"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 15

  • 11 591
  • 317
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 218
Крисе , давай с повечко инат , ще станат нещата... а и моренце охооооооооо супер  Peace

Ние иначе си растеме .... и бебо ... и корема ... и циците.. и абе ... всичко расте   smile3516
Майката си трака  Crossing Arms

Питче , никога няма да забравя, имаше един момент темичката не вървеше хич, никой не слабееше и не пишеше , само аз се бях заинатила здраво и продължавах с режима ... (колкото и нескромно да звучи  Blush) ...
Тогава  аз се изцепих с един пост , (не знам дали ще се сетиш) -  да сменим размера на дрехите, да захвърлим килотите и да си вземем секси дрешки и некви ей такива... 
Ааааааааа ето го , намерих го :

Хайде бе момичета  newsm78
няма ли сериозни дами сред вас? Sick
Кой ще ми прави компания в диетуването?
Ма много сте несериозни значи  hahaha
Не искате ли лятото да се фръцкате в мини полички, секси прилепнали потничета?
Да приготвите нови и готини бански за морето, без да се чудите, с къФ шал да си загърнете дебелото Д , така че да не си личи много (ма си личи и   Crazy балас мамас ) ?
Да захвърлите широките кюлоти и да ги замените с луксозни бикини, прашки и бодита ?
Да привличате погледа не само на вашия си мъж ами и на тези, намиращи се в близка околност ?
Да се обръщат след вас и да подсвиркват (както някога) очаровани мъже ????

Аз да си призная миналото лято имах само едно рокле (беше кът чувал и при все това ми стискаше,неможех дъх да си поема в нея) дето ми ставаше и категорично отказвах да си купувам други дрехи за дебеланки (чували).
Сега в таз рокля правя кръгом и има място за още двама. Но има още какво да се желае и затова продължавам с диетуването.
Търся си компанийка. Ако сред вас има желаещи да слабеем заедно, моля да заповядат   bouquet

И ти се включи  и  каза, че тия мечти са и твоите мечти , ти беше едно от новите момиченца и ме подкрепи и така заедно тръгнахме да ги бориме килцата   Hug
ето тук е тоз момент , ако на някой му е интересно да се върне назад във времето : цък

А ето тука чета конско пак на всички  Joy Joy

Абе мацки,  Hug
за да подейства цялата тази галимация от грамажи, трябва да сте стриктни. Не може от време на време да прегрешавате, уж 3 дена сте примерни и на 4-тия бам една баничка с бозичка и прочее дебелеещи храни.
Ако наистина искате да отслабнете трябва воля и инат. Аз не вярвам да има хора, които прилагат режима съвестно и да не отслабват.
Или поне не се изказвайте негативно за режима, при положение, че не сте го спазвали както трябва.
Режима работи безгрешка ... и при мен и при мои приятелки и познати.
Хайде хванете се сериозно и ефекта няма да закъснее



Еееееееееех спомени спомени ...


# 16
  • Мнения: 649
Здравейте момичета бърз запис и от мен.  Heart Eyes

# 17
Ехоо

Последна редакция: чт, 05 юни 2008, 07:38 от dari1

# 18
  • Мнения: 95
 Добро утро момичета!
 Браво за новата слабееща темичка!
 Исках да ви почерпя с кафенце и закусчица,но нещо не стана номера/трябва да се изуча още/   cook kaffeetrmker_2  food010
 Първо да чиститя с много закъснение 1 юни на всички дечица с пожелание за много здраве,щастие и много хубаво детство!!!!!  ura Честито и на всички,които се запазили деското в себе си!  bigdance2  Днес е Спасов ден!Честит празник на всички именяци!Да сте живи и здрави! baloni
 Да се похваля и аз!!! newsm68  Днес правя 2 месеца,от както съм борбена Симеоновка!Днес още не съм се мерила,но до вчера бях -9,300кг от началото и мисля,че е много добре!!!  newsm44  Въпреки,че този месец нещо занемерихме турнира аз като примерна ученичка утре ще си дам "скромните",но нови габарити! JoyВече сменям за трети път първата цифра на кг!
 Борянче успех на абитуренката в кандидатстваненето и студентството!
 Фелинче как е мужу?Прибра ли се вечееееее?
 Хаясче честита рокличка и браво за резултатите!Моята принцеса също има ден-ден през юни на 14,06.Остава почти 1 седмица.Ти къде си решила да празнуваш празника?
 Ооооооо Джиндж при теб напредват нещата!Ходи ли на лекар?Беше казала,че скоро ще го визитираш?!
 Питче браво за килцата.Сепер!Като заговорихте за солариум и аз мисля да пробвам как ще  се отрази кожата ми.Извинявай за тъпия въпрос,но с олиото кога се мажеш преди или след процедурата?
 Целувки от мен и много нови минусчета!   bouquet

# 19
  • Мнения: 3 118
Здравейте мацки,
хубаво свежо утро на всички!

Ей на тва му викам аз закусчица!

Откак Симеоновчето пусна два блока сутрин  Mr. Green
Джиндърче, верно добри спомени!  Hug Стимулиращи  Flutter
А нашта съдийка Бомбата фъсна нейде по трасето....
presila13, ами преди солариумчето точно е добре да ползваш соларна козметика, кремчета много продават ма предимно по соларните студия се намират. И понеже след процедурата кожата се изсушава, след час-два или вечерта като се изкъпеш още на мокра кожа се слага бебешкото олио  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 422
Добро утро!
Питче, много хубаво кафенце - благодаря   bouquet
Ама какви са тия два блока сутрин??? newsm78

# 21
  • Мнения: 3 118
Ем нали задържах дълго време и дофтора рече да увелича храната  Sunglasses

# 22
  • Мнения: 367
Добро утро момичета , какво шаршено утро кафенца закуски  Hug Hug Hug
голям мерсаж.
Присила айде бе къде се загуби ти ? HugМного яки резултати , страхотно.
Сигурно визуално са още по-големи. Да ти е честито новото тегло и да намалява до колкото си решила.
Аз да се стягам, че на 26 мъж ми си е в къщи - най- накрая.
качила съм 1 кило нагоре.
Трябва да стигна поне до 50 кг пак.
После с него ще свалим още 2 кила като стой та гледай  Joy Joy Joy
Сега го чакам с чата да си го видя. Пуснал една брадичка като тъпите американци с които работи.
Не ми харесва ама като си дойде ще го обсъдим ха ха ха .
За солариума - мажете яко преди и след че изсушава кожата ако не се маже.
Аз и на Питчето казах че на мен най-добре ми беше с бебешко олио защото хидратира страхотно. А и соларните кремове са скъпички и май има химийка и искуствени автобронзанти в тях. Но всеки сам си преценява. Важното е да има влага на кожата.
Сега като си дойде котенцето ще решим къде ще ходим туй лято. Много ми се ходи до някой остров с палмички и яко релакс . Той ми мята някакви идеи за Мексико ... ми не знам .Някой ако е ходил някъде на по-екзотично място да каже. На мен мечтата ми е да отида на остров Бали, ама май много далечко ще ни дойде и там е за повече дни обикновенно а той йска да учи за едни сертификати и сигурно няма да се навие . Май ще сме някъде по-наблизо.
И делото върви много бавно и май детенце няма да може да дойде с нас  Sad Sad Sad
Много тъпо. Заради смотания и биологичен баща  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 23
  • Мнения: 422
Felina ако може кажи какво дело водите. За паспорт ли??? И как протичат нещата, щото и аз искам за малката ама незнам каква е процедурата и дали баща й ще се навие  newsm78
Кажи как стават нещата?

# 24
  • Мнения: 367
Криси за родителски права е ама наща работа е малко по-различна.
Баща и е чужденец и живее в Англия.
И ще го издирват служебно а процедурата е мноооого дълга.
Ако не го намерят, служебно ще получа родителски права и ще мога да и извадя паспорт без него.
Ако го намерят пак ще ми ги присъдят но пак има процедура и пак време . Абе ужас, голямо чакане.
Ако вашия татко си е в България, нами си адвокат и ще ти присъдят правата, но май пак трябва съгласие за излизане в чужбина щом го знаеш къде е .
Аз много се ядосвам че му позволих да си даде името.Само проблеми оттогава.
Абе тия мъже са егати егоистите.Само за себе си мислят. Сега туй дете като арестант, не може да мръдне от БГ до 18 години.
А той си вее задника и хич не му е че има дете .И после имал права . А задължения няма ....
Думи нямам. А другия мъж дето му храни детето и го гледа като свое(сегашния ми мъж)- той няма права , само задължения.
Според мен нещо яко му куца на закона.
Той даже иска да я осинови ама не може докато баща и е жив или сам се откаже от нея.

# 25
  • Мнения: 422
Абе отврат направо.
Родителските права са присъдени на мен, но за паспорт и излизане в чужбина трябва съгласие и пълномощно от него.
Пък като го знам какъв е сговорчив - май няма да стане.

# 26
  • Мнения: 699
Добро утро.
Ех, че хубаво кафенце и закуската ми се услади. Аз ей сега успях да се добера до компа, че мих чинии от снощното гости и докато оправя и малката и то стана никое време. Даже със закуската закъснях.
presila13 и ти имаш страхотни резултати, браво  smile3501.
Ние ще правим кръщене и р.д. на един път и съм планувала от църквата право в пицарията до нас, то всичко е на 5 мин. път. Тя става на 1 г. и не виждам смисъл да правя големи джумборета в клубове и т.н., още не и разбира главата нищо и няма смисъл.
Стискайте палци днес да успея да си взема роклята и да ви я покажа, че и на мен и се хвали.
Снощи не можах да ям особено режимно, но гледах да не прекалявам и надявам се роклята да не ми е отесняла, че е и най-малкия размер, та да не се чудя с какво да ходя после. Но все пак има време до тогава и мисля че и да има поражения не са големи и ще ги оправя до 29.06.
Аз отивам да се приготвям за разходка, че детето ще пощръклее след малко.
Пожелавам ви хубав ден.

# 27
  • Мнения: 367
Ох не знам Криси и аз много се ядосвам , но няма как.
Като че ли детето не трябва да се забавлява.
Абе тъпаци са и това е .
Ти ако си, ще мислиш за детето а те се чудят само какви инати да ти придават.
Мани. Ще се справим с времето някак.  Hug

# 28
  • Мнения: 290
Здравейте, момичета!
Айде на следобедното кафе
 
че нещо ни заспа темичката. Laughing

# 29
Здравейте, боже как лети времетоооо
почти стана един месец откак съм на режима - апропо, цената беше 50лв. през скайпа на 10-ти май /някой питаше/.
Аз нещо задържам и снощи си дадох вечер на китайския народ - да ми се смени вкуса, ще видим в следващите дни как ще е. Браво на свалящите - с право си заслужавате рокличките. Успешен ден на всички, аз ще бягам сега  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт