имате това право разбира се, но за нас тази тема е станала част от живота ни и ние си я обичаме, тя е нашето малко дете , отгледано, развивано с много любов. Живея с темата повече от година, както и повечето "изкукали" / то затова изкукахме де Wink/ и знам, че мине не мине се появи някой да ни оплюе.
Та , исках да кажа, че всички , така или иначе в един момент сме били нови, пристъпвали сме плахо, питали сме се дали ще ни приемат, дали ще ни одобрят "старите", опознавали сме се.  Влизали са доста момичета, някои останаха и са верни на "сектата", други се  отказаха, трети се връщат отново при нас. Постойте, опознайте ни и си решете, ако не ви харесва, никой насила не държим. Ако ви харесва - останете. Аз оставам, защото знам, че ако не ви чета пак ще надебелея Wink

Хубава и плодотворна седмица  bouquet

# 39
  • Мнения: 431
Здравейте и от мен в новата темичка!
Днес ми е първи ден дюканстване. Кантара показва 74кг Twisted Evil, 1 кило горница, мисля защото съм в цикъл.
Имам въпросче към по-старите пушки тук: Как ви се струва първото ми меню??
Днес хапнах: на закуска омлет от 3яйца и пуешка шунка 2%, червен пипер и магданоз ; на обяд около 200-300гр пилешки дробчета(лукът оставих за мъжо Mr. Green)с чер пипер. А мисля да хапна за вечеря едно кисело млекце 0%. Вода до момента 2,5литра.
Честно да ви кажа, много ми е зор да хапвам по 3пъти на ден в тия жеги, ма ш'съ жертвам няма как Crazy.
Ииии...последно въпросче: Дайте идеи как да сготвя замразени барбуни освен  на скарата. Там много ми се спаружват и нищо не остава за кльопане Confused.
Мерсаж за тези който ще си направят труда да ми прочетат поста  bouquet

# 40
  • София
  • Мнения: 2 210
Аз май казах, че докато не почна да се чувствам некомфортно тук няма да спра да пребивавам Mr. Green Та докато има какво да науча, а и с какво да помогна, когато е по силите ми- тук съм  Sunglasses
Но .....Орелия е от онези Личности, които визирах, както и още много други, от които може да се научи много-не само за режима на Дюкан...и е жалко някакси...
И още- монопол в интернет форумите няма Simple Smile, така , че peace  Peace Peace

p.s. в Била са пуснали печено пиле "Дюкан" Joy Joy Joy Joy, по-скъпо е от другото с 0.50лв. На въпроса- какво му е специалното, продавачката споделила с моята по-добра половинка- "ами нещо.. свободни кокошки, здравословни, такива неща...". Пазарна икономика, браво! Сега ще го омета с изследователска цел.
Ометох го  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ами пиле като пиле. Може половинката да не е разбрал- може да е и Дюк, ама изхвърлихме плика Simple Smile Иначе не беше по-мазно от стандартно печено на грил Simple Smile, като се обели кожата- става. На мен не ми е от най-любимите неща, някак "неинтересно" ми седи, аз все правя опити да си я направя по-закачлива за окото вечерята, ама това е от зодията Simple SmileSimple Smile


Последна редакция: пн, 07 юли 2008, 18:56 от Emi

# 41
  • Лом
  • Мнения: 235
Emi  да не е мазано с масълце,щом е готово опечено? newsm78

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 14 075
Фоли  Hug

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 236
mecheto - относно барбуните пробвай да ги опечеш на фурната с фолио,или варени/не съм пробвала,но съм чувала/.С фолио съм правила много риби и ми харесва.
А за менюто ти мисля,че на вечеря пак трябва протеини - риба,месо,извара...

# 44
  • Universe
  • Мнения: 1 556
mecheto,   не виждам трици newsm78 newsm78 newsm78 За вечеря хапни и нещо по-съществено протеинeсто /Грешката е вярна!!!/ от 1 мляко   chef
foli ,  Hug Hug Hug
Emi, пилето е Дюк /не Дюкан Wink/, вече го обсъдихме, даже Зеленкото му направи стриптийз със снимки hahaha hahaha hahaha Ето ти линк - http://bgkulinar.net/news.php?newsid=2189   Peace Има го в " Била" Simple Smile
Поздравления за новите третофазнички с пожелание за уютно пребиваване при нас

Последна редакция: пн, 07 юли 2008, 18:50 от lenny_pld

Общи условия

Активация на акаунт