Летните вълнения на..НАБОР'95

  • 19 022
  • 300
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 4 867
Вярно е, че Скайпа е отворен постоянно.

Е това ме изумява! Как успява да върши какво ли не, докато ръцете й са все на клавиатурата  typeuu
Лили добре ли е след екскурзията? Чух деца да коментират за масово прилошаване по обратния път...

# 271
  • Мнения: 2 716
Не е постоянно в Скайп. Просто подържа връзка. Не знам. Мисля, че сама си преценява добре и гледам да не се меся. (само да видиш в другата тема как пищя от малката  ooooh!)
Добре е и не се е оплаквала. Само не са видели половината неща и е разочарована.

# 272
  • София
  • Мнения: 4 867
Виктория вече беше виждала повечето неща по маршрута, та не се оплака много от постоянното бързане. Е, друго щеше да е да ги бяха качили на крепостта в Коринт или да ги бяха откарали на острова в Нафплио...
Казваш, че пищиш от малката - ще надникна, за да се ориентирам какво ме чака след година. Mr. Green

# 273
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
в нашето училище също смятат, че няма да има промени в условията за кандидатстване, така ми казаха и във Веди. не очакват и въвеждането на матури за седми клас. ама знае ли се, в нашата мила родина не бих се учудила на нищо...

# 274
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
До момента съм дала около 25 лв.за учебни тетрадки,а днес се сети ,че трябвало да се плати и учебник по информатика.Но предполагам,че сигурно ще има и още.Очаквам и в нашето у-ще да има скоро род.среща.

# 275
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
При нас за учебника по информатика събират по 2 лв само да обзаведат кабинета, упражненията ще ги правят там, на място.

# 276
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
При нас за учебника по информатика събират по 2 лв само да обзаведат кабинета, упражненията ще ги правят там, на място.


Е,значи сте минали тънко. Laughing

# 277
  • Мнения: 1 685
 PeaceПри нас сумата се закова на 68 лв и стотинки + 12 лв за ксекоркс и бодигард до нова година.Тетрадки има по абсолютно всичко ooooh!и атласи и не знам още какво.... Close
Компа е с парола и у нас любим метод за наказание Mr. Green-не роптае-примирява се WinkОбаче си имаме други страсти  и хобита Tired

Дайте идея за име на нова тема Hug

# 278
  • София
  • Мнения: 4 867
Цитат
Дайте идея за име на нова тема

Направо можем да си свием някое от имената на темите за предишните седмокласници - техните майки поне имаха много теми, а и не вярвам да преживеем нещо различно от това, през което минаха те.  Mr. Green

# 279
  • Мнения: 2 441
Предлагам за заглавие - "Отдалеко - да е леко на СЕДМОКЛАСНИЦИТЕ".
Снощи имахме РД, кандидатства се по старата програма. Набор 96 ще има честта да държи изпити по всички предмети, при тях ще падне тежестта на експериментите, ние минахме само със 7 години вълнения около новите учебници. Децата в паралелки РЧО остават в същите гимназии, от което съм много щастлива, а тийна още повече. Ще ходи на уроци по математика и БЕЛ с цел усвоява материала, но няма да се готви за изпити.

# 280
  • Sf
  • Мнения: 978
Децата в паралелки РЧО остават в същите гимназии, /.../

Това не го разбрах. Искаш да кажеш, че ако сме в РЧО училище с гимназия, директно продължаваме ли?

# 281
  • Мнения: 2 441
Паралелка РЧО - ранно чуждоезиково обучение от първи клас към профилирана езикова гимназия, в която учениците при желание продължават средното си образование БЕЗ приемен изпит след 7 клас. /Учим в бивша руска гимназия, традицията е на 50 години./

# 282
  • Sf
  • Мнения: 978
Ние сме в руска също. Имам спомен от миналата година, че на една РС ни казаха - който иска да продължи, задължително с изпит, на общи основания. Друга информация не съм търсила по въпроса - ако разполагаш с такава, моля те, дай линк.

# 283
  • Мнения: 2 441
Снощи ни казаха на РС тази информация и дори течеше агитация колко хубаво ще е децата да останат и да се запази класа, което съвпада с мнението на голяма част от родителите.

# 284
  • София
  • Мнения: 4 867
Остава да решат същото и за паралелките с ранно разширено изучаване на математика и ще плеснем с ръце smile3501

Общи условия

Активация на акаунт