ПЛЕВЕН - 55

  • 12 273
  • 297
  •   2
Отговори
# 285
  • Мнения: 234
И аз знам само този на Цв.Спасов.  Peace

# 286
  • София
  • Мнения: 9 862
Да,там съм ходила,но там продават готови илачи всякакви...а на мен ми трябват самите билки.

# 287
  • Мнения: 2 556
Аз точно билки съм купувала оттам...

# 288
  • София
  • Мнения: 9 862
Ще ида да проверя тогава.Може пък и да има. Grinning

# 289
  • Мнения: 872
Здравейте  Simple Smile
Валенце,жива и здрава да е майка ти,правнуци да гледа и да ти е опора още много години   bouquet
За упойката при секцио бих посъветвала - който иска да е в ясно съзнание,да не го боли след операцията,да си види веднага бебето и бебето му да не е заспало - да иска спинална.Който го е страх да присъства на раждането и не издържа да слуша какво си говорят лекарите по време на операцията - да иска пълна .Има и вариант да се започне със спинална докато извадят бебето и след това леко да се приспи (седира,успокои),докато приключи операцията.
Валя,сега всички болезнени манипулации в АГ - кюретажи,аборти,шевове и т.н. се правят с упойка,защото постоянно има дежурен анестезиологичен екип.
 Дикси,много неприятно  Sad Дано нямаш язва  Praynig  Кой ще ти прави ФГС ? В ГДО ли ще ти я правят? Тя манипулацията не е толкова болезнена,но е много неприятна,абе, направо - отвратителна си е  Sick Ако искаш се обади да ти направим малко диприванче да позаспиш  Peace
Нищо не пишете за болните деца,дано да са оздравели  Praynig

# 290
  • Мнения: 2 070
Ох Дикси, на мен това ми го правиха като бях на седем години. Без упойка. Бяха ме увили в едни чаршафи, без да ми казват какво ще ми правят - така да не шавам. Двама ме държат, аз се мятам, лекарката навира в гърлото, абе ужас и безумие. Наистина не боли, просто е неприятно, гади ти се постоянно, после ти текат лиги цял ден и ти се повдига. И гаднярите не пуснаха майка ми вътре с мен, изолираха я навън да седи. Това в детската болница в София, на Урвич, май е гастрентерология ли не знам.
После след известно време  и няккава биопсия ми правиха, но с упойка и с много по-тънко маркуче, система всъщност с една щипка накрая. Нали имах непоносимост към глутен и голямо диагностициране беше, голямо следене, абе мани. И после що ме е страх, ами страх ме е, кой ли не ме мъчи по тия болници. И въшки си докарвах вкъщи.

Направо си уреждай упойка и не го мисли, важното е да се оправиш после.
Велнеце, честито ти на майка ти.

# 291
  • Мнения: 5 026
дайте кратко списъче с детските клубове-за новата тема. Аз понаписах някои, ако има пропускаи-казвайте.
Деси, т и какво друго предлагаше да има, че не помня?

# 292
  • Мнения: 872
дайте кратко списъче с детските клубове-за новата тема. Аз понаписах някои, ако има пропускаи-казвайте.
Деси, т и какво друго предлагаше да има, че не помня?
Много добра идея  smile3501
Деси,а сега понасяш ли глутен? Яна имаше ли такъв проблем?

# 293
  • Мнения: 234
Цитат
дайте кратко списъче с детските клубове-за новата тема. Аз понаписах някои, ако има пропускаи-казвайте.
Peace

Като се прибирах от работа с колата по булеварда откъм болницата,преди кръстовището ,точно срещу хотел Балкан, видях едно такова клубче.Отвън се виждаха масички до прозореца.Стъклата са изрисувани и пишеше нещо "Клуб за детско парти"/ако не се лъжа/.Дано разбрахте за къде става въпрос.Споменавам го,защото не съм чела до сега да е писано  нещо за него.Пък и всяка вечер минавам оттам и мисля,че го виждам от скоро.Демек е ново. Mr. Green

# 294
  • София
  • Мнения: 9 862
За този клуб до хотел Балкан ми каза една приятелка вчера.Но не съм ходила.

# 295
  • Мнения: 2 070
Ами аз предложих всяккава информация да има - адреси на магазини, координати на лекари...като в отчтните дето се бременее в тях и се отглеждат деца - полезни линкове. Защото постоянно влизат нови хора, питаме се едно и също.

Дип, Яна не е имала проблем, моята цьолиакия беше от първи до четвърти клас, надраснах я после, оправих се с безглутенова диета и билките невен и жълт кантарион. Ходих като бременна да се съветвам с генетик, но те причините за тая болест може да са различни и комплексни. Поне не е алергя към глутена, като при по-малките деца, тогава е ужас.

За клуба на булевард Русе съм чувала, че е за англисйски език и хората го бъркат с парти център, но може да е друго. Нали там някъде е и частната детска градина, тя също се казва детски клуб май.

# 296
  • Мнения: 234
Този,за който аз говоря е на бул."Христо Ботев",не на бул."Русе". Peace

# 297
  • Мнения: 5 026
Новата тема
Който каквото се сети и иска още да се пише в заглавната страница, да праща на лични  Peace

Общи условия

Активация на акаунт