MALL-я заповядайте във Варна!

  • 56 142
  • 583
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 483
Днес бях там и на вратите на стачкуващите магазини пишеше "Стачка. Искаме повече продажби, не искаме празни магазини, от продавач-консултантите"  ooooh! Нещо такова, цитирам по памет. Но по нищо не си личеше, че стачкуват срещу високите наеми. Не знам, на мен ми се стори много нелогична тази стачка, ако наистина е заради наемите изглежда по - разбираемо.

# 541
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Ехееее, искат повече продажби, ама как да стане с тези цени?  newsm78

# 542
  • Мнения: 5 462
А  тези наеми как се плащат ???

# 543
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Всеки си прави сметката, като искаш да имаш магазин в Мола, ще си плащаш и съответната цена.  Peace

# 544
  • Мнения: 11 747
С това не мога да се съглася  Thinking Все пак човек не взима магазин в Мола за престиж или от глезотия, та да си плаща съответната цена. Взима го за да печели от него, а за това са необходими някакви условия, постижими и изгодни и за двете страни.
Магазин в Мола не е бижу, с което да се украсиш, то е търговски обект и като направиш баланса, трябва да имаш печалба, иначе за какво ти е?

# 545
  • Мнения: 42
A  цената на билетите за кино какви са? Някой вещ би ли ми казал  newsm78

# 546
  • Мнения: 4 187
12лв, в ценоразписа пише и 8лв, но аз все на по - скъпите попадам  Crossing Arms.

# 547
  • Мнения: 2 839
Зависи колко е нов филмът.

# 548
  • Мнения: 42
Имам идея в събота да водя малкия за 3D. Намерих програмата , но само до 12-ти . Предполагам , че на 14 няма да е много по-различна.Харесахме си "Пътешествие до центъра на земята". Та всъщност за това питах , но забравих да уточня  Embarassed за цената на 3D прожекциите  Thinking

# 549
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Имам идея в събота да водя малкия за 3D. Намерих програмата , но само до 12-ти . Предполагам , че на 14 няма да е много по-различна.Харесахме си "Пътешествие до центъра на земята". Та всъщност за това питах , но забравих да уточня  Embarassed за цената на 3D прожекциите  Thinking
Или е 6 лв, или 8, не се сещам точно  newsm78

# 550
  • Мнения: 1 312
6 лева е за деца,8 лева  за възрастни.
От 12 не съм купувала никога,а поне 4-5 пъти сме ходили.
В четвър тък съм на "Розовата пантера" и ще кажа ако има промяна.

# 551
  • Мнения: 42
Цитат
Или е 6 лв, или 8, не се сещам точно 
Мерси Simple Smile Питах информативно , така или инак сме решили да идем Simple Smile Аз съм ходила преди няколко години , но в щатите. Гледах  "Полярен експрес " и се чувствах като дете в киното Laughing Убедена съм , че ще е страхотно изживяване и за него. Всъщност киното е 3D  , нали? Нещо ми се струва , че мярнах 4D като бяхме в мола newsm78


ПП.Знам , че не е за тук , но разбрах , че билетите за делфинариума са по 50 лв , дали е така?

# 552
  • Мнения: 42
Цитат
6 лева е за деца,8 лева  за възрастни.
От 12 не съм купувала никога,а поне 4-5 пъти сме ходили.
В четвър тък съм на "Розовата пантера" и ще кажа ако има промяна

Аз съм от Бургас и имам молба към теб ако е възможно и не те притеснявам по някакъв начин.Дали ще е удобно в четвъртък  да провериш какви прожекции ще има в събота на 14-ти  и от колко часа? От тук няма как да проверя за тази дата , има инфо само до 12-ти.

# 553
  • Мнения: 2 839
snejanal, ето http://programata.bg/?p=31&l=1&c=3&id=4968

Това са детските, има и за 14ти. На 3D е Гръм, от 14ч., препоръчвам го!

# 554
  • Мнения: 11 747
3Д киното е малко по- скъпо - 12лв за възрастни и 8лв за деца. 'Пътешествие до центъра на земята' е просто вълшебно изживяване, ние 3-ма дърти гледахме и се радвахме като деца  Peace
4Д са едни кабини на горния етаж, до боулинга, те са само по 10 мин, още не съм се пуснала там, но ми се ще  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт