"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 3

  • 20 627
  • 302
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 132
моля ви кажете от къде да си купя подсладителя стевия...от София или през нета....мерси    bouquet

# 151
  • София
  • Мнения: 5 289
Симеонов каза,че през нета е много по скъп.Каза ми за някакъв фитнес покрай Плиска,ама не се сещам как му беше името.

# 152
  • Мнения: 512
Изобщо не обичам сладко, така че поне подсладител няма да ми трябва. Иначе и аз съм чувала, че е скъп през нета.

# 153
  • Мнения: 2 614
Във фитнеса няма вече, защото той бил насочвал пациентките си, и те го изкупили...
А това за аспартама, той ми го разказа, като бях на преглед първия път!
Той не само протива аспартама говори, и против ваксините, и за много други неща... Peace

# 154
  • София
  • Мнения: 5 289
От днес пак почнах режима,ама нещо май ме е фанал Соломона и немога да излезна от 00,сигурно двойно ще сваля тоя път. Praynig Mr. Green

# 155
  • Мнения: 132
момичета,потърсих Оги  на скайпа и ми каза адреса на м-н Биозона../за стевия ./бул.Цар Борис 3,номер 86-90,това е преди светофара на Красно село/като се идва от ул.Житница,последната малка прекичка,в 1 нов блок е магазина./

# 156
  • София
  • Мнения: 5 289
Я го вижте наш Огнянчо.  Laughing
Цъъъъък.......

# 157
# 158
  • Мнения: 1 218
Ам, готиничък си е Оги  newsm78
Ако не беше женен....
И аз ако не бях омъжена...
Айде, че се размечтах  Crazy

# 159
  • Мнения: 4 362
Здравейте!
Четох малко за тази диета и определено ме впечатли,но преди да ида на консултация при Ог.Симеонов,имам няколко въпроса
1-има ли някоя от вас,която стрикно пази диетата и е получила резултати и в какъв срок  Thinking

# 160
  • Мнения: 512
Дея, аз спазвах режима супер стриктно в продължение на месец миналата година - свалих 8 килограма. По план трябваше да са 9, ама - и на това бях доволна. Съпругът ми, който също беше при Огнян и следваше индивидуален режим, свали 11 кг за месец.
 Peace
Ама после нещо се разплескахме и сега - наново... Mr. Green

# 161
  • Мнения: 819
Здравейте!
Четох малко за тази диета и определено ме впечатли,но преди да ида на консултация при Ог.Симеонов,имам няколко въпроса
1-има ли някоя от вас,която стрикно пази диетата и е получила резултати и в какъв срок  Thinking

 Дея,Джинджари спазваше стриктно режима на Симеонов, и за малко повече от месец свали 12 кг.

# 162
  • Мнения: 817
Явно всички вече сте стриктни само аз НЕ!  Twisted Evil
Да ви питам ,защо въпреки като спазвам грамажи ,часове между хранеията и т.н. пак съм гладна,сигурно нещо съм повредена.
То бива ,бива апетит ,ама това мойто е....................... Tired
Чета за некви подвизи,хората за месец свалят по 9-10кг. ,на мен направо ми се стува невъзможно това да ми се случи.
Ето днес уж бях стриктна ,ама към 16-17ч./обикновенно тогава прегладнявам/,въпреки ,че си изпих млякото с ядките Laughing и малко по-късно вече такъв глад и нерви ме гониха ,че хапнах една шепа солети..............сега продължавам по план.
Уф ,вече ми писна и от диети и от всичко................

# 163
  • Мнения: X
Аз затова емигрирах при Дюканките - проблема не ми беше глада, а че режима не ми действаше.
Сега за 3 дена - едно кило. Без да гладувам, хапвам колкото ми се иска.
Няма да загърбя режима на Симеонов, ще го прилагам за запазване на килограмите, като ги сваля. Определено този режим се доближава максимално до здравословното хранене, без лишения. Като съотношение и количество ми харесва.
Ама за сваляне не става, поне при мен.

# 164
  • Мнения: 1 218
Абе мацки,  Hug
за да подейства цялата тази галимация от грамажи, трябва да сте стриктни. Не може от време на време да прегрешавате, уж 3 дена сте примерни и на 4-тия бам една баничка с бозичка и прочее дебелеещи храни.
Ако наистина искате да отслабнете трябва воля и инат. Аз не вярвам да има хора, които прилагат режима съвестно и да не отслабват.
Или поне не се изказвайте негативно за режима, при положение, че не сте го спазвали както трябва.
Режима работи безгрешка ... и при мен и при мои приятелки и познати.
Хайде хванете се сериозно и ефекта няма да закъснее

Общи условия

Активация на акаунт