Летните вълнения на..НАБОР'95

  • 19 031
  • 300
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 441
Янита, това не може да стане. Вие учите в гимназия, а ние в СОУ. Затова при нашия случай това е възможно.

# 286
  • Мнения: 348
Защо да не може - дори е по-логично - в СМГ се влиза с приемен изпит след 4./5./6. клас. Влиза се в същото учебно заведение - гимназия.

Нелогично е да кандидатстваш в същата институция, след като си бил приет в нея.

Издадох се, и аз съм СМГ-мама от 7.б.

# 287
  • София
  • Мнения: 4 868
Издадох се, и аз съм СМГ-мама от 7.б.

Значи ще се видим след няколко часа. Ще ме познаеш по обема  Mr. Green

# 288
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Набора ни е намалелите, та ще им е по-лесно на нашите - късметлии. При нас толкова се радвам, че намалиха тетрадките тази година. За учебника по метематика да ви открехна на Анубис няма издадени тетрадки, а и няма да има.

# 289
  • Sf
  • Мнения: 978
Аз взех сборника на Анубис вместо тетрадка, ама нещо не ме кефи - има сгрешени задачи. И учебника като цяло не ми хареса - гледах им примерите от учебника за домашно, какво са целели с тях не става ясно...  Whistling

# 290
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Аз взех сборника на Анубис вместо тетрадка, ама нещо не ме кефи - има сгрешени задачи. И учебника като цяло не ми хареса - гледах им примерите от учебника за домашно, какво са целели с тях не става ясно...  Whistling

Този набор не ни върви все със сгрешени задачи в сборници. Мъжът ми снощи го гледа сборника и му хареса отгоре отгоре, сега като му кажа, че има и сбъркани, пак ще се ядоса.

Последна редакция: чт, 25 сеп 2008, 20:57 от dorothy

# 291
  • Мнения: 2 716
Защо да не може - дори е по-логично - в СМГ се влиза с приемен изпит след 4./5./6. клас. Влиза се в същото учебно заведение - гимназия.

Нелогично е да кандидатстваш в същата институция, след като си бил приет в нея.

Издадох се, и аз съм СМГ-мама от 7.б.
Опааааа

И аз съм на РД днес от 18.15  Laughing

# 292
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
И аз да се изкажа по повод приема без изпит на тези ,които са в РЧО.На мои познати детето, също 95 набор учи от 1 кл.в едно от желаните у-ща -втора немска(не съм сигурна в номера и).Ами то горкото от самото начало е с частни уроци по немски,отделно по български и математика(с цел да избута).Възможно е да се представи блестящо на един приемен изпит,но да го приемат просто защото учи от 1 кл.мисля ,че няма да е справедливо спрямо другите деца,които искат да продължат именно в  езикова гимназия.

# 293
  • Мнения: 2 708
Ели, ако говориш за 73-то, за там се кандидатства след 7ми клас. Децата, учили в това училище до 7ми клас могат да продължат да учат там само след успешно положен изпит и достатъчно висок бал. Минималните балове от последните 4-5 години показват, че е едно от първите 5 по желание на кандидатстващите.

Мой братовчед (така ми се пада, нищо че имаме22 години разлика) учеше там до 7ми клас и това лято се явяваше на изпит, но не му стигна бала и сега учи в друго училище.
За 73-то знам със сигурност, че децата учили в него, нямат право да продължат без изпит и висок бал.

# 294
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Ели, ако говориш за 73-то, за там се кандидатства след 7ми клас. Децата, учили в това училище до 7ми клас могат да продължат да учат там само след успешно положен изпит и достатъчно висок бал. Минималните балове от последните 4-5 години показват, че е едно от първите 5 по желание на кандидатстващите.

Мой братовчед (така ми се пада, нищо че имаме22 години разлика) учеше там до 7ми клас и това лято се явяваше на изпит, но не му стигна бала и сега учи в друго училище


За 73-то знам със сигурност, че децата учили в него, нямат право да продължат без изпит и висок бал.

Да.Точно за това у-ще говоря.Понастоящем е вашето,нали? Grinning

# 295
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
 Krische, имаха ли седмокласниците(в 41-во) СИП по БЕЛ и математика с цел подготовка за тестовете миналата уч.година ?

# 296
  • Мнения: 2 708
Аз си спомням за СИП по български, но ние не ходехме на него, защото не ни беше удобно, пък и не виждах смисъл. Учителката по български ни каза, че го организират на първата РС. За математиката нищо не помня, ама тя нали се водеше в математическата паралелка и всички видове СИП и ЗИП, които можеше да се трансформират като нормални часове, бяха математика. Може и да е имало, но аз наистина не помня. Cry
Питах и тинейджърката, но отговорът беше "Откъде ще ти помня такива работи"...... оставам без коментар Wink, а уж има напредък от време на време. Още много има да расте, преди да се очовечи още Laughing

Иначе на другия въпрос - понастоящем - да Peace

# 297
  • Мнения: 3 740
Издадох се, и аз съм СМГ-мама от 7.б.

Значи ще се видим след няколко часа. Ще ме познаеш по обема  Mr. Green

Очевидно съм пропуснала новината за родителската среща. Камен още не се е прибрал от Бургас, а другите източници на информация си мълчат.  Mr. Green Кажете поне новините. Praynig

# 298
  • Мнения: 1 685
                                                                      Отдалеко - да е леко на СЕДМОКЛАСНИЦИТЕ

# 299
малко късно се включвам,но все пак ето едно полезно сайтче http://www.uchenik.com/category/kandidatstvane_7_klas_class_gimn … i_sofia_plovdiv_/

Общи условия

Активация на акаунт