Много се ядосах!

  • 6 808
  • 113
  •   1
Отговори
# 45
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Май наистина си руса. Laughing

# 46
  • Мнения: 1 259
Ахахаха  Shocked Laughing

На Венци момичето пуска уникални теми.  Grinning

Браво за което   bouquet

# 47
  • Мнения: 1 312
Някой да преразкаже сбито за какво иде реч,че нищо не схванах Rolling Eyes
И за темите на Венцито искам да знам.
Декември иде-да си науча урока bowuu

# 48
  • Мнения: 3 459
Някой да преразкаже сбито за какво иде реч,че нищо не схванах Rolling Eyes
Аз до ся така и не разбрах  Rolling Eyes

# 49
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
               Когато учех, мислех, че най - трудно се пише литературен анализ на стих на Яворов например...  Мразех въпроса - "какво е искал да каже автора..." Той каквото искал, го е казал, с възможно най - точните думи
              Сега разбирам, че не съм била права  Thinking В момента ми е много по-трудно да отговоря на въпроса  "какво е искал да каже автора...", даже със сбит преразказ едва ли ще успея да се справя...  ooooh!

пп. Но въпреки моята некомпетентност, това е една от любимите ми теми Simple Smile

# 50
  • Мнения: 143
Не определено вие си играете с моето спокойствие!
Първо не съм на училище за да пиша разкази преразкази и тем подобни.
И кое по точно не разбрахте я кажете?Това че детето е водело с каишка котка ли това ли?Или може би това че бабата на детето му удари два шамара.Кое не разбрахте???ААА може това че аз като минавах покрай тях из коментирах че котката е много хубава и така стана скандала (за урочасването) кое от това не разбрахте?????
ААА ама като искате преразкази от Иван Вазов айде взимайте по една книжка и почвайте да четете

# 51
  • София
  • Мнения: 10 357
 Shocked
Е защо ти не отнесе шамара, като ти урочаса котето, а? Ъ?

# 52
Не определено вие си играете с моето спокойствие!
Първо не съм на училище за да пиша разкази преразкази и тем подобни.
И кое по точно не разбрахте я кажете?Това че детето е водело с каишка котка ли това ли?Или може би това че бабата на детето му удари два шамара.Кое не разбрахте???ААА може това че аз като минавах покрай тях из коментирах че котката е много хубава и така стана скандала (за урочасването) кое от това не разбрахте?????
ААА ама като искате преразкази от Иван Вазов айде взимайте по една книжка и почвайте да четете

Не, определено вие си играете с моето спокойствие!
Първо, не съм на училище, за да пиша разкази, преразкази и тем подобни.
И кое по точно не разбрахте, я кажете? Това, че детето е водело с каишка котка ли, това ли? Или може би това, че бабата на детето му удари два шамара. Кое не разбрахте??? ААА, може това, че аз като минавах покрай тях, изкоментирах, че котката е много хубава и така стана скандалът (за урочасването), кое от това не разбрахте?????
ААА, ама като искате преразкази от Иван Вазов, айде взимайте по една книжка и почвайте да четете.


Хайде сега сравни твоето и моето писане и виж многото разлики. Хората не са измислили пунктуационните знаци, за да тормозят мързеливите ученици и блондинките, а за да направят по-ясна мисълта им, така че околните да ги разбират по-лесно. Това се учи в началното училище, ти къде бля тогава?

ПП Няма нужда от благодарности за превода, моля.  bowuu

# 53
  • Мнения: 3 371
дори след преразказа не ми стана ясно кой има пмс?
на венци момичето, дано те споходи спасов ден, че много бързо яхаш метлата нещо..... Crazy

# 54
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
     Венцевото момиче, ти вече си любимия ми автор !!!  Mr. Green Твой фен съм!!! Ще следя творчеството ти!!!  Mr. Green Mr. Green 
     Нещо се бях накривила, но ти ме накара да се усмихвам!!!  Mr. Green Може би изглеждам странно за околните, като се усмихвам без конкретна причина, ама те нали не са запознати с твоето творчество... как да им обясня  Mr. Green


пп  А Вазов съм го изчела баш когато е трябвало Simple Smile Сега да ми е по-леко...

Последна редакция: чт, 05 юни 2008, 10:36 от hugh

# 55
  • София
  • Мнения: 344
Темата май  няма да удържи дълго. Не е сексуална...  Забелязах, че сексуалните драма-теми са хита тука и се развиват изненадващо бързо... Mr. Green
Удържа, удържааа...вече трети ден се ядосваме заедно с Na Venci Momi4eto.
Na Venci Momi4eto, що не се поразходиш мило? Времето е прохладно и свежо ще ти се отрази добре.
Само, че не се оглеждай много наоколо, че току виж си урочасала следваща баба Party...и пак ще си имаме проблем тук.

# 56
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Айде спрете се с тези правописни грешки де, банални ставате вече! Ега ти ученото племе! Нямате ли си деца да възпитавате, а се изживявате като даскалици по форумите? Аман вече от комплексари...  Tired Tired Tired

# 57
  • DE
  • Мнения: 967
На Венци момичета, виж сега, темата ти е смешна и случката също.
Не се тормози, ами накарай модераторите да я заключат и друг път пускай нещо от рода на "Моето бебе може всичко" или "Покажете си бебетата". Ще видиш, че никой нямам да ти се подиграва!

# 58
# 59
  • Мнения: 251
Темата май  няма да удържи дълго. Не е сексуална...  Забелязах, че сексуалните драма-теми са хита тука и се развиват изненадващо бързо... Mr. Green
Удържа, удържааа...вече трети ден се ядосваме заедно с Na Venci Momi4eto.

Добре де,но аз на тази тема  не и давам "живот" ,повече от 4 страници...Горкото коте и горкото внуче! Друго не се сещам да изкоментирам.

Общи условия

Активация на акаунт